B - tým

Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Ligmet Milín z.s. 17 15 0 2 81:18 47 0 2
2. SK SPARTAK Příbram B 17 13 0 4 67:27 39 1 1
3. TJ SOKOL Dublovice z.s. 17 11 0 6 58:33 33 2 2
4. FK Sparta Luhy z.s. 17 11 0 6 49:46 33 2 2
5. TJ Sokol Trhové Dušníky 16 10 0 6 38:35 29 3 2
6. TJ Sokol Pičín z.s. 17 9 0 8 42:39 27 1 1
7. TJ Sokol Rosovice 16 8 0 8 39:39 27 0 3
8. SK Březnice 1918, z.s. 16 7 0 9 31:41 21 1 1
9. SK LITAVAN Bohutín, z.s. 16 6 0 10 41:36 19 0 1
10. Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 17 7 0 10 27:41 19 4 2
11. Tělovýchovná jednota KOVOHUTĚ Podlesí B, z.s. 16 6 0 10 50:50 18 4 4
12. TJ Sokol Drahlín 16 6 0 10 52:57 17 1 1
13. TJ TATRAN SEDLČANY C, z.s. 17 5 0 12 27:65 13 2 0
14. SK JINCE 1921 17 2 0 14 13:88 6 1 1
PLÁNOVANÉ
Dubensrazčas zápasu
22. 04. 2018
TJ Sokol Pičín
22. 04. 2018
doma 17:00 Popis:   Okresní přebor - 18. kolo
28. 04. 2018
TJ Drahlín
28. 04. 2018
venku 17:00 Popis:   Okresní přebor - 19. kolo
Květensrazčas zápasu
06. 05. 2018
TJ Ligmet Milín
06. 05. 2018
doma 17:00 Popis:   Okresní přebor - 20. kolo
13. 05. 2018
FK Sparta Luhy
13. 05. 2018
doma 17:00 Popis:   Okresní přebor - 22. kolo
19. 05. 2018
TJ Rosovice
19. 05. 2018
venku 17:00 Popis:   Okresní přebor - 23. kolo
30. 05. 2018
TJ Podlesí B
30. 05. 2018
doma 18:00 Popis:   Okresní přebor - 21. kolo
Červensrazčas zápasu
02. 06. 2018
SK JINCE 1921
02. 06. 2018
venku 17:00 Popis:   Okresní přebor - 24. kolo
09. 06. 2018
TJ Tr. Dušníky
09. 06. 2018
venku 17:00 Popis:   Okresní přebor - 25. kolo
16. 06. 2018
SK Březnice 1918
16. 06. 2018
venku 17:00 Popis:   Okresní přebor - 26. kolo
 
ODEHRANÉ
Dubenvýsledek
14. 04. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY C
14. 04. 2018
venku 2:2 (1:0) Popis:   Okresní přebor - 17. kolo Góly: …
08. 04. 2018
SK Bohutín
08. 04. 2018
doma 4:2 (0:2) Popis:   Okresní přebor - 16. kolo
01. 04. 2018
TJ Dublovice
01. 04. 2018
venku 2:6 (2:2) Popis:   Okresní přebor - 15. kolo
Březenvýsledek
25. 03. 2018
Nová Ves p. Pl.
25. 03. 2018
doma 1:2 (1:1) Popis:   Okresní přebor - 14. kolo
10. 03. 2018
Dle umístění v tabulce 10.3 nebo 11.3.
10. 03. 2018
doma Popis:   Příprava (SPARTAK CUP)
04. 03. 2018
TJ Ligmet Milín
04. 03. 2018
doma nehráno Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) - nehrálo se, …
Únorvýsledek
24. 02. 2018
Třebsko
24. 02. 2018
doma 5:3 (4:1) Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) B - TÝM - …
17. 02. 2018
Sokol Vrtule Láz
17. 02. 2018
doma 11:1 (4:0) Popis:   Příprava (SPARTAK CUP) B-TÝM - …
10. 02. 2018
Nový Knín
10. 02. 2018
doma 3:2 (1:0) Popis:   Příprava SK SPARTAK Příbram - Nový …
Listopadvýsledek
17. 11. 2017
SK Březnice 1918
17. 11. 2017
doma 3:0 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Březnice 3:0 …
11. 11. 2017
TJ Sokol Trhové Dušníky
11. 11. 2017
venku 0:6 (0:4) Popis:   TJ Sokol Trhové Dušníky - SK SPARTAK …
08. 11. 2017
TJ Kovohutě Podlesí B
08. 11. 2017
doma 3:4 (0:1) Popis:   TJ Kovohutě Podlesí B - SK SPARTAK …
05. 11. 2017
SK Jince 1921
05. 11. 2017
doma 8:0 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - SK Jince 1921 …
Říjenvýsledek
21. 10. 2017
TJ Sokol Rosovice
21. 10. 2017
doma 3:2 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Sokol …
14. 10. 2017
FK Sparta Luhy
14. 10. 2017
venku 3:4p (3:2) Popis:   FK Sparta Luhy - SK SPARTAK B 3:4p (3:2)
08. 10. 2017
TJ Ligmet Milín
08. 10. 2017
venku 2:0 (0:0) Popis:   TJ Ligmet Milín - SK SPARTAK Příbram …
01. 10. 2017
TJ Sokol Drahlín
01. 10. 2017
doma 7:1 (1:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Sokol …
Zářívýsledek
28. 09. 2017
TJ Sokol Kosova Hora
28. 09. 2017
venku 2:1 (0:0) Popis:   3. kolo okresního poháru TJ Sokol …
24. 09. 2017
TJ Sokol Pičín
24. 09. 2017
venku 2:4 (2:1) Popis:   TJ Sokol Pičín - SK SPARTAK Příbram …
17. 09. 2017
TJ Tatran Sedlcan C
17. 09. 2017
doma 7:2 (4:2) Popis:   SK SPARTAK Příbram B - TJ Tatran …
13. 09. 2017
FK Sparta Luhy
13. 09. 2017
venku 1:3 (0:3) Popis:   2. kolo okresního poháru FK Sparta …
09. 09. 2017
SK Litavan Bohutín
09. 09. 2017
venku 1:2 (0:1) Popis:   SK Litavan Bohutín - SK SPARTAK …
03. 09. 2017
TJ Sokol Dublovice
03. 09. 2017
doma 2:3 (1:1) Popis:   SK Spartak Příbram - TJ Sokol …
Srpenvýsledek
26. 08. 2017
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší
26. 08. 2017
venku 0:5 (0:1) Popis:   TJ Sokol Nová Ves pod Pleší - SK …
20. 08. 2017
POHÁR - Nový Knín 1. kolo
20. 08. 2017
venku 2:6 (1:4) Popis:   Nový Knín - SK SPARTAK Příbram B 2:6
Jakub Drašnar narozen:   1993
Pavel Jerman narozen:   1991
Ondřej Machek narozen:   1983
Tomáš Machek narozen:   1985
Jan Mráz narozen:   1996
Martin Nádherný narozen:   2018
Jan Opička narozen:   1991
Pavel Plíhal narozen:   1993
Jan Reichenauer narozen:   1997
Martin Rotter narozen:   1997
Jiří Sláma narozen:   1994
Martin Špinar narozen:   1996
Ondřej Šváb narozen:   1997
Pavel Balík Hlavní trenér +420 731 470 626
pbalik@email.cz
Lukáš Králíček Vedoucí mužstva +420 603 140 010
skspartak@centrum.cz
Alan Vančát Lékař
Olga Vančátová Masér
1894 ....... 2018 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz