B mužstvo porazilo doma TJ KOVOHUTĚ Podlesí "B"12. 06. 2024Aktuality

24.kolo - 11.MU:
MU bylo dne 2.6.2024 přeloženo na středu 12.6.2024 kvůli vytrvalé bouřce a dešti!
SK SPARTAK Příbram "B" - TJ KOVOHUTĚ Podlesí "B" = 2:0 (0:0)
Střelci a nahrávači: 61´Nekolný M. (Pilík, Slepička) 1:0, 71´Spousta (Šmejkal) 2:0

Sestava domácích: Dušek - Pilík, Drašnar J.-K, Drašnar D., Kubík - Pavlišta(46´Spousta), Slabihoudek (12´Šmejkal), Machek T., Steinbauer (46´Slepička), Nekolný M. (73´Myslík) - Sláma (78´Vondrášek), lavice: Špindler
Sestava hostů: Molnár - Mašek, Frýdl, Hudeček, Větrovský (77´Unzeitig), Sládek, Voříšek, Bambas, Hanáček, Hnízdil, Hyspecký-K (46´Havelka)
Rozhodčí: Kuchař - Němec, Doubek - DFA Souček
ŽK: Drašnar J., Slabihoudek, Myslík - Hanáček, Hnízdil

Průběh utkání:
Dnešní mistrovské utkání s městským rivalem z Podlesí bylo odehráno na hlavním hřišti v našem krásném areálu. Hosté hráli po celé utkání v obranném bloku s drobnými ofenzivními výpady. Naše hra byla v prvním poločasu dost pomalá, nedařilo se nám překonat zkušeného brankáře Molnára.
V 1.minutě chytil brankář Molnár střelu Nekolného po centru Kubíka. Ve 3.minutě minul branku Sláma po přihrávce Pavlišty. V 10.minutě zranil Hnízdil Slabihoudka a ten musel být střídán Šmejkalem. V 16.minutě po zaváhání naší obrany vychytal brankář Dušek Hanáčka! V 18.minutě minul Sláma hlavou v tutovce branku po centru Pilíka! Ve 21.minutě chytil brankář Molnár gólovku Pavlištovi. Ve 22.minutě po rohu Nekolného a hlavičkách Slámy a Pilíka pálil z velkého vápna T.Machek nad branku. Ve 27.minutě chytil brankář Molnár bombu Slámy po přihrávce D.Drašnara! Ve 42.minutě po přímém kopu Nekolného hlavičkoval Steinbauer, ale při tom fauloval brankáře. Ve 44.minutě vyrazil brankář Molnár střelu Kubíka na roh po akci Steinbauera a přihrávce Slámy. Ve 45.minutě chytil brankář Molnár střelu Steinbauera a následně i střelu Pavlišty po přihrávce T.Machka.
Do 2.poločasu hosté nasadili Lukáše Havelku a my Tomáše Spoustu s Mírou Slepičkou. Ve 47.minutě kryl brankář Molnár střelu T.Machka po přihrávce Míry Slepičky po rohu M.Nekolného. V 54.minutě mířil nad branku Duška Hnízdil. V 57.minutě zahrával přímý kop za faul na Šmejkala D. Drašnar, ale přestřelil branku. V 61.minutě rozhodl utkání Martin Nekolný po přesném centru Míry Slepičky a přihrávce Jirky Pilíka, 1:0! V 63.minutě chytil brankář Molnár střelu Spousty po přihrávce Míry Slepičky. V 69.minutě hlavičkoval Míra Slepička vedle branky. V 71.minutě našel Šmejkal Tomáše Spoustu a ten křížnou střelou překonal brankáře Molnára, 2:0! V 74.minutě jsme viděli ligovou akci, kdy střídající Myslík zatáhl po pravé straně míč, přihrál jej Pilíkovi, ten přesným centrem našel Míru Slepičku, který z voleje bombou těsně přestřelil Molnárovu svatyni! V 79.minutě minul bramku Spousta po přihrávce Míry Slepičky. V 81.minutě vyrazil brankář Molnár střelu Myslíka na roh po přiťuknutí Míry Slepičky. V 85.minutě našel střídající Tomáš Vondrášek z rohu D. Drašnara, ale nic z toho nebylo. Hvizd hlavního rozhodčího Kuchaře ukončil dnešní derby za stavu 2:0 pro naše mužstvo.
Dnešním zalouženým vítězstvím jsme se posunuli na 3.místo v tabulce okresního přeboru před Podlesí a N.Knín. Děkujeme všem hráčům za předvedený týmový výkon a Mírovi Slepičkovi za podporu našeho mužstva! Zveme tímto naše fanoušky na poslední mistrovské utkání v sobotu doma s Dublovicemi od 14 hodin. Po nás nastoupí hráči A mužstva od 17 hodin proti Tuchoměřicím.