PŘÍPRAVKA-U10

PLÁNOVANÉ
Dubensrazčas zápasu
01. 04. 2023
TJ Sokol Nečín, z.s.
01. 04. 2023
venku 13:15 14:00
01. 04. 2023
Višňová/ Dolní Hbity
01. 04. 2023
doma 15:45 16:30 Popis:   tým 2012+2013
09. 04. 2023
SK Březnice 1918, z.s.
09. 04. 2023
doma 09:15 10:00
11. 04. 2023
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
11. 04. 2023
venku 17:00 16:30 Popis:   tým 2012+2013
14. 04. 2023
TJ Sokol Pičín z.s.
14. 04. 2023
venku 16:15 17:00
16. 04. 2023
TJ Stará Huť
16. 04. 2023
doma 15:15 16:00 Popis:   tým 2012+2013
23. 04. 2023
TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.
23. 04. 2023
doma 15:45 16:30
23. 04. 2023
TJ Ligmet Milín
23. 04. 2023
venku 09:15 10:00 Popis:   tým 2012+2013
29. 04. 2023
TJ Sokol Jesenice, z.s.
29. 04. 2023
venku 09:15 10:00
30. 04. 2023
Bohutín/ Podlesí
30. 04. 2023
doma 09:45 10:30 Popis:   tým 2012 + 2013
Květensrazčas zápasu
06. 05. 2023
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší
06. 05. 2023
venku 13:15 14:00 Popis:   tým 2012 +2013
07. 05. 2023
1.FK Příbram C
07. 05. 2023
doma 14:45 15:30
10. 05. 2023
Bohutín/ Podlesí
10. 05. 2023
venku 16:15 17:00 Popis:   tým 2012 +2013
13. 05. 2023
SK Tochovice
13. 05. 2023
venku 10:30 11:10
14. 05. 2023
MFK Dobříš B
14. 05. 2023
doma 08:15 09:00 Popis:   tým 2012+2013
18. 05. 2023
SK Březnice 1918
18. 05. 2023
venku 16:15 17:00
21. 05. 2023
Višňová/ Dolní Hbity
21. 05. 2023
venku 13:15 14:00 Popis:   tým 2012 + 2013
21. 05. 2023
TJ Sokol Nečín
21. 05. 2023
doma 12:45 13:30
24. 05. 2023
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší
24. 05. 2023
doma 16:15 17:00 Popis:   tým 2012 + 2013
24. 05. 2023
1.FK Příbram C
24. 05. 2023
venku 16:15 17:00
28. 05. 2023
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
28. 05. 2023
doma 08:15 09:00 Popis:   tým 2012 + 2013
31. 05. 2023
TJ Sokol Jesenice
31. 05. 2023
doma 16:15 17:00
Červensrazčas zápasu
03. 06. 2023
TJ Sokol Pičín
03. 06. 2023
doma 12:45 13:30
03. 06. 2023
TJ Stará Huť
03. 06. 2023
venku 09:15 10:00 Popis:   tým 2012 + 2013
07. 06. 2023
SK Tochovice
07. 06. 2023
doma 16:15 17:00
07. 06. 2023
MFK Dobříš B
07. 06. 2023
venku 16:15 17:00 Popis:   tým 2012 + 2013
11. 06. 2023
TJ TATRAN SEDLČANY
11. 06. 2023
doma 09:15 10:00 Popis:   utkání se odehraje na hlavní hřišti …
11. 06. 2023
TJ Ligmet Milín
11. 06. 2023
doma 09:15 10:00 Popis:   tým 2012 + 2013, utkání se odehraje …
 
ODEHRANÉ
Březenvýsledek
26. 03. 2023
MFK Dobříš
26. 03. 2023
doma 30:0 Popis:   jednoznačné utkání v jehož průběhu …
26. 03. 2023
TJ Ligmet Milín
26. 03. 2023
doma 6:8 Popis:   utkání jsme sehráli v kombinované …
19. 03. 2023
MFK Dobříš
19. 03. 2023
doma 24:16 Popis:   Utkání jsme odehráli na dvou …
Únorvýsledek
18. 02. 2023
SK Tochovice
18. 02. 2023
doma 12:6 Popis:   nominace: Blažek, Fortelka, Jahelka, …
12. 02. 2023
SK Březnice 1918
12. 02. 2023
doma 9:5 (3:3) Popis:   zápas v hale na plaveckém stadionu v …
Ledenvýsledek
29. 01. 2023
Halový triangl v Obecnici
29. 01. 2023
venku Popis:   nominace pro dopolední zápasy s …
21. 01. 2023
MFK Dobříš
21. 01. 2023
doma
Listopadvýsledek
27. 11. 2022
Halový triangl v Obecnici
27. 11. 2022
venku Popis:   hrajeme s Dobříší, Bohutínem, …
06. 11. 2022
1.FK Příbram B
06. 11. 2022
doma
Říjenvýsledek
30. 10. 2022
Něčín
30. 10. 2022
doma
23. 10. 2022
Tochovice
23. 10. 2022
venku
15. 10. 2022
Bohutín
15. 10. 2022
doma
08. 10. 2022
Nový Knín
08. 10. 2022
venku
02. 10. 2022
1.FK Příbram
02. 10. 2022
doma 0:21
Zářívýsledek
28. 09. 2022
Prostřední Lhota
28. 09. 2022
doma 4:9 Popis:   branky : Jahelka 3, Baloun
26. 09. 2022
MFK Dobříš
26. 09. 2022
venku 6:4
18. 09. 2022
Jesenice
18. 09. 2022
doma 12:1 Popis:   branky : Jahelka 10, Mach, Kdolský
14. 09. 2022
Petrovice
14. 09. 2022
venku 5:11 Popis:   branky :
12. 09. 2022
SK SPARTAK Příbram U11
12. 09. 2022
doma 2:14
04. 09. 2022
SK Litavan Bohutín
04. 09. 2022
venku Popis:   Turnaj OFS v Bohutíně
04. 09. 2022
SK Březnice 1918
04. 09. 2022
venku Popis:   Turnaj OFS v Bohutíně
04. 09. 2022
1.FK Příbram
04. 09. 2022
venku Popis:   Turnaj OFS v Bohutíně
04. 09. 2022
SK Tochovice
04. 09. 2022
venku Popis:   Turnaj OFS v Bohutíně
04. 09. 2022
TJ Ligmet Milín
04. 09. 2022
venku Popis:   Turnaj OFS v Bohutíně
04. 09. 2022
TJ Spartak Rožmitál
04. 09. 2022
venku Popis:   Turnaj OFS v Bohutíně
Srpenvýsledek
27. 08. 2022
Spartak Cup
27. 08. 2022
doma Popis:   Turnaj v rámci oslav založení Spartaku
25. 08. 2022
Povltavská FA
25. 08. 2022
doma 25:4
Milan Baloun narozen:   2013
Max Černý narozen:   2013
Antonín Fortelka narozen:   2013
Jáchym Jahelka narozen:   2013
Jan Kdolský narozen:   2013
Tomáš Lakomý narozen:   2013
Matyáš Mach narozen:   2013
Jan Musil narozen:   2013
David Němec narozen:   2013
Lukáš Novotný narozen:   2013
Daniel Vávra narozen:   2013
Jakub Vondrášek narozen:   2013
Miroslav Záruba narozen:   2013
Jonáš Zoubek narozen:   2013
Petr Němec trenér +420 774 559 672
petr.nemec.x@gmail.com
Jan Vondrášek trenér 731749025
yvondrasek@seznam.cz
Sestava  z přípravného utkání SK Spartak Příbram - SK Březnice 1918 , výsledek zápasu 9:5
Plán starší přípravky U10 od 27.3. - 2.4.2023 Tento týden nás čekají 2x tréninky, kompenzační cvičení a o víkendu první jarní soutěžní zápasy. Na tréninky je sraz 15 minut před, kluci ať si připraví odpovídající oblečení a pití (pro venkovní tréninky termo prádlo, čepice, nákrčníky).     Úterý              28.3. kompenzační cvičení 17 - 18 hod, Fit Well křižák     Středa            29.3. trénink 16:30 - 18:00 hod, areál Spartak Příbram … Přípravka U10   .......   26. 03. 2023 Plán starší přípravky U10 od 20.3. - 26.3.2023 tento týden nás čekají 3x trénink, kompenzační cvičení a o víkendu přípravný zápas. Na tréninky je sraz 15 minut před, kluci ať si připraví odpovídající oblečení a pití (pro venkovní tréninky termo prádlo, čepice, nákrčníky).     Pondělí          20.3. trénink 16:30 - 18:00 hod, areál Spartak Příbram UMT      Úterý              21.3. kompenzační cvičení 17 - 18 hod, Fit Well křižák   … Přípravka U10   .......   19. 03. 2023 Plán starší přípravky U10 od 13.3. - 19.3.2023 tento týden nás čekají 3x trénink, kompenzační cvičení a v neděli dopoledne přípravný zápas. Na tréninky je sraz 15 minut před, kluci ať si připraví odpovídající oblečení a pití (pro venkovní tréninky termo prádlo, čepice, nákrčníky, do tělocvičny triko, kraťasy, boty, malý míč).     Pondělí          13.3. trénink 16:30 - 18:00 hod, areál Spartak Příbram UMT nebo tělocvična     Úterý              … Přípravka U10   .......   12. 03. 2023 Plán starší přípravky U10 od 6.3. - 12.3.2023 tento týden nás čekají 3x trénink a kompenzační cvičení. Na tréninky je sraz 15 minut před, kluci ať si připraví odpovídající oblečení a pití (pro venkovní tréninky termo prádlo, čepice, nákrčníky, do tělocvičny triko, kraťasy, boty, malý míč).     Pondělí          6.3. trénink 16:30 - 18:00 hod, tělocvična na Průmyslové škole     Úterý              7.3. kompenzační cvičení 17 - 18 hod, Fit Well … Přípravka U10   .......   05. 03. 2023 Plán starší přípravky U10 od 20.2. - 26.2.2023 tento týden nás čekají 3x trénink a kompenzační cvičení. Na tréninky je sraz 15 minut před, kluci ať si připraví odpovídající oblečení a pití (pro venkovní tréninky termo prádlo, čepice, nákrčníky, do tělocvičny triko, kraťasy, boty, malý míč). Trénink na Spartaku proběhne s největší pravděpodobností venku. Dovnitř půjdeme pouze při velmi nepříznivém počasí.     Pondělí          20.2. trénink 16:30 - 18:00 hod, tělocvična na Průmyslové škole   … Přípravka U10   .......   18. 02. 2023 Plán starší přípravky U10 od 13.2. - 19.2.2023 Tento týden nás čekají 3x trénink, kompenzační cvičení a přípravný zápas na umělé trávě na Spartaku. Na tréninky je sraz 15 minut před, kluci ať si připraví odpovídající oblečení a pití (pro venkovní tréninky termo prádlo, čepice, nákrčníky, do tělocvičny triko, kraťasy, boty, malý míč). Tréninky na Spartaku proběhnou s největší pravděpodobností venku. Dovnitř půjdeme pouze při velmi nepříznivém počasí.     Pondělí          13.2. trénink 16:30 - 17:30 … Přípravka U10   .......   12. 02. 2023 Plán starší přípravky U10 od 6.2. - 12.2.2023     Tento týden nás čekají 3x trénink a kompenzační cvičení a přípravný zápas v tělocvičně. Na tréninky je sraz 15 minut před, kluci ať si připraví odpovídající oblečení (triko, kraťasy, boty do tělocvičny, pití, malý míč).     Pondělí          6.2. trénink 16:30 - 18:00 hod, tělocvična na Průmyslové škole     Úterý              7.2. kompenzační cvičení 17 - 18 hod, Fit Well … Přípravka U10   .......   05. 02. 2023 Plán starší přípravky U10 od 30.1. - 5.2.2023      Tento týden nás čekají 3x trénink a kompenzační cvičení. Na tréninky je sraz 15 minut před, kluci ať si připraví odpovídající oblečení (triko, kraťasy, boty do tělocvičny, pití, malý míč).     Pondělí          30.1. trénink 17:30 - 18:30 hod, tělocvična Spartak     Úterý              31.1. kompenzační cvičení 17 - 18 hod, Fit Well křižák     Středa      … Přípravka U10   .......   29. 01. 2023 Plán přípravky U10 od 14.11. - 4.12.2022 V příštím týdnu nás čekají : 2x trénink + kompenzace, sobotní zápas okresního přeboru v Bohutíně  Na tréninky je sraz 15 minut před, děti ať mají odpovídající oblečení ke stávajícímu počasí (triko, kraťasy, tepláky, bundu, šusťákovku, čepici, thermo prádlo, náhradní ponožky),  na zápasy zase odpovídající výstroj (chrániče, kopačky, thermo prádlo, pití, ostatní dostanou)      Pondělí     14.11. trénink 16:30 - 18 hod, H1, kabina 5    … Přípravka U10   .......   13. 11. 2022 Plán přípravy přípravky U10 31.10. - 13.11.2022 V příštím týdnu nás čekají : 3x trénink + kompenzace, nedělní zápas okresního přeboru na Spartaku s 1.FK Příbram , Na tréninky je sraz 15 minut před, děti ať mají odpovídající oblečení ke stávajícímu počasí (triko, kraťasy, tepláky, bundu, šusťákovku, čepici, thermo prádlo, náhradní ponožky),  na zápasy zase odpovídající výstroj (chrániče, kopačky, thermo prádlo, pití, ostatní dostanou)      Pondělí     31.10. trénink 16:30 - 18 hod, H1, kabina … Přípravka U10   .......   31. 10. 2022 Plán přípravky U10 od 17.10. - 30.10.2022 V příštím týdnu nás čekají : 3x trénink + kompenzace, sobotní zápas okresního přeboru v Jesenici a sobotní turnaj krajského přeboru na Spartaku , Na tréninky je sraz 15 minut před, děti ať mají odpovídající oblečení ke stávajícímu počasí (triko, kraťasy, tepláky, bundu, šusťákovku, čepici, thermo prádlo, náhradní ponožky),  na zápasy zase odpovídající výstroj (chrániče, kopačky, thermo prádlo, pití, ostatní dostanou)      Pondělí     17.10. trénink … Přípravka U10   .......   16. 10. 2022 Plán přípravky U10 od 19.9. - 25.9.2022  V příštím týdnu nás čekají : 3x trénink,pondělní zápas okresního přeboru na Dobříši a nedělní turnaj krajského přeboru v Jesenici u Prahy. , Na tréninky je sraz 15 minut před, děti ať mají odpovídající oblečení ke stávajícímu počasí (triko, kraťasy, tepláky, bundu, šusťákovku, čepici, thermo prádlo, náhradní ponožky),  na zápasy zase odpovídající výstroj (chrániče, kopačky, thermo prádlo, pití, ostatní dostanou)      Pondělí     19.9. trénink … Přípravka U10   .......   19. 09. 2022 Nominace na zápas OP v Petrovicích Nominace na středeční zápas OP v Petrovicích : Baloun, Jahelka, Němec, Novotný, Zoubek, Vondrášek, Vávra, Kdolský, Lakomý, Mach, Záruba, Musil Sraz v 16:30 na hřišti v Petrovicích. https://goo.gl/maps/e6LDWVc5ZSekgwGG6   Přípravka U10   .......   12. 09. 2022 Nominace na nedělní turnaj v Bohutíně Sraz v 8:15 na hřišti v Bohutíně Nominace : Zoubek, Vondrášek, Vávra, Novotný, Němec, Musil, Mach, Lakomý, Jahelka, Fortelka, Černý, Baloun Přípravka U10   .......   01. 09. 2022 Nominace na Planeo Cup v Plzni Sraz ve čtvrtek 13.9.2022 ve 12:15 na hřišti Petřín Plzeň : https://www.google.cz/maps/place/SK+Pet%C5%99%C3%ADn+Plze%C5%88/@49.7372358,13.3983251,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x470af1d78829d341:0x3ca5367cfb875b51!8m2!3d49.7372754!4d13.4004605?hl=cs Nominace : Baloun, Černý, Fortelka, Jahelka, Lakomý, Musil, Němec, Novotný, Vondrášek, Zoubek. Přípravka U10   .......   01. 09. 2022
1894 ....... 2018 ....... 2023 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz