SK SPARTAK PŘÍBRAM
KLUB
TÝMY
AREÁL
AKCE
FANS
PARTNEŘI
GALERIE
HISTORIE
VEDENÍ KLUBU
SÍŇ SLÁVY
FOTBALOVÁ POUŤ
KONTAKTY
ADRESA
A-TÝM
B-TÝM
DOROST-U19
DOROST-U17
ŽÁCI-U15
ŽÁCI-U15 B
ŽÁCI-U13
PŘÍPRAVKA-U11
PŘÍPRAVKA-U10
PŘÍPRAVKA-U9
PŘÍPRAVKA-U8
FOTBALOVÁ ŠKOLKA
MINIFOTBALOVÁ ŠKOLKA
TRÉNINKY
AREÁL
ROZPIS HŘIŠŤ
PROVOZNÍ ŘÁD AREÁLU
ON-LINE KAMERY
SAUNA
CENÍK
VSTUPENKY
HYMNA KLUBU
SUVENÝRY
Fotogalerie
Videa
KLUB
TÝMY
AREÁL
AKCE
FANS
PARTNEŘI
GALERIE
HISTORIE
VEDENÍ KLUBU
SÍŇ SLÁVY
FOTBALOVÁ POUŤ
KONTAKTY
ADRESA
A-TÝM
B-TÝM
DOROST-U19
DOROST-U17
ŽÁCI-U15
ŽÁCI-U15 B
ŽÁCI-U13
PŘÍPRAVKA-U11
PŘÍPRAVKA-U10
PŘÍPRAVKA-U9
PŘÍPRAVKA-U8
FOTBALOVÁ ŠKOLKA
MINIFOTBALOVÁ ŠKOLKA
TRÉNINKY
AREÁL
ROZPIS HŘIŠŤ
PROVOZNÍ ŘÁD AREÁLU
ON-LINE KAMERY
SAUNA
CENÍK
VSTUPENKY
HYMNA KLUBU
SUVENÝRY
Fotogalerie
Videa
ROZPIS HŘIŠŤ
«
18. března - 24. března
»
Pondělí
18. března
Úterý
19. března
Středa
20. března
Čtvrtek
21. března
Pátek
22. března
Sobota
23. března
Neděle
24. března
07:00
08:00
09:00
10:00
U1
10:00 − 14:00
Spartak U15, U13 - Sadská
11:00
U1
10:00 − 14:00
Spartak U15, U13 - Sadská
12:00
U1
10:00 − 14:00
Spartak U15, U13 - Sadská
13:00
U1
13:00 − 17:00
BOBCATS
U1
10:00 − 14:00
Spartak U15, U13 - Sadská
14:00
TV
14:30 − 16:30
Gymnathlon
U1
13:00 − 17:00
BOBCATS
U1
10:00 − 14:00
Spartak U15, U13 - Sadská
U1
14:00 − 16:00
Spartak U15 B - Milín
15:00
TV
15:15 − 17:30
Fotbalová školka
TV
14:30 − 16:30
Gymnathlon
U1
15:00 − 16:30
Dorost U19
U1
15:00 − 16:30
st.žáci
U1
13:00 − 17:00
BOBCATS
U1
14:00 − 16:00
Spartak U15 B - Milín
16:00
TV
15:15 − 17:30
Fotbalová školka
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
TV
14:30 − 16:30
Gymnathlon
U1
16:00 − 17:30
st.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Žáci U15
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
16:00 − 17:30
st.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
Mini
16:30 − 18:00
Přípravka U9
TV
16:30 − 18:00
Přípravka U10/U11
U1
16:30 − 18:00
Přípravka U11
TV
16:30 − 18:00
Ml.přípravka U9
U1
15:00 − 16:30
Dorost U19
U1
15:00 − 16:30
st.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Žáci U13
U1
16:30 − 18:00
ml.žáci
U1
13:00 − 17:00
BOBCATS
U1
14:00 − 16:00
Spartak U15 B - Milín
U1
16:00 − 18:00
Bohutín - dorost
17:00
TV
15:15 − 17:30
Fotbalová školka
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
16:00 − 17:30
st.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Žáci U15
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
16:00 − 17:30
st.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
Mini
16:30 − 18:00
Přípravka U9
TV
16:30 − 18:00
Přípravka U10/U11
U1
16:30 − 18:00
Přípravka U11
TV
16:30 − 18:00
Ml.přípravka U9
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Žáci U13
U1
16:30 − 18:00
ml.žáci
Mini
17:30 − 19:00
B muži
U1
13:00 − 17:00
BOBCATS
U1
16:00 − 18:00
Bohutín - dorost
U1
17:00 − 19:00
BOBCATS
18:00
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
18:00 − 19:30
Muži
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Žáci U15
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
18:15 − 21:00
BOBCATS
TV
18:30 − 19:30
Jóga
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
Mini
16:30 − 18:00
Přípravka U9
TV
16:30 − 18:00
Přípravka U10/U11
U1
16:30 − 18:00
Přípravka U11
TV
16:30 − 18:00
Ml.přípravka U9
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Žáci U13
U1
16:30 − 18:00
ml.žáci
Mini
17:30 − 19:00
B muži
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
U1
16:00 − 18:00
Bohutín - dorost
U1
17:00 − 19:00
BOBCATS
19:00
U1
18:00 − 19:30
Muži
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
Mini
19:00 − 19:30
Chlumec
U1
19:30 − 20:30
Chlumec
U1
18:15 − 21:00
BOBCATS
TV
18:30 − 19:30
Jóga
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
Mini
19:00 − 19:30
Chlumec
U1
19:30 − 20:30
Chlumec
U1
19:30 − 21:00
Nová Ves pod Pleší
Mini
17:30 − 19:00
B muži
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
U1
17:00 − 19:00
BOBCATS
20:00
U1
19:30 − 20:30
Chlumec
U1
18:15 − 21:00
BOBCATS
U1
19:30 − 20:30
Chlumec
U1
19:30 − 21:00
Nová Ves pod Pleší
21:00
U1
18:15 − 21:00
BOBCATS
U1
19:30 − 21:00
Nová Ves pod Pleší
Pondělí
TV
15:15 − 17:30
Fotbalová školka
TV
15:15 − 17:30
Fotbalová školka
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
18:00 − 19:30
Muži
Úterý
TV
14:30 − 16:30
Gymnathlon
TV
14:30 − 16:30
Gymnathlon
U1
16:00 − 17:30
st.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Žáci U15
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Žáci U15
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
Mini
19:00 − 19:30
Chlumec
U1
19:30 − 20:30
Chlumec
Středa
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Dorost U19
TV
16:30 − 18:00
Dorost U17
U1
16:45 − 18:15
Ml.žáci
U1
18:15 − 21:00
BOBCATS
TV
18:30 − 19:30
Jóga
Čtvrtek
U1
16:00 − 17:30
st.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
Mini
16:30 − 18:00
Přípravka U9
TV
16:30 − 18:00
Přípravka U10/U11
U1
16:30 − 18:00
Přípravka U11
TV
16:30 − 18:00
Ml.přípravka U9
U1
16:30 − 18:00
Dorost U19
Mini
16:30 − 18:00
Přípravka U9
TV
16:30 − 18:00
Přípravka U10/U11
U1
16:30 − 18:00
Přípravka U11
TV
16:30 − 18:00
Ml.přípravka U9
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
Mini
19:00 − 19:30
Chlumec
U1
19:30 − 20:30
Chlumec
U1
19:30 − 21:00
Nová Ves pod Pleší
Pátek
U1
15:00 − 16:30
Dorost U19
U1
15:00 − 16:30
st.žáci
U1
15:00 − 16:30
Dorost U19
U1
15:00 − 16:30
st.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Žáci U13
U1
16:30 − 18:00
ml.žáci
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Žáci U13
U1
16:30 − 18:00
ml.žáci
Mini
17:30 − 19:00
B muži
U1
16:30 − 18:00
Dorost U17
TV
16:30 − 18:00
Žáci U13
U1
16:30 − 18:00
ml.žáci
Mini
17:30 − 19:00
B muži
U1
18:00 − 19:30
Muži
TV
18:00 − 19:00
A muži
Sobota
U1
13:00 − 17:00
BOBCATS
Neděle
U1
10:00 − 14:00
Spartak U15, U13 - Sadská
U1
10:00 − 14:00
Spartak U15, U13 - Sadská
U1
14:00 − 16:00
Spartak U15 B - Milín
U1
14:00 − 16:00
Spartak U15 B - Milín
U1
16:00 − 18:00
Bohutín - dorost
U1
16:00 − 18:00
Bohutín - dorost
U1
17:00 − 19:00
BOBCATS
1894 ....... 2018 ....... 2024
©
skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz