Sportovní klub Spartak Příbram (1894)

26. 05.
17:00
17:00 A - tým x SK Slaný "B" venku
25. 05.
17:00
17:00 B - tým x FK Sparta Luhy venku
26. 05.
09:30
09:30 Dorost U19 x FK Benešov doma
26. 05.
11:45
11:45 Dorost U17 x FK Benešov doma
26. 05.
10:00
10:00 Žáci U15 x TJ Kunice venku
26. 05.
14:15
14:15 Žáci U15 "B" x MFK Dobříš B venku
26. 05.
11:55
11:55 Žáci U13 (B) x TJ Kunice venku
26. 05.
16:00
16:00 Přípravka U11 x Bohutín/Podlesí doma
26. 05.
10:00
10:00 Přípravka U10 x TJ Jesenice venku
26. 05.
14:30
14:30 Přípravka U9 x TJ Prostřední Lhota doma
B mužstvo porazilo doma Březnici 25.kolo - 9.MU: SK SPARTAK Příbram "B" - SK Březnice 1918 = 1:0 (0:0) Střelci a nahrávači: 67´M. Nekolný (Spousta, D. Drašnar) 1:0 Sestava domácích: Dušek - Špindler, J.Drašnar-K, D.Drašnar, Pilík - D.Prokeš (75´Rogoz), Slabihoudek, Šmejkal (59´Steinbauer), Hejduk (83´Myslík), Spousta (89´Vondrášek) - Sláma (63´Nekolný M.) Sestava hostů: Vodák - Slavík, Štolba, Zákoucký-K, Pelikán, Valta (89´Halko V.), Češka V., Mayaleh, Nusl (83´Janošec), Vobejda (71´Vácha), Matějka O., lavice: … 19. 05. 2024 B mužstvo veze bod z Trhových Dušníků 24.kolo - 8.MU: TJ Sokol Trhové Dušníky - SK SPARTAK Příbram "B" = 2:2 (1:2) Střelci a nahrávači: 6´Machek T. (Špindler, Spousta) 0:1, 13´Spousta (Špindler) 0:2, 33´Volosjanko 1:2, 53´O. Soukup 2:2 Sestava domácích: Krejza-K - Ďuriš, Stránský, Pravda, Neliba, Ťapaj, Soukup V., Šutek, Černý Zd., Volosjanko (87´Černý D.), Soukup O. (67´Gřegořica), lavice: Gasch Sestava hostů: Novák (28´ Steinbauer) - Špindler, Drašnar J.-K, Kadlec, Kubík - Spousta, Drašnar D. (64´Šmejkal), Machek T. … 12. 05. 2024 B mužstvo porazilo doma Zduchovice 23.kolo - 7.MU: SK SPARTAK Příbram "B" - TJ Zduchovice = 5:0 (2:0) Střelci a nahrávači: 12´Spousta (D.Drašnar) 1:0, 43´Sláma (Spousta, D.Drašnar) 2:0, 57´M.Nekolný (D.Drašnar) 3:0, 71´Kubík (D.Drašnar) 4:0, 89´Rogoz (Kubík, D.Drašnar) 5:0 Sestava domácích: Dušek - Pilík, J.Drašnar-K, Kadlec, Kubík - Spousta (55´Pavlišta), D.Drašnar, Steinbauer (61´Belhassen), Slabihoudek (72´Šmejkal), M.Nekolný (66´Špindler) - Sláma (46´Rogoz) Sestava hostů: Králíček-K - Černý, Lukeš, Řehoř D., … 05. 05. 2024 B mužstvo porazilo doma Rožmitál 22.kolo - 6.MU: SK SPARTAK Příbram "B" - TJ Rožmitál pod Třemšínem = 3:1 (1:1) Střelci a nahrávači: 27´M. Nekolný (Steinbauer) 1:0, 41´Zemek (roh Zd. Žibřid) 1:1, 48´M. Nekolný (Steinbauer) 2:1, 86´Rogoz (M.Nekolný, Šmejkal) 3:1 Sestava domácích: Dušek - Pilík, Drašnar J.-K (57´Špindler), Drašnar D., Kubík - Pavlišta (46´Spousta), Slabihoudek (80´Šmejkal), Steinbauer, Belhassen (66´Halmo), Nekolný M. - Sláma (70´Rogpz) Sestava hostů: Mis - Berka, Zemek, Skotnica, Teska, Žibřid Zd., … 28. 04. 2024 B mužstvo prohrálo ve Staré Huti 21.kolo - 5.MU: TJ Stará Huť - SK SPARTAK Příbram "B" = 3:2 (1:0) Střelci a nahrávači: 20´Hovorka 1:0, 62´Sláma (Nekolný M.) 1:1, 70´Kubík (Nekolný M.) 1:2, 79´Synek  (Žižka Kryštof) 2:2, 89´Horáček 3:2 Sestava domácích: Malý - Žižka Kr., Synek, Snopek, Horáček, Nechyba (82´Hrubý), Homolka, Rys (89´Vašek), Žižka A.-K, Hovorka, Soukup, lavice: Jílek, Slaboň, Peter, Máša Sestava hostů: Novák - Špindler, Drašnar J.-K, Steinbauer, Kubík - Pavlišta, Belhassen (71´Rogoz), Šmejkal … 20. 04. 2024 B mužstvo mužů porazilo SK Třebsko "A" 20.kolo - 4.MU: SK SPARTAK Příbram "B" - SK Třebsko "A" = 5:1 (2:0) Střelci a nahrávači: 3´ D.Drašnar (Spousta, D.Prokeš) 1:0, 45+4´D.Drašnar (D.Prokeš, Sláma) 2:0, 49´Pilík (Slabihoudek) 3:0, 55´Spousta (Nekolný M.) 4:0, 59´Chytka (Synek) 4:1, 75´Rogoz (Spousta) 5:1 Sestava domácích: Dušek - Pilík, Drašnar J.-K, Kadlec, Kubík - Prokeš D. (54´Rogoz), Drašnar D., Šmejkal (46´Slabihoudek), Nekolný (73´Riedel) - Spousta (81´Špindler), Sláma (59´Steinbauer) Sestava hostů: Rišian - Suk, … 14. 04. 2024
A - tým   /   I. A třída
Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Tuchoměice 15 12 2 1 48:17 38 0 0
2. SK Rakovník 15 10 2 3 34:18 32 0 0
3. TJ Viktoria Vestec 15 8 3 4 46:22 27 0 0
4. FK Kralupy 1901 15 8 2 5 33:23 26 0 0
5. TJ Jíloviště 15 8 2 5 37:28 26 0 0
6. FK Jinočany 15 6 5 4 30:18 23 0 0
7. TJ KOVOHUTĚ Podlesí 15 7 2 6 34:30 23 0 0
8. FK Kosoř 15 6 4 5 32:31 22 0 0
9. MSK Klecany 1921 15 6 2 7 22:20 20 0 0
10. Sokol Sedlec-Prčice 15 5 3 7 20:28 18 0 0
11. SK Kladno "B" 15 4 5 6 27:35 17 0 0
12. ČLU Beroun 15 5 1 9 26:38 16 0 0
13. SK Slaný "B" 15 4 4 7 15:35 16 0 0
14. SK SPARTAK Příbram 15 4 3 8 30:30 15 0 0
15. TJ Dynamo Nelahozeves 15 4 1 10 16:33 13 0 0
16. SK VOTICE 15 2 1 12 17:61 7 0 0
1894 ....... 2018 ....... 2024 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz