B-TÝM / Okresní přebor

B tým je rezervním týmem A týmu hrající krajský přebor.
B tým je otevřený všem hráčům, kteří milují fotbal bez rozdílu věku.
B tým chce hrát atraktivní fotbal pro radost a potěšení hráčů i fanoušků.
Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Daleké Dušníky z.s. 13 10 1 2 45:16 31 0 0
2. SK LITAVAN Bohutín, z.s. 13 7 5 1 44:23 26 0 0
3. TJ Sokol Trhové Dušníky 13 6 5 2 34:26 23 0 0
4. SK Petrovice, z.s. 13 7 1 5 34:28 22 0 0
5. SK Třebsko, z.s. 13 5 3 5 26:26 18 0 0
6. SK Nový Knín 13 5 3 5 30:31 18 0 0
7. FK Sparta Luhy z.s. 13 5 3 5 28:29 18 0 0
8. SK SPARTAK Příbram B 13 4 5 4 32:26 17 0 0
9. TJ SOKOL Dublovice z.s. 13 5 2 6 34:32 17 0 0
10. SK Březnice 1918, z.s. 13 4 5 4 17:19 17 0 0
11. TJ Stará Huť, z.s. 13 5 0 8 24:38 15 0 0
12. TJ Sokol Nečín, z.s. 13 3 5 5 14:23 14 0 0
13. FC Višňová 13 2 3 8 23:43 9 0 0
14. TJ Vltavan Hřiměždice 13 1 3 9 26:51 6 0 0
PLÁNOVANÉ
Březensrazčas zápasu
04. 03. 2023
TJ ZD Kovářov
04. 03. 2023
doma 09:00 10:00 Popis:   1.přípravné utkání - soupeř hraje …
11. 03. 2023
FK Týnec nad Sázavou
11. 03. 2023
doma 09:00 10:00 Popis:   2.přípravné utkání - soupeř hraje …
19. 03. 2023
TJ Sokol Daleké Dušníky
19. 03. 2023
venku 15:00 Popis:   Okresní pohár - čtvrtfinále
26. 03. 2023
SK Třebsko
26. 03. 2023
doma 14:00 15:00 Popis:   14.MU - 17.kolo
Dubensrazčas zápasu
02. 04. 2023
SK LITAVAN Bohutín
02. 04. 2023
venku 16:30 Popis:   15.MU - 18.kolo
09. 04. 2023
FK Sparta Luhy
09. 04. 2023
doma 15:30 16:30 Popis:   16.MU - 19.kolo
15. 04. 2023
TJ Stará Huť
15. 04. 2023
venku 17:00 Popis:   17.MU - 20.kolo
23. 04. 2023
TJ Sokol Dublovice
23. 04. 2023
venku 17:00 Popis:   18.MU - 21.kolo
29. 04. 2023
TJ Sokol Daleké Dušníky
29. 04. 2023
doma 16:00 17:00 Popis:   19.MU - 22.kolo
Květensrazčas zápasu
06. 05. 2023
SK Nový Knín
06. 05. 2023
venku 17:00 Popis:   20.MU - 23.kolo
13. 05. 2023
TJ Vltavan Hříměždice
13. 05. 2023
doma 16:00 17:00 Popis:   21.MU - 24.kolo
21. 05. 2023
SK Petrovice
21. 05. 2023
venku 17:00 Popis:   22.MU - 25.kolo
28. 05. 2023
SK Březnice 1918
28. 05. 2023
doma 16:00 17:00 Popis:   23.MU - 26.kolo
Červensrazčas zápasu
04. 06. 2023
TJ Sokol Trhové Dušníky
04. 06. 2023
doma 16:00 17:00 Popis:   24.MU - 15.kolo
11. 06. 2023
FC Višňová
11. 06. 2023
venku 17:00 Popis:   25.MU - 16.kolo
17. 06. 2023
TJ Sokol Nečín
17. 06. 2023
venku 17:00 Popis:   26.MU - 14.kolo
 
ODEHRANÉ
Listopadvýsledek
12. 11. 2022
TJ Sokol Trhové Dušníky
12. 11. 2022
venku 6:3 (2:1) Popis:   13.MU - 2.kolo: TJ Sokol Trhové …
05. 11. 2022
TJ Sokol Nečín
05. 11. 2022
doma 2:2 (1:1) Popis:   12.MU - 1.kolo: SK SPARTAK Příbram …
Říjenvýsledek
29. 10. 2022
SK Březnice 1918
29. 10. 2022
venku 0:0 (0:0) Popis:   11.MU - 13.kolo: SK Březnice 1918 - …
23. 10. 2022
SK Petrovice
23. 10. 2022
doma 0:3 (0:1) Popis:   10.MU - 12.kolo: SK SPARTAK Příbram …
15. 10. 2022
TJ Vltavan Hříměždice
15. 10. 2022
venku 2:2 (2:1) Popis:   9.MU - 11.kolo: TJ Vltavan …
09. 10. 2022
SK Nový Knín
09. 10. 2022
doma 4:1 (3:0) Popis:   8.MU - 10.kolo: SK SPARTAK Příbram …
01. 10. 2022
TJ Sokol Daleké Dušníky
01. 10. 2022
venku 2:0 (1:0) Popis:   7.MU - 9.kolo: TJ Sokol Daleké …
Zářívýsledek
28. 09. 2022
FC Višňová
28. 09. 2022
venku 2:3P (0:0) Popis:   Okresní pohár - 2.kolo: FC Višňová …
24. 09. 2022
TJ SOKOL Dublovice
24. 09. 2022
doma 5:1 (3:0) Popis:   6.MU - 8.kolo: SK SPARTAK Příbram …
17. 09. 2022
TJ Stará Huť
17. 09. 2022
doma 6:1 (4:0) Popis:   5.MU - 7.kolo: SK SPARTAK Příbram - …
10. 09. 2022
FK Sparta Luhy
10. 09. 2022
venku 0:3 (0:1) Popis:   4.MU - 6.kolo: FK Sparta Luhy - SK …
04. 09. 2022
SK LITAVAN Bohutín
04. 09. 2022
doma 3:3 (1:2) Popis:   3.MU - 5.kolo: SK SPARTAK Příbram …
Srpenvýsledek
28. 08. 2022
SK Třebsko
28. 08. 2022
venku 2:1 (1:0) Popis:   2.MU - 4.kolo: SK Třebsko - SK …
21. 08. 2022
FC Višňová
21. 08. 2022
doma 3:3 (1:3) Popis:   1.MU - 3.kolo: SK SPARTAK Příbram - …
13. 08. 2022
SK Obory
13. 08. 2022
venku 0:6 (0:2) Popis:   Okresní pohár - 1.kolo: SK Obory - …
06. 08. 2022
TJ Sokol Pičín
06. 08. 2022
venku 0:7 (0:4) Popis:   Tradiční turnaj "O pohár …
06. 08. 2022
TJ Sokol Trhové Dušníky
06. 08. 2022
venku 2:3 (1:2) Popis:   Tradiční turnaj "O pohár …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
18. 06. 2022
SK Nový Knín
18. 06. 2022
doma 5:2
11. 06. 2022
SK Litavan Bohutín
11. 06. 2022
venku 12:2 (7:0) Popis:   Branky : Hejduk a vlastní
05. 06. 2022
Dublovice
05. 06. 2022
doma 1:4 (1:2) Popis:   Branka : Chýla
Květenvýsledek
29. 05. 2022
Počepice
29. 05. 2022
venku 3:4p (3:1) Popis:   Branky : Kapras 3, rozhodující …
22. 05. 2022
SK Třebsko
22. 05. 2022
doma 3:1 (1:0) Popis:   Branky : Laffar, Rotter, Prokeš D.
14. 05. 2022
Sokol Rosovice
14. 05. 2022
venku 5:3 (1:3) Popis:   Branky : Prokeš D., Rotter, Machek T.
07. 05. 2022
Sokol Trhové Dušníky
07. 05. 2022
doma 4:5p (1:0) Popis:   Branky . Drašnar J., Chýla, Lagron, …
Dubenvýsledek
30. 04. 2022
TJ Tatran Sedlčany C
30. 04. 2022
venku 1:2p(1:1) Popis:   Branka: Rotter
24. 04. 2022
SK Jince
24. 04. 2022
doma 3:2p (2:0) Popis:   Branky : Abel 2, Hejduk vítězná penalta
20. 04. 2022
SK Březnice 1918
20. 04. 2022
doma 1:2 (0:2) Popis:   Branka: Machek T
16. 04. 2022
Sokol Něčín
16. 04. 2022
venku 2:0 (1:0)
10. 04. 2022
Sparta Luhy
10. 04. 2022
doma 1:2 (1:0) Popis:   branka: Lagron
Březenvýsledek
26. 03. 2022
Kosova Hora
26. 03. 2022
venku 3:2 (1:1)p Popis:   15.kolo OP branky : Bodnár, …
19. 03. 2022
TJ Spartak Rožmitál
19. 03. 2022
venku Popis:   Přípravné utkání
Listopadvýsledek
13. 11. 2021
SK Nový Knín
13. 11. 2021
venku
06. 11. 2021
SK LITAVAN Bohutín
06. 11. 2021
doma
Říjenvýsledek
31. 10. 2021
TJ Sokol Dublovice
31. 10. 2021
venku
24. 10. 2021
TJ Sokol Počepice
24. 10. 2021
doma
17. 10. 2021
SK Třebsko
17. 10. 2021
venku
10. 10. 2021
TJ Sokol Rosovice
10. 10. 2021
doma
03. 10. 2021
TJ Sokol Trhové Dušníky
03. 10. 2021
venku
Zářívýsledek
28. 09. 2021
TJ Sokol Drahlín
28. 09. 2021
venku Popis:   2.kolo okresního poháru
26. 09. 2021
TJ TATRAN Sedlčany "C"
26. 09. 2021
doma 1:2 (1:1) Popis:   Branka : Chýla
18. 09. 2021
SK Jince 1921
18. 09. 2021
venku 3:1 (1:1) Popis:   branka : Lagron
11. 09. 2021
TJ Sokol Něčín
11. 09. 2021
doma 3:1 (2:0) Popis:   branky : Berka 2, Machek (p)
04. 09. 2021
FK Sparta Luhy
04. 09. 2021
venku 1:3 (1:2) Popis:   Machek (p), Laffar, Chýla (p)
Srpenvýsledek
28. 08. 2021
SK Březnice 1918
28. 08. 2021
venku 0:1 (p)
22. 08. 2021
Kosova Hora
22. 08. 2021
doma 5:1 (0:0) Popis:   Naše "Borussie" zahájila …
07. 08. 2021
Turnaj v Tr.Dušníkách
07. 08. 2021
venku 1. Popis:   1.zápas v 10:30 proti S.Pičín …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
12. 06. 2021
FK TÝNEC NAD SÁZAVOU
12. 06. 2021
doma
Listopadvýsledek
14. 11. 2020
TJ Sokol Kosova Hora
14. 11. 2020
venku Popis:   MU 13. kolo
08. 11. 2020
TJ Sokol Dublovice z.s.
08. 11. 2020
doma Popis:   MU 12. kolo
Říjenvýsledek
31. 10. 2020
FK Sparta Luhy, z.s.
31. 10. 2020
doma Popis:   MU 11. kolo
28. 10. 2020
TJ Sokol Drahlín
28. 10. 2020
venku Popis:   2.kolo okresního poháru
24. 10. 2020
SK Litavan Bohutín, z.s.
24. 10. 2020
venku Popis:   MU 10. kolo
18. 10. 2020
TJ Sokol Počepice, z.s.
18. 10. 2020
doma Popis:   MU 9. kolo
10. 10. 2020
SK Třebsko, z.s.
10. 10. 2020
venku Popis:   MU 8. kolo
03. 10. 2020
TJ Sokol Rosovice
03. 10. 2020
doma 6:2 (4:1) Popis:   MU 7. kolo Sestava: J. Bohuslav, Z. …
Zářívýsledek
27. 09. 2020
SK Nový Knín
27. 09. 2020
venku 3:1 (0:0) Popis:   MU 6. kolo Sestava: J. Bohuslav, Z. …
19. 09. 2020
SK Jince 1921, z.s.
19. 09. 2020
doma 2:5 (1:3) Popis:   MU 5. kolo Sestava: J. Švarc, D. …
12. 09. 2020
SK Březnice 1918, z.s.
12. 09. 2020
venku 3:4 (1:0) Popis:   MU 4. kolo Sestava: J. Švarc, D. …
05. 09. 2020
TJ Kovohutě Podlesí B, z.s.
05. 09. 2020
doma 2:3 (1:1) pen. 6:7 Popis:   MU 3. kolo Sestava: J. Bohuslav, J. …
Srpenvýsledek
30. 08. 2020
TJ Sokol Trhové Dušníky
30. 08. 2020
venku 1:4 (0:2) Popis:   MU 2. kolo Sestava: J. Švarc, Z. …
22. 08. 2020
TJ Tatran Sedlčany C, z.s.
22. 08. 2020
doma 1:6 (0:2) Popis:   MU 1. kolo Sestava: J. Švarc, J. …
16. 08. 2020
SK Březnice 1918
16. 08. 2020
doma 7:1 (2:1) Popis:   1.kolo okresního poháru: Sestava - …
09. 08. 2020
TJ Sokol Trhové Dušníky
09. 08. 2020
doma
02. 08. 2020
Sparta Luhy
02. 08. 2020
doma Popis:  
ODEHRANÉ
Březenvýsledek
08. 03. 2020
Sokol Vrtule Láz
08. 03. 2020
doma Popis:   v rámci zimní ligy Spartaku
Únorvýsledek
26. 02. 2020
TJ Sokol Trhové Dušníky
26. 02. 2020
doma Popis:   v rámci zimní ligy Spartaku
06. 02. 2020
Třebsko
06. 02. 2020
doma 6:0 (2:0) Popis:   1.kolo zimní ligy Spartaku Branky : …
Listopadvýsledek
17. 11. 2019
SK Litavan Bohutín
17. 11. 2019
doma 2:2 (2:2) 3:2 Popis:   Proti druhému celku tabulky …
09. 11. 2019
Sokol Kosova Hora
09. 11. 2019
venku 1:2 (1:1) Popis:   Radost nám začíná dělat i rezerva, …
03. 11. 2019
Sokol Počepice
03. 11. 2019
doma 4:1 (3:0) Popis:   Rezervní mužstvo se v poslední době …
Říjenvýsledek
28. 10. 2019
SK Třebsko
28. 10. 2019
venku 4:1 (1:0) Popis:   Proti Rosovicím získali hráči první …
20. 10. 2019
Sokol Rosovice
20. 10. 2019
doma 3:2 (3:1) Popis:   Kuriozitou zápasu bylo, že po …
14. 10. 2019
SK Nový Knín
14. 10. 2019
venku 2:0 Popis:   Sestava: Švarc - Nováček, Pilík, T. …
07. 10. 2019
SK Jince
07. 10. 2019
doma 1:3 (1:0) Popis:   B mužstvo se v první půli ujalo …
01. 10. 2019
SK Březnice
01. 10. 2019
doma 2:1 Popis:   B mužstvo konečně mohlo v Březnici …
Zářívýsledek
21. 09. 2019
Kovohutě-Podlesí B
21. 09. 2019
doma 1:5 (0:4) Popis:   V utkání rezervních mužstev byli …
14. 09. 2019
Sokol Trhové Dušníky
14. 09. 2019
venku 5:3 (3:1) Popis:   Sestava: Švarc - Mašek, T. Machek, …
07. 09. 2019
Tatran Sedlčany C
07. 09. 2019
doma 0:2 (0:1) Popis:   Sestava : Švarc - Solnař, Kuba, …
Srpenvýsledek
31. 08. 2019
Sparta Luhy - SK Spartak B
31. 08. 2019
venku 2:1 Popis:   Sestava: Švarc - Mašek, Klemš, …
24. 08. 2019
Sokol Dublovice - SK Spartak B
24. 08. 2019
venku 6:3 Popis:   B mužstvo nastoupilo v sestavě: …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2019
TJ Sokol Nová Ves
15. 06. 2019
venku Popis:   26. kolo - Okresní přebor
09. 06. 2019
FK Sparta Luhy
09. 06. 2019
doma Popis:   25. kolo - Okresní přebor
01. 06. 2019
TJ Trhové Dušníky
01. 06. 2019
doma Popis:   24. kolo - Okresní přebor
Květenvýsledek
25. 05. 2019
TJ Kovohutě Podlesí B
25. 05. 2019
venku Popis:   23. kolo - Okresní přebor
18. 05. 2019
TJ Sokol Kosova Hora
18. 05. 2019
doma Popis:   22. kolo - Okresní přebor
11. 05. 2019
TJ Sokol Drahlín
11. 05. 2019
venku Popis:   21. kolo - Okresní přebor TJ Sokol …
04. 05. 2019
TJ Sokol Pičín
04. 05. 2019
doma 3:0 (2:0) Popis:   20. kolo - Okresní přebor …
Dubenvýsledek
28. 04. 2019
SK Třebsko
28. 04. 2019
venku Popis:   19. kolo - Okresní přebor
20. 04. 2019
SK Litavan Bohutín
20. 04. 2019
doma 2:4 (0:3) Popis:   18. kolo - Okresní přebor Sestva: …
06. 04. 2019
TJ TATRAN Sedlčany C
06. 04. 2019
doma 3:0 Popis:   16. kolo - Okresní přebor Zápas …
06. 04. 2019
TJ Sokol Dublovice
06. 04. 2019
venku 3:2p (1:1) Popis:   17. kolo - Okresní přebor Sestva: …
Březenvýsledek
31. 03. 2019
SK Březnice 1918
31. 03. 2019
venku 2:1p(0:0) Popis:   15. kolo - Okresní přebor Sestava: …
24. 03. 2019
TJ Sokol Rosovice
24. 03. 2019
doma 6:0 (1:0) Popis:   14. kolo - Okresní přebor 2x …
16. 03. 2019
Hříměždice
16. 03. 2019
doma 7:3 (5:0) Popis:   Okresní pohár Branky: 2x Lédl, 2x …
03. 03. 2019
Sokol Vrtule Láz
03. 03. 2019
doma 2:3 (0:1) Popis:   Příprava: Branky: Špindler a …
Únorvýsledek
24. 02. 2019
TJ Sokol Trhové Dušníky
24. 02. 2019
doma 4:1 (0:0) Popis:   Příprava Branky: 2x Kučera, …
Listopadvýsledek
17. 11. 2018
TJ Sokol Nová Ves
17. 11. 2018
doma 5:0 (1:0) Popis:   13. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
11. 11. 2018
FK Sparta Luhy
11. 11. 2018
venku 0:1 (0:1) Popis:   12. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
03. 11. 2018
TJ Trhové Dušníky
03. 11. 2018
venku 1:3 (1:1) Popis:   11. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
Říjenvýsledek
28. 10. 2018
TJ KOVOHUTĚ Podlesí B
28. 10. 2018
doma 3:4pk (0:3) Popis:   10. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
20. 10. 2018
TJ Sokol Kosova Hora
20. 10. 2018
venku 1:3 (0:1) Popis:   9. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
14. 10. 2018
TJ Sokol Drahlín
14. 10. 2018
doma 4:1 (3:0) Popis:   8. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
07. 10. 2018
TJ Sokol Pičín
07. 10. 2018
venku 2:3 0:1) Popis:   7. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
Zářívýsledek
29. 09. 2018
SK Třebsko
29. 09. 2018
doma 3:1(1:0) Popis:   6. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
22. 09. 2018
SK LITAVAN Bohutín
22. 09. 2018
venku 7:4 (3:2) Popis:   5. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
16. 09. 2018
TJ SOKOL Dublovice
16. 09. 2018
doma 3:4pk (2:1) Popis:   4. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
08. 09. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY C
08. 09. 2018
venku 2:1pk (0:0) Popis:   3. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
02. 09. 2018
SK Březnice 1918
02. 09. 2018
doma 2:3pk (1:1) Popis:   2. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
Srpenvýsledek
25. 08. 2018
TJ Sokol Rosovice
25. 08. 2018
venku 3:2 (2:1) Popis:   1. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
19. 08. 2018
TJ Slavoj Obecnice
19. 08. 2018
doma 9:0 (3:0) Popis:   1. kolo / Okresní POHÁR Góly: 4x …
11. 08. 2018
Tatran Sedlčany
11. 08. 2018
doma 0:3 (0:0) Popis:   Přípravné utkání
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
16. 06. 2018
SK Březnice 1918
16. 06. 2018
venku 1:3 (1:1) Popis:   Okresní přebor - 26. kolo
10. 06. 2018
TJ Tr. Dušníky
10. 06. 2018
venku 1:4 (1:2) Popis:   Okresní přebor - 25. kolo Branky: …
02. 06. 2018
SK JINCE 1921
02. 06. 2018
venku 0:9 (0:3) Popis:   Okresní přebor - 24. kolo Branky: …
Květenvýsledek
19. 05. 2018
TJ Rosovice
19. 05. 2018
venku 1:0(1:0) Popis:   Okresní přebor - 23. kolo
13. 05. 2018
FK Sparta Luhy
13. 05. 2018
doma 5:2(2:1) Popis:   Okresní přebor - 22. kolo Branky: …
06. 05. 2018
TJ Ligmet Milín
06. 05. 2018
doma 1:2 (1:2) Popis:   Okresní přebor - 20. kolo Branky: …
02. 05. 2018
TJ Podlesí B
02. 05. 2018
doma 2:1(1:0) Popis:   Okresní přebor - 21. kolo Branky: …
Dubenvýsledek
28. 04. 2018
TJ Drahlín
28. 04. 2018
venku 5:0 (2:0) Popis:   Okresní přebor - 19. kolo
22. 04. 2018
TJ Sokol Pičín
22. 04. 2018
doma 5:1(2:0) Popis:   Okresní přebor - 18. kolo Branky: …
14. 04. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY C
14. 04. 2018
venku 2:2 (1:0) Popis:   Okresní přebor - 17. kolo Branky: …
08. 04. 2018
SK Bohutín
08. 04. 2018
doma 4:2 (0:2) Popis:   Okresní přebor - 16. kolo Branky: …
01. 04. 2018
TJ Dublovice
01. 04. 2018
venku 2:6 (2:2) Popis:   Okresní přebor - 15. kolo Branky: …
Březenvýsledek
25. 03. 2018
Nová Ves p. Pl.
25. 03. 2018
doma 1:2 (1:1) Popis:   Okresní přebor - 14. kolo Branky: …
10. 03. 2018
Dle umístění v tabulce 10.3 nebo 11.3.
10. 03. 2018
doma Popis:   Příprava (SPARTAK CUP)
04. 03. 2018
TJ Ligmet Milín
04. 03. 2018
doma nehráno Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) - nehrálo se, …
Únorvýsledek
24. 02. 2018
Třebsko
24. 02. 2018
doma 5:3 (4:1) Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) B - TÝM - …
17. 02. 2018
Sokol Vrtule Láz
17. 02. 2018
doma 11:1 (4:0) Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) B-TÝM - …
10. 02. 2018
Nový Knín
10. 02. 2018
doma 3:2 (1:0) Popis:   Příprava SK SPARTAK Příbram - Nový …
Listopadvýsledek
17. 11. 2017
SK Březnice 1918
17. 11. 2017
doma 3:0 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Březnice 3:0 …
11. 11. 2017
TJ Sokol Trhové Dušníky
11. 11. 2017
venku 0:6 (0:4) Popis:   TJ Sokol Trhové Dušníky - SK SPARTAK …
08. 11. 2017
TJ Kovohutě Podlesí B
08. 11. 2017
doma 3:4 (0:1) Popis:   TJ Kovohutě Podlesí B - SK SPARTAK …
05. 11. 2017
SK Jince 1921
05. 11. 2017
doma 8:0 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - SK Jince 1921 …
Říjenvýsledek
21. 10. 2017
TJ Sokol Rosovice
21. 10. 2017
doma 3:2 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Sokol …
14. 10. 2017
FK Sparta Luhy
14. 10. 2017
venku 3:4p (3:2) Popis:   FK Sparta Luhy - SK SPARTAK B 3:4p (3:2)
08. 10. 2017
TJ Ligmet Milín
08. 10. 2017
venku 2:0 (0:0) Popis:   TJ Ligmet Milín - SK SPARTAK Příbram …
01. 10. 2017
TJ Sokol Drahlín
01. 10. 2017
doma 7:1 (1:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Sokol …
Zářívýsledek
28. 09. 2017
TJ Sokol Kosova Hora
28. 09. 2017
venku 2:1 (0:0) Popis:   3. kolo okresního poháru TJ Sokol …
24. 09. 2017
TJ Sokol Pičín
24. 09. 2017
venku 2:4 (2:1) Popis:   TJ Sokol Pičín - SK SPARTAK Příbram …
17. 09. 2017
TJ Tatran Sedlcan C
17. 09. 2017
doma 7:2 (4:2) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Tatran …
13. 09. 2017
FK Sparta Luhy
13. 09. 2017
venku 1:3 (0:3) Popis:   2. kolo okresního poháru FK Sparta …
09. 09. 2017
SK Litavan Bohutín
09. 09. 2017
venku 1:2 (0:1) Popis:   SK Litavan Bohutín - SK SPARTAK …
03. 09. 2017
TJ Sokol Dublovice
03. 09. 2017
doma 2:3 (1:1) Popis:   SK Spartak Příbram - TJ Sokol …
Srpenvýsledek
26. 08. 2017
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší
26. 08. 2017
venku 0:5 (0:1) Popis:   TJ Sokol Nová Ves pod Pleší - SK …
20. 08. 2017
POHÁR - Nový Knín 1. kolo
20. 08. 2017
venku 2:6 (1:4) Popis:   Nový Knín - SK SPARTAK Příbram B 2:6
Filip Berka narozen:   2001
Miroslav Bodnár narozen:   1964
Ondřej Chýla narozen:   2022
Drašnar Daniel narozen:   2022
Jakub Drašnar narozen:   2022
Michal Dvořáček narozen:   2022
Filip Herák narozen:   2003
Ondřej Hlaváček narozen:   2022
Václav Kadlec narozen:   2022
Nikolas Kohout narozen:   1996
Martin Košťál narozen:   1999
Aleš Kuba narozen:   1997
Miroslav Kudelňák narozen:   2003
Jakub Kvapil narozen:   2001
Martin Laffar narozen:   1977
Matouš Mácha narozen:   2001
Ondřej Machek narozen:   1983
Tomáš Machek narozen:   1985
Radovan Myslík narozen:   2022
Jakub Němec narozen:   2003
Petr Nešvara narozen:   2022
Jan Opička narozen:   2022
Jonáš Pavlišta narozen:   2022
Jan Prýmek narozen:   2001
Jan Reichenauer narozen:   1997
Martin Rotter narozen:   1995
Miloš Rybanský narozen:   1995
Michal Špindler narozen:   2022
Stanislav Švihla narozen:   2000
David Vitoň narozen:   1996
Vojtěch Vochoska narozen:   2001
Tomáš Vondrášek narozen:   2000
Jan Voříšek narozen:   1989
Hráč Počet vstřelených branek
1. Martin Rotter 4
2. 4
3. Tomáš Machek 3
4. 2
5. 2
6. Michal Mašek 1
7. 1
Martin Drašnar Trenér a manažer mužstva +420602119455
drasnarmartin@seznam.cz
Petr Prýmek Trenér a vedoucí mužstva +420736643120
prymekp@seznam.cz
B TÝM - 2018/19
Tréninky v zimní přípravě V pátek 13. ledna 2023 od 18 hodin proběhl společný zahajovací trénink zimní přípravy hráčů A týmu a B týmu na jarní část sezóny 2022-2023.  Tréninku se zúčastnilo 24 hráčů a trenéři Šrámek, Voříšek, Prýmek a Drašnar. Na začátku zimní přípravy budou tréninky pro oba týmy zatím společné, a to v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 18 hodin na UMT. Od 2. poloviny února budou zahájeny také samostatné tréninky pro B tým. Již od příštího víkendu zahajuje A tým přípravná utkání, do … B - tým   .......   13. 01. 2023 Informace pro hráče B mužstva Informace pro hráče B mužstva: 1. Zahájení zimní přípravy se uskuteční v pátek 13. 1. 2023 od 18 hodin společně s hráči A mužstva.     Sejdeme se v 17.45 hodin v kabině č. 1. Vezměte si s sebou tréninkové vybavení na umělou trávu.     Zahájení se zúčastní prezident klubu Ing. Vladimír Králíček, sportovní ředitel Jan Páník, trenéři A mužstva     Martin šrámek a Marcel Voříšek, trenéři B mužstva Martin Drašnar a Petr Prýmek.     Na tomto … B - tým   .......   15. 12. 2022 Hodnocení podzimu 2022 - muži B HODNOCENÍ podzimu 2022 - muži B     Do podzimní části fotbalové sezóny 2022-2023 s mužstvem muži „B“ vstoupilo společně nové trenérské duo Martin Drašnar a Petr Prýmek, kteří odešli od mužstva muži „A“ po postupu z I.A třídy do krajského přeboru, a to zejména s těmito cíli: - vytvořit po mnoha letech stabilní kádr B mužstva - stát se otevřeným týmem pro hráče, kteří milují fotbal bez rozdílu věku - být přestupní stanicí pro starší dorostence, muže a hráče … B - tým   .......   20. 11. 2022 B mužstvo - střelci a nahrávači: B mužstvo - střelci a nahrávači: Mistrovská utkání (po 13.MU): A - Chýla 6+1=7 Reichenauer 4+3=7 D.Drašnar 4+5=9 Machek T. 4+4=8 A - Pavlišta 4+4=8 Rotter 3+3=6 A - Vochoska 1+6=7 A - Jeník 1+2=3 Myslík 1+2=3 A.Kuba 1+1=2 Švihla 1+1=2 J.Prýmek 1+0=1 SD - Prokeš D. 1+0=1 Voříšek 0+2=2 Herák 0+1=1 Opička 0+1=1 A - Kadlec 0+1=1 Košťál 0+1=1 Nešvara 0+1=1 Myslík 0+1=1 Bohuslav 0+1=1 Dvořáček 0+1=1 vlastní 2 (Laffar, Drašnar J.) Pohár (po 2.kole): A - Chýla … B - tým   .......   13. 11. 2022 13.mistrovské utkání - muži B 13.MU - 2.kolo: TJ Sokol Trhové Dušníky - SK SPARTAK Příbram "B" = 6:3 (2:1) Střelci a nahrávači: 4´Ťapaj (?)1:0, 18´Prýmek Jan (Machek Tomáš) 1:1, Ťapaj (Soukup O.) 2:1, 51´Černý Zd. (PVK ?) 3:1, 63´Jícha (roh Černý Zd.) 4:1, 67´Černý Zd. 5:1, 78´Ťapaj (M.Nekolný) 6:1, 80´Pavlišta (Rotter) 6:2, 89´Rotter (roh Vochoska) 6:3 Sestava domácích: Krejza - Gasch, Jícha-K, Ďuriš (74´Malý), Černý D., Neliba, Ťapaj, Soukup O. (37´Nekolný M.), Volosjanko (46´Černý Zd.), Gřegořica, Soukup V., … B - tým   .......   12. 11. 2022 12.mistrovské utkání - muži B 12.MU - 1.kolo: SK SPARTAK Příbram - TJ Sokol Nečín = 2:2 (1:1) Střelci a nahrávači: 13´D.Drašnar 1:0, 30´Hnida, 68´vlastní Drašnar J. 1:2, 90+2´Chýla (Dvořáček) 2:2 Sestava domácích: Němec - Kvapil, Drašnar J.-K, Drašnar D., Špindler - Voříšek, Laffar (64´Prýmek J.), Kuba A., Dvořáček, Rotter - Chýla, lavice Hejduk, chyběli: Hlaváček, Opička, Reichenauer, Švihla, Myslík, Košťál (zranění), Nešvara, Mácha (práce), Machek T., Vochoska, Voříšek, Pavlišta, Kubík, Kudelňák (A tým) Z A … B - tým   .......   05. 11. 2022 11.mistrovské utkání - muži B 11.MU - 13.kolo: SK Březnice 1918 - SK SPARTAK Příbram"B" = 0:0 (0:0) Střelci a nahrávači: 0 Sestava domácích: Petráň-K -  Zákoucký, Štolba, Pelikán, Slavík, Fait (65´Štván), Češka Václav, Škudrna, Váně, Soldát St. (87´Halko Vojtěch), Halko Jiří (56´Žáček), lavice: Kostínek, Mikuláš Sestava hostů: Němec - Kvapil, Drašnar D., Špindler, Dvořáček - Hlaváček (46´Voříšek), Laffar (58´Pavlišta), Kuba A. -K. Košťál (65´Spousta), Rotter - Chýla, lavice: Myslík, Švihla (oba zranění, … B - tým   .......   29. 10. 2022 10.mistrovské utkání - muži B 10.MU - 12.kolo: SK SPARTAK Příbram "B" - SK Petrovice = 0:3 (0:1) Střelci a nahrávači: 10´Schwarz 0:1, 48´Chlasták Petr (Paták) 0:2, 62´ Chlasták Martin 0:3 Sestava domácích: Němec - Myslík (5´Dvořáček., 62´J. Prýmek), Drašnar J.-K, Špindler, Kubík - Drašnar D., Švihla, Laffar (56´A.Kuba), Košťál (81´Hlaváček), Rotter - Prokeš D. (46´Spousta), chyběli: Machek T., Voříšek, Pavlišta, Chýla, Vochoska, Kudelňák, Opička, Reichenauer, Nešvara, Kvapil a další Z B týmu za A tým: Machek … B - tým   .......   23. 10. 2022 9.mistrovské utkání - muži B 9.MU - 11.kolo: TJ Vltavan Hříměždice - SK SPARTAK Příbram "B" = 2:2 (2:1) Střelci a nahrávači: 1´Švihla 1:0, 9´Jílek 1:1, 30´Jílek 2:1, 69´Myslík 2:2 Sestava domácích: Černý - Boháč, Roháč, Řezanina, Brzják, Jílek, Nezník, Januška-K, Šíma, Matějka, Kahoun, lavice: Šneller, Krotil, Havel Sestava hostů: Němec - Myslík, Drašnar J.-K, Špindler, Kubík - Voříšek, Švihla (75´Hlaváček), Laffar, Machek T. (17´Košťál), Rotter - Pavlišta, lavice: Hejduk, chyběli: Drašnar D., Kvapil, … B - tým   .......   15. 10. 2022 8.mistrovské utkání - muži B 8.MU - 10.kolo: SK SPARTAK Příbram "B" - SK Nový Knín = 4:1 (3:0) Střelci a nahrávači:  22´Jeník (Pavlišta) 1:0, 37´Machek T. z penalty (faul na Jeníka) 2:0, 43´Rotter (Pavlišta) 3:0, 89´Vlasák 3:1, 90+4´Prokeš (Jeník) 4:1 Sestava domácích: Němec - Kvapil, J.Drašnar-K, D.Drašnar, Dvořáček - Pavlišta (46´Prokeš), Košťál, Laffar (46´A.Kuba, 84´Švihla), Machek T., Rotter - Jeník, chyběli: Špindler, Reichenauer, Hlaváček, Opička, Myslík, Nešvara a další Za A tým z B týmu: … B - tým   .......   09. 10. 2022 7.mistrovské utkání - muži B 7.MU - 9.kolo: TJ Sokol Daleké Dušníky - SK SPARTAK Příbram = 2:0 (1:0) Střelci a nahrávači: 30´vlastní Laffar 1:0, 53´Pavlík (Zahout) 2:0 Sestava domácích: Slunečko - Pavlík Miroslav, Houdek J., Drnec-K, Pinta (73´Vacek), Pavlík Martin, Žáček (64´Sklenář), Mirschitzka, Nováček, Šimek, Zahout (68´Krása), lavice: Skalický Sestava hostů: Novák - Špindler, Drašnar J.-K, Opička (32´Prokeš Dominik, 78´Hlaváček), Dvořáček - Pavlišta, Drašnar D., Laffar, Švihla (58´Spousta), Rotter - … B - tým   .......   01. 10. 2022 2.kolo okresního poháru - muži B Okresní pohár - 2.kolo: FC Višňová - SK SPARTAK Příbram "B" = 2:3 p. (0:0) Střelci a nahrávači: 65´Sláma z penalty 1:0, 80´Chýla z penalty 1:1, 83´Klimek 2:1, 90+3´Chýla (Pavlišta, Vochoska) 2:2, na penalty 3:5, rozhodující brankář Reichenauer 2:3 Sestava domácích: Soukup - Klimek, Vostrý (83´Jůza), Švehla, Kočí, Lazič, Mirabito, Oshovskyi (54´Kašák), Černý, Sláma-K, Černohorský, lavice: Hroš Sestava hostů:  Reichenauer - Kvapil, Drašnar J.-K, Špindler, Nešvara (13´Myslík) - … B - tým   .......   28. 09. 2022 6.mistrovské utkání - muži B 6.MU - 8.kolo: SK SPARTAK Příbram "B" - TJ SOKOL Dublovice = 5:1 (3:0) Střelci a nahrávači: 7´Chýla (Bohuslav) 1:0, 11´Pavlišta (Rotter, Chýla) 2:0, 36´Pavlišta (Nešvara) 3:0, 52´Chýla (Myslík) 4:0, 58´Machek T. (Švihla) 5:0, 67´Lomoz 5:1 Sestava domácích: Bohuslav - Kvapil, Drašnar J.-K, Špindler, Myslík - Pavlišta (55´Švihla), Machek T. (80´Hlaváček), Nešvara (73´Košťál), Vochoska, Rotter (61´Laffar) - Chýla; chyběli: A.Kuba, Opička, D.Drašnar, Reichenauer, Dvořáček, Němec J., … B - tým   .......   24. 09. 2022 5.mistrovské utkání - muži B 5.MU - 7.kolo: SK SPARTAK Příbram - TJ Stará Huť = 6:1 (4:0) Střelci a nahrávači: 2´ D.Drašnar (A.Kuba) 1:0, 22´ D. Drašnar (Rotter) 2:0, 31´ Chýla (D.Drašnar, Vochoska) 3:0, 45´ Rotter (Machek, D.Drašnar) 4:0, 46´ Mu"ller 4:1, 52´ Reichenauer (Vochoska) 5:1, 56´ D.Drašnar (Reichenauer) 6:1 Sestava domácích:  Bohuslav - Špindler, Drašnar J., Opička-K (50´Myslík), Nešvara (46´Kvapil) - Drašnar D., Machek T., Kuba A. (70´Košťál), Vochoska, Rotter (65´Dvořáček) - Chýla … B - tým   .......   17. 09. 2022 4.mistrovské utkání - muži B 4.MU - 6.kolo: FK Sparta Luhy - SK SPARTAK Příbram = 0:3 (0:1) Střelci a nahrávači: 17´Chýla (Myslík, D.Drašnar) 0:1, Chýla (D.Drašnar) 0:2, 74´Reichenauer (Košťál, Myslík) 0:3 Sestava domácích: Nový - Mazour (66´Matyáš), Doubrava (87´Smetana), Čech (46´Hofman), Matějka, Broum Milan, Broum Martin-K, Krůta, Jerman (84´Slepička), Bohuněk, Hovorka, lavice: Jun Sestava hostů: Němec - Myslík, Opička, Špindler, Nešvara - D.Drašnar, Machek T. (46´Reichenauer), Kuba A., Laffar-K … B - tým   .......   10. 09. 2022 3.mistrovské utkání - muži B 3.MU - 5.kolo: SK SPARTAK Příbram "B" - SK LITAVAN Bohutín = 3:3 (1:2) Střelci a nahrávači: 1´Vochoska (Voříšek, T.Machek) 1:0, 17´Pospíchal 1:1, 45+1´Spousta (Petřík) 1:2, 59´T.Machek z PVK (faul na Vochosku) 2:2, 60´Spousta 2:3, 90´Pavlišta (Reichenauer, Voříšek) 3:3 Sestava domácích: Němec - Kadlec, J.Drašnar, Opička (66´Nešvara), Špindler - Voříšek-K, D.Drašnar, A.Kuba (78´Košťál), Machek T. (61´Reichenauer), Vochoska - Rotter (46´Pavlišta), lavice: Laffar, chyběli: Mašek, … B - tým   .......   04. 09. 2022 Tréninky hráčů B týmu Tréninky hráčů B týmu: Úterý 18.00 - 19.30 h ... s A týmem (trenéři: Míka, Šrámek) ... dle dohody s tr. Míkou Středa 18.00 - 19.30 h ... samostatný trénink B týmu (trenéři Drašnar M., Prýmek P.) Čtvrtek 18.00 - 19.30 h ... s A týmem pouze hráči Drašnar Daniel, Němec Jakub,                                            Myslík Radovan, Voříšek Jan, Špindler Michal   … B - tým   .......   02. 09. 2022 2.mistrovské utkání - muži B 2.MU - 4.kolo: SK Třebsko - SK SPARTAK Příbram = 2:1 (1:0) Střelci a nahrávači: 20´Hausleitner 1:0, 50´Hájek Vojtěch (Vlasatý) 2:0, 82´Machek T. (Drašnar D., Kadlec) 2:1 Sestava domácích: Říha - Synek, Suk, Hájek V.-K, Horáček, Kolařík (89´Svěchota), Hausleitner, Vlasatý (Ciuca), Glogar D., Kaňa (72´Pospíšil), Hájek R. (57´Brida) , lavice: Novotný Sestava hostů: Němec - Myslík (24´Špindler), Mašek (46´Opička), Drašnar J., Kadlec - Voříšek-K, Drašnar D., Kuba A. (57´Rotter), Laffar … B - tým   .......   28. 08. 2022 1.mistrovské utkání - muži B 1.MU - 3.kolo: SK SPARTAK Příbram - FC Višňová = 3:3 (1:3) Střelci a nahrávači: 7´Vaněček (Lazič) 0:1, 25´A.Kuba (Vochoska, Pavlišta) 1:1, 34´Vaněček (Sláma, Lazič) 1:2, 45+1´ Lazič 1:3, 81´ Reichenauer z penalty (faul na Pavlištu) 2:3, 90+1´Reichenauer (Herák, Vochoska, Opička) Sestava domácích: Němec - Myslík (40´Mácha), Laffar-K, Špindler, Dvořáček (46´Herák) - Drašnar D., Kuba A., Vochoska, Rotter (46´Nešvara, 90´Opička) - Pavlišta, Chýla (70´Reichenauer), lavice: Mašek, … B - tým   .......   21. 08. 2022 1.kolo okresního poháru - muži B Okresní pohár - 1.kolo: SK Obory - SK SPARTAK Příbram "B" = 0:6 (0:2) Střelci a nahrávači: 25´Drašnar D. (Prokeš, Špindler) 0:1, 42´Rotter (Machek T., Mašek) 0:2, 56´Rotter (Špindler, Myslík) 0:3, 71´Laffar (roh Švihla) 0:4, 80´Myslík (Prokeš) 0:5, 90´Prokeš (Švihla) 0:6; Daniel Drašnar neproměnil ve 2.poločasu penaltu, když trefil jen tyč. Sestava domácích: Vlk - Pinkas, Slavík-K (56´Mráz), Kunčar, Sirotek (65´Fencl), Zídek, Tesárek, Herget, Kelner P., Jiroch (3´Turek), Kelner D., … B - tým   .......   13. 08. 2022 Tradiční turnaj v Trh.Dušníkách Tradiční turnaj "O pohár starosty obce Trhové Dušníky"  1.utkání: TJ Sokol Trhové Dušníky - SK SPARTAK Příbram "B" = 2:3 (1:2) Střelci a nahrávači: 16´Ťapaj 1:0, 24´Berka (Rotter) 1:1, 32´Prokeš (D.Drašnar) 1:2, 65´Tomáš Míka 2:2, 70´Laffar (Rotter) 2:3 Sestava: Němec-C - Prokeš, Drašnar J., Špindler, Myslík - Drašnar D., Laffar, Machek T., Hejduk (Mašek) - Berka, Rotter Průběh utkání: První utkání turnaje jsme odehráli s domácím mužstvem 2x35 minut. Začali jsme svižně, … B - tým   .......   06. 08. 2022 Tréninky hráčů B týmu Tréninky hráčů B týmu: Úterý 18.00 - 19.30 h ... s A týmem (trenéři: Míka, Šrámek, příp. Drašnar M.) Čtvrtek 18.00 - 19.30 h ... s A týmem pouze hráči Drašnar Daniel, Němec Jakub,                                            Myslík Radovan, Voříšek Jan, Špindler Michal                               … B - tým   .......   30. 07. 2022 Soupiska A a B týmu mužů pro podzim 2022 Soupiska A a B týmu mužů pro podzim 2022: A tým: 1. Bohuslav Jan - brankář 2. Češka Karel 3. Hančár David 4. Holan Martin - brankář 5. Horešovský Zdeněk 6. Hušek Jan 7. Chýla Ondřej (+ B tým) 8. Jeník Tomáš 9. Kadlec Václav (+ B tým) 10. Kuba Václav 11. Kubík Lukáš 12. Kudelňák Miroslav (+ B tým) 13. Matějka Ondřej ... zraněn 14. Morav Daniel 15. Pavlišta Jonáš (+ B tým) 16. Pilík Jiří 17. Prokeš Tomáš  18. Sirůček Daniel 19. Slepička Miroslav 20. Spousta … B - tým   .......   29. 07. 2022 Mužstva OP v sezóně 2022-2023 Mužstva, která budou hrát okresní přebor v sezóně 2022-2023: SK Třebsko, SK Litavan Bohutín, FK SPARTA LUHY, SK SPARTAK Příbram "B", TJ SOKOL Dublovice, SK Nový Knín, SK Březnice 1918, TJ Sokol Nečín, Sokol Trhové Dušníky, FC Višňová, TJ Vltavan Hříměždice, SK Petrovice, TJ Sokol Daleké Dušníky, TJ Stará Huť - 14. B - tým   .......   28. 07. 2022 Včera proběhl 1.trénink hráčů A a B týmu Včera 18. 7. 2022 proběhl od 17.30 hodin 1. trénink hráčů A týmu a B týmu před podzimní částí nové sezóny 2022-2023. V tomto týdnu budou ještě 3 společné tréninky, a to v úterý 19. 7., ve čtvrtek 20. 7. a v pátek 21. 7. 2022. Od příštího týdne budou hráči B týmu trénovat vždy v úterý na společném tréninku s hráči A týmu a v pátek na samostatném tréninku. Udělejte si čas na fotbal a choďte v hojném počtu. První přípravná utkání sehrajeme na turnaji v Trhových Dušníkách dne 6. 8. … B - tým   .......   19. 07. 2022
Individuální trénink Zdar borci, jelikož situace kolem COVIDu se stále nevyvíjí růžově, tak nám nezbývá než každý individuálně se udržovat v dobré kondici.  Předpokládám, že většina z Vás se stále udržuje v kondici, nicméně pro ty, co jsou bezradní a nevědí, co dělat a jak na sobě pracovat, tak přikládám pár tipů..... Atletika... - 3x týdně alespoň půl hodinky pohybu - vytrvalostní běh, předpokládám, že většina bude schopna uběhnout cca 6-7 km za tu půlhodinku....., nezapomenout na protahování před … B - tým   .......   01. 11. 2020 6. mistrovské utkání Další soutěžní utkání hráči Spartaku Příbram B sehráli s týmem SK Nový Knín na jejich hřišti v neděli 27. 9. 2020 od 16:30 hodin za účasti 35 diváků. V sestavě rezervního týmu Spartaku se objevili hráči z dorosteneckých týmů, kteří svými výkony dokazují, že Spartak Příbram má na čem stavět do budoucna. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, na obou stranách byly pozorné obrany, které odvracely potencionální nebezpečí ohrožení branky. Hráči Spartaku se snažili kombinovat a vypracovali si i … B - tým   .......   27. 09. 2020 5. mistrovské utkání V sobotu 19.9.2020 v 10:00 hodin sehráli hráči Spartaku své 5. soutěžní utkání s celkem SK Jince 1921 na svém hřišti. Utkání přihlíželo 60 diváků. Tým SK Jince prochází soutěží zatím bez zaváhání a tak hráči Spartaku jim chtěli pokazit tuto bilanci. Bohužel již v 5. minutě utkání z pravé strany unikl Marek Matys a domácímu brankáři střelou na bližší tyč nedal šanci a upravil skóre na 0:1 pro tým SK Jince. V 16. minutě utkání se nešťastně zranil domácí kapitán Jan Opička, kterého nahradil … B - tým   .......   19. 09. 2020 4. mistrovské utkání Ke svému 4. mistrovkému zápasu nastoupili hráči Spartaku Příbram proti hráčům SK Březnice 1918 na jejich hřišti. Krásné sobotní počasí přilákalo 50 diváků, kteří přihlíželi tomuto utkání. Od začátku utkání se hráči Spartaku snažili kombinací rozbít obranný val soupeře, který po většinu zápasu bránil na své půli v devíti lidech. Hráči Spartaku si vytvořili několik slibných šancí, kdy Standa Švihla několikrát vyzkoušel připravenost domácího brankáře, ale bohužel je nedokázali zužitkovat ke … B - tým   .......   12. 09. 2020 3. mistrovské utkání Své třetí mistrovské utkání sehrála rezerva Spartaku v sobotu 5. 9. 2020 od 17 hodin se soupeřem TJ Kovohutě Podlesí B na svém hřišti. Zajímavému utkání přihlíželo 50 diváků, kteří hnali hráče Spartaku za vítězstvím. Utkání nabídlo spoustu soubojů a pěkných akcí. Již v 8. minutě zápasu domácí tým prohrával po zakončení hostujícího Matěje Vohradského. Nicméně hráči Spartaku se dále snažili kombinovat a ve 14. minutě utkání domácí hráč David Pecka vstřelil vyrovnávací branku. O poločasu do … B - tým   .......   07. 09. 2020 2. mistrovské utkání B-týmu 2. mistrovské utkání B-týmu se odehraje v neděli 30. 8. 2020 od 17:00 hodin na hřišti TJ Sokol Trhové Dušníky. Budeme rádi za Vaši podporu, která nás požene za vítězstvím.   B - tým   .......   27. 08. 2020 Začátek přípravy B týmu 21.7.2020 První trénink proběhne 21.7. od 18:00 B - tým   .......   03. 07. 2020
1894 ....... 2018 ....... 2023 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz