Spartak CupAkce

Tradiční turnaj osmi týmů v areálu Spartaku

Byly pozváno osm týmu, které se účastní turnaje SPARTAK CUP, který se začíná 16.2. a končí 10.3 finálovým zápasem mezi vítězi obou skupin. 

Pozvání přijali a bylo rozděleno do skupin A: TJ SPARTAK Rožmitál, SK Třebsko, TJ Sokol Dublovice, SK Jince 1921
                                                                                    B: SK SPARTAK Příbram, TJ Sokol Trhové Dušníky, Sokol Vrtule Láz, 


SKUPINA A                                                     SKUPINA B                                                                TABULKA STŘELCŮ

1. TJ Spartak Rožmitál / 7:4 / 3b          1. TJ Sokol Trhové Dušníky / 7:1 / 3b             1) 4x Harvan (TrD)                  
2. SK Třebsko                 / 0:0 / 0b          2. SK SPARTAK Příbram      / 0:0 / 0b            2) 3x Straka  (Rož)                  
3. TJ Sokol Dublovice / 0:0 / 0b          3. Sokol Vrtule Láz                / 1:7 / 0b             3) 2x Suk (Rož), Ťapaj (TrD)   
4. SK Jince 1921             / 4:7 / 0b                                                                                               4) Pravda (TrD), Havelka (Rož), Štemberk (Rož), Beňo (Laz) 


1. kolo / SO 16.2. / A  14:00 SK Jince 1921 - TJ Spartak Rožmitál 4:7 (2:2), Branky: 2x Volosjanko, Beneš, Záborec - 3x Straka, 2x Suk, Havelka, Štemberk                                                      
                                           16:00 TJ Sokol Dublovice - SK Třebsko (PŘELOŽENO)

                 NE 17.2. / B  14:00 SK Hostomice - SK SPARTAK Příbram - ZRUŠENO 
                                          16:00 Sokol Vrtule Láz - TJ Sokol Trhové Dušníky 1:7 (0:5), Branky: Beňo - 4x Harvan, 2x Ťapaj, Pravda,

2. kolo / SO 23.2 / A  14:00 SK Spartak Rožmitál - SK Třebsko
                                           16:00 SK Jince 1921 - TJ Sokol Dublovice

                 NE 24.2 / B  14:00 SK SPARTAK Příbram - TJ Sokol Trhové Dušníky
                                            16:00 SK Hostomice - Sokol Vrtule Láz

3. kolo / SO 2.3 /   14:00 TJ Sokol Dublovice - SK Spartak Rožmitál
                                            16:00 SK Třebsko - SK Jince 1921

                    NE 3.3 / B  14:00 Sokol Vrtule Láz - SK SPARTAK Příbram
                                            16:00 TJ Sokol Trhové Dušníky - TJ Sokol Hvožďany


O umístění:


SOBOTA    9.3.   14:00   4 A - 4 B   o   7 – 8 místo
                                     16:00   3 A - 3 B   o   5 – 6 místo

NEDĚLE  10.3.   14:00   2 A - 2 B   o   3 – 4 místo
                                    16:00   1 A  -  1 B   o   1 – 2 místo
1894 ....... 2018 ....... 2019 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz