B mužstvo porazilo doma Dublovice a skončilo na 3.místě OP15. 06. 2024Aktuality

26.kolo - 13.MU:
SK SPARTAK Příbram "B" - TJ SOKOL Dublovice = 3:0 (2:0)

Střelci a nahrávači: 5´Nekolný M. (Pavlišta, Vondrášek) 1:0, 39´Nekolný M. (Pavlišta, Kubík) 2:0, 76´Nekolný M. (Šmejkal) 3:0

Sestava domácích: Dušek - Špindler, Drašnar J.-K, Drašnar D., Pilík - Pavlišta, Kubík, Machek T. (46´Myslík), Šmejkal (77´Rogoz), Nekolný M. - Vondrášek (58´Sláma)
Sestava hostů: Hrůša - Pešta, (83´Čejda), Macháč, Vondrák-K, Chlasták, Lengyel, Jelínek, Lomoz, Burian (58´Janoušek), Ballon (83´Janda), Bém
Rozhodčí: Němec - Žák, Urbášek
ŽK: Pilík, Kubík - Hrůša

Průběh utkání:
Dnešní poslední mistrovské utkání okresního přeboru sezóny 2023/2024 jsme odehráli na horní trávě domácího areálu.
Hned od prvních minut nebylo pochyb o vítězi. Ve 2.minutě vypadl míč brankáři Hrůšovi, ale M.Nekolný branku přestřelil. Ve 4.minutě hlavičkoval vedle brány Pilík po centru Špindlera. V 5.minutě dal první gól utkání M. Nekolný, a to do prázdné branky po přihrávkách Vondráška s Pavlištou, 1:0! V 10.minutě mířil nad branku Kubík po přihrávce Šmejkala. Ve 12.minutě skončil v ofsajdu Lomoz a o minutu později  zpracovával rukou míč při gólu M. Nekolný.  Ve 14.minutě chytil brankář Dušek střelu Chlastáka. Ve 23.minutě skončila střela Lomoze vedle branky. Ve 26.minutě po autu Špindlera, přihrávkách Vondráška a Pavlišty, byl podražen ve velkém vápně Kubík. Rozhodčí pískl penaltu, kterou následně odvolal. Ve 30.minutě přestřelil branku z velkého vápna Vondrášek. Ve 33.minutě minul branku Šmejkal. Ve 39.minutě dal 2.gól utkání M. Nekolný po nádherné akci Pavlišty s Kubíkem, 2:0! Ve 43.minutě minul těsně branku Duška Lomoz.
Ve 2.poločasu začali aktivněji hosté. V 50.minutě zlikvidoval brankář Dušek přímý kop Ballona a následný nebezpečný míč uklidil střídající Myslík na roh. V 59.minutě minul Ballon branku po přihrávce Jelínka. V 64.minutě zahrával přímý kop M. Nekolný těsně vedle levé tyče! V 65.minutě minul pravou tyč Lengyel. V 66.minutě vychytal brankář Dušek kapitána Vondráka. V 71.minutě zahrával přímý kop Pilík za faul na M. Nekolného, ale mířil nad branku. V 72.minutě šel přes půlku hřiště D. Drašnar, ale sám před brankářem překopl branku. V 73.minutě se dostali do brejkové situace Sláma, D. Drašnar a Pavlišta, bohužel zaváhali. V 75.minutě minul branku Kubík. V 76.minutě završil čistý hattrick M. Nekolný po přihrávce Šmejkala, 3:0! V 79.minutě vychytal brankář Hrůša M. Nekolného. V 82.minutě mířil mimo tyče Kubík. V 88.minutě jsme viděli sólo kapitána J. Drašnara, který minul branku.
Dnešní zasloužené vítězství našeho mužstva rozhodlo o našem konečném 3.místě v okresním přeboru. Děkujeme našim hráčům za bronzovou sezónu a už se těšíme na další!