B-TÝM / Okresní přebor

Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Třebsko 4 0 0 0 9:2 12 0 0
2. Sokol Trhové Dušníky 4 0 0 0 14:9 9 0 0
3. SK Nový Knín 4 0 0 0 15:7 8 0 0
4. SK Litavan Bohutín 4 0 0 0 14:11 7 0 0
5. Sparta Luhy 4 0 0 0 6:6 7 0 0
6. Tatran Sedlčany C 4 0 0 0 7:6 6 0 0
7. SK Jince 1921 4 0 0 0 11:10 6 0 0
8. TJ Kovohutě Podlesí 4 0 0 0 11:11 6 0 0
9. SK Březnice 1918 4 0 0 0 9:9 6 0 0
10. TJ Sokol Počepice 4 0 0 0 11:13 6 0 0
11. Sokol Rosovice 4 0 0 0 9:12 6 0 0
12. Sokol Dublovice 4 0 0 0 8:13 4 0 0
13. Sokol Kosová Hora 4 0 0 0 8:15 1 0 0
14. Sk Spartak Příbram 4 0 0 0 7:15 0 0 0
ODEHRANÉ
Zářívýsledek
21. 09. 2019
Kovohutě-Podlesí B
21. 09. 2019
doma 1:5 (0:4) Popis:   V utkání rezervních mužstev byli …
14. 09. 2019
Sokol Trhové Dušníky
14. 09. 2019
venku 5:3 (3:1) Popis:   Sestava: Švarc - Mašek, T. Machek, …
07. 09. 2019
Tatran Sedlčany C
07. 09. 2019
doma 0:2 (0:1) Popis:   Sestava : Švarc - Solnař, Kuba, …
Srpenvýsledek
31. 08. 2019
Sparta Luhy - SK Spartak B
31. 08. 2019
venku 2:1 Popis:   Sestava: Švarc - Mašek, Klemš, …
24. 08. 2019
Sokol Dublovice - SK Spartak B
24. 08. 2019
venku 6:3 Popis:   B mužstvo nastoupilo v sestavě: …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2019
TJ Sokol Nová Ves
15. 06. 2019
venku Popis:   26. kolo - Okresní přebor
09. 06. 2019
FK Sparta Luhy
09. 06. 2019
doma Popis:   25. kolo - Okresní přebor
01. 06. 2019
TJ Trhové Dušníky
01. 06. 2019
doma Popis:   24. kolo - Okresní přebor
Květenvýsledek
25. 05. 2019
TJ Kovohutě Podlesí B
25. 05. 2019
venku Popis:   23. kolo - Okresní přebor
18. 05. 2019
TJ Sokol Kosova Hora
18. 05. 2019
doma Popis:   22. kolo - Okresní přebor
11. 05. 2019
TJ Sokol Drahlín
11. 05. 2019
venku Popis:   21. kolo - Okresní přebor TJ Sokol …
04. 05. 2019
TJ Sokol Pičín
04. 05. 2019
doma 3:0 (2:0) Popis:   20. kolo - Okresní přebor …
Dubenvýsledek
28. 04. 2019
SK Třebsko
28. 04. 2019
venku Popis:   19. kolo - Okresní přebor
20. 04. 2019
SK Litavan Bohutín
20. 04. 2019
doma 2:4 (0:3) Popis:   18. kolo - Okresní přebor Sestva: …
06. 04. 2019
TJ TATRAN Sedlčany C
06. 04. 2019
doma 3:0 Popis:   16. kolo - Okresní přebor Zápas …
06. 04. 2019
TJ Sokol Dublovice
06. 04. 2019
venku 3:2p (1:1) Popis:   17. kolo - Okresní přebor Sestva: …
Březenvýsledek
31. 03. 2019
SK Březnice 1918
31. 03. 2019
venku 2:1p(0:0) Popis:   15. kolo - Okresní přebor Sestava: …
24. 03. 2019
TJ Sokol Rosovice
24. 03. 2019
doma 6:0 (1:0) Popis:   14. kolo - Okresní přebor 2x …
16. 03. 2019
Hříměždice
16. 03. 2019
doma 7:3 (5:0) Popis:   Okresní pohár Branky: 2x Lédl, 2x …
03. 03. 2019
Sokol Vrtule Láz
03. 03. 2019
doma 2:3 (0:1) Popis:   Příprava: Branky: Špindler a …
Únorvýsledek
24. 02. 2019
TJ Sokol Trhové Dušníky
24. 02. 2019
doma 4:1 (0:0) Popis:   Příprava Branky: 2x Kučera, …
Listopadvýsledek
17. 11. 2018
TJ Sokol Nová Ves
17. 11. 2018
doma 5:0 (1:0) Popis:   13. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
11. 11. 2018
FK Sparta Luhy
11. 11. 2018
venku 0:1 (0:1) Popis:   12. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
03. 11. 2018
TJ Trhové Dušníky
03. 11. 2018
venku 1:3 (1:1) Popis:   11. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
Říjenvýsledek
28. 10. 2018
TJ KOVOHUTĚ Podlesí B
28. 10. 2018
doma 3:4pk (0:3) Popis:   10. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
20. 10. 2018
TJ Sokol Kosova Hora
20. 10. 2018
venku 1:3 (0:1) Popis:   9. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
14. 10. 2018
TJ Sokol Drahlín
14. 10. 2018
doma 4:1 (3:0) Popis:   8. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
07. 10. 2018
TJ Sokol Pičín
07. 10. 2018
venku 2:3 0:1) Popis:   7. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
Zářívýsledek
29. 09. 2018
SK Třebsko
29. 09. 2018
doma 3:1(1:0) Popis:   6. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
22. 09. 2018
SK LITAVAN Bohutín
22. 09. 2018
venku 7:4 (3:2) Popis:   5. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
16. 09. 2018
TJ SOKOL Dublovice
16. 09. 2018
doma 3:4pk (2:1) Popis:   4. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
08. 09. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY C
08. 09. 2018
venku 2:1pk (0:0) Popis:   3. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
02. 09. 2018
SK Březnice 1918
02. 09. 2018
doma 2:3pk (1:1) Popis:   2. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
Srpenvýsledek
25. 08. 2018
TJ Sokol Rosovice
25. 08. 2018
venku 3:2 (2:1) Popis:   1. kolo - Okresní přebor Rozhodčí: …
19. 08. 2018
TJ Slavoj Obecnice
19. 08. 2018
doma 9:0 (3:0) Popis:   1. kolo / Okresní POHÁR Góly: 4x …
11. 08. 2018
Tatran Sedlčany
11. 08. 2018
doma 0:3 (0:0) Popis:   Přípravné utkání
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
16. 06. 2018
SK Březnice 1918
16. 06. 2018
venku 1:3 (1:1) Popis:   Okresní přebor - 26. kolo
10. 06. 2018
TJ Tr. Dušníky
10. 06. 2018
venku 1:4 (1:2) Popis:   Okresní přebor - 25. kolo Branky: …
02. 06. 2018
SK JINCE 1921
02. 06. 2018
venku 0:9 (0:3) Popis:   Okresní přebor - 24. kolo Branky: …
Květenvýsledek
19. 05. 2018
TJ Rosovice
19. 05. 2018
venku 1:0(1:0) Popis:   Okresní přebor - 23. kolo
13. 05. 2018
FK Sparta Luhy
13. 05. 2018
doma 5:2(2:1) Popis:   Okresní přebor - 22. kolo Branky: …
06. 05. 2018
TJ Ligmet Milín
06. 05. 2018
doma 1:2 (1:2) Popis:   Okresní přebor - 20. kolo Branky: …
02. 05. 2018
TJ Podlesí B
02. 05. 2018
doma 2:1(1:0) Popis:   Okresní přebor - 21. kolo Branky: …
Dubenvýsledek
28. 04. 2018
TJ Drahlín
28. 04. 2018
venku 5:0 (2:0) Popis:   Okresní přebor - 19. kolo
22. 04. 2018
TJ Sokol Pičín
22. 04. 2018
doma 5:1(2:0) Popis:   Okresní přebor - 18. kolo Branky: …
14. 04. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY C
14. 04. 2018
venku 2:2 (1:0) Popis:   Okresní přebor - 17. kolo Branky: …
08. 04. 2018
SK Bohutín
08. 04. 2018
doma 4:2 (0:2) Popis:   Okresní přebor - 16. kolo Branky: …
01. 04. 2018
TJ Dublovice
01. 04. 2018
venku 2:6 (2:2) Popis:   Okresní přebor - 15. kolo Branky: …
Březenvýsledek
25. 03. 2018
Nová Ves p. Pl.
25. 03. 2018
doma 1:2 (1:1) Popis:   Okresní přebor - 14. kolo Branky: …
10. 03. 2018
Dle umístění v tabulce 10.3 nebo 11.3.
10. 03. 2018
doma Popis:   Příprava (SPARTAK CUP)
04. 03. 2018
TJ Ligmet Milín
04. 03. 2018
doma nehráno Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) - nehrálo se, …
Únorvýsledek
24. 02. 2018
Třebsko
24. 02. 2018
doma 5:3 (4:1) Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) B - TÝM - …
17. 02. 2018
Sokol Vrtule Láz
17. 02. 2018
doma 11:1 (4:0) Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) B-TÝM - …
10. 02. 2018
Nový Knín
10. 02. 2018
doma 3:2 (1:0) Popis:   Příprava SK SPARTAK Příbram - Nový …
Listopadvýsledek
17. 11. 2017
SK Březnice 1918
17. 11. 2017
doma 3:0 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Březnice 3:0 …
11. 11. 2017
TJ Sokol Trhové Dušníky
11. 11. 2017
venku 0:6 (0:4) Popis:   TJ Sokol Trhové Dušníky - SK SPARTAK …
08. 11. 2017
TJ Kovohutě Podlesí B
08. 11. 2017
doma 3:4 (0:1) Popis:   TJ Kovohutě Podlesí B - SK SPARTAK …
05. 11. 2017
SK Jince 1921
05. 11. 2017
doma 8:0 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - SK Jince 1921 …
Říjenvýsledek
21. 10. 2017
TJ Sokol Rosovice
21. 10. 2017
doma 3:2 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Sokol …
14. 10. 2017
FK Sparta Luhy
14. 10. 2017
venku 3:4p (3:2) Popis:   FK Sparta Luhy - SK SPARTAK B 3:4p (3:2)
08. 10. 2017
TJ Ligmet Milín
08. 10. 2017
venku 2:0 (0:0) Popis:   TJ Ligmet Milín - SK SPARTAK Příbram …
01. 10. 2017
TJ Sokol Drahlín
01. 10. 2017
doma 7:1 (1:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Sokol …
Zářívýsledek
28. 09. 2017
TJ Sokol Kosova Hora
28. 09. 2017
venku 2:1 (0:0) Popis:   3. kolo okresního poháru TJ Sokol …
24. 09. 2017
TJ Sokol Pičín
24. 09. 2017
venku 2:4 (2:1) Popis:   TJ Sokol Pičín - SK SPARTAK Příbram …
17. 09. 2017
TJ Tatran Sedlcan C
17. 09. 2017
doma 7:2 (4:2) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Tatran …
13. 09. 2017
FK Sparta Luhy
13. 09. 2017
venku 1:3 (0:3) Popis:   2. kolo okresního poháru FK Sparta …
09. 09. 2017
SK Litavan Bohutín
09. 09. 2017
venku 1:2 (0:1) Popis:   SK Litavan Bohutín - SK SPARTAK …
03. 09. 2017
TJ Sokol Dublovice
03. 09. 2017
doma 2:3 (1:1) Popis:   SK Spartak Příbram - TJ Sokol …
Srpenvýsledek
26. 08. 2017
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší
26. 08. 2017
venku 0:5 (0:1) Popis:   TJ Sokol Nová Ves pod Pleší - SK …
20. 08. 2017
POHÁR - Nový Knín 1. kolo
20. 08. 2017
venku 2:6 (1:4) Popis:   Nový Knín - SK SPARTAK Příbram B 2:6
David Hančár narozen:   1997
David Klemš narozen:   1999
Jiří Krejča narozen:   1995
Martin Laffar narozen:   1977
Robert Lagron narozen:   1992
Ondřej Machek narozen:   1983
Tomáš Machek narozen:   1985
Michal Mašek narozen:   1982
Martin Nekolný narozen:   2000
David Pecka narozen:   1998
Pavel Plíhal narozen:   1993
Martin Rotter narozen:   1995
Miloš Rybanský narozen:   1995
Jan Švarc narozen:   1987
Tomáš Vlasatý narozen:   2000
Tomáš Vondrášek narozen:   2000
Hráč Počet vstřelených branek
1. Robert Lagron 4
2. 3
3. David Pecka 2
4. 2
5. Tomáš Machek 1
Michal Dražan trenér
Lukáš Králíček Vedoucí mužstva +420 603 140 010
skspartak@centrum.cz
Alan Vančát Lékař
Olga Vančátová Masér
B TÝM - 2018/19
1894 ....... 2018 ....... 2019 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz