ŽÁCI-U13 / Krajský přebor

Klub Z V R P S B P+ P-
1. Český lev - Union Beroun 14 13 0 1 76:14 39 0 0
2. SK SPARTAK Příbram 15 10 1 4 85:41 31 0 0
3. Povltavská FA 14 9 3 2 49:20 30 0 0
4. SK Rakovník 15 9 1 5 49:36 28 0 0
5. MFK Dobříš 15 9 1 5 49:41 28 0 0
6. SK Slaný 14 8 0 6 54:37 24 0 0
7. TJ Viktoria Vestec 15 7 0 8 54:49 21 0 0
8. TJ TATRAN SEDLČANY 14 5 1 8 39:44 16 0 0
9. FK Hořovicko 13 5 0 8 32:54 15 0 0
10. TJ Baník Švermov 14 5 0 9 30:01 15 0 0
11. TJ TATRAN Rakovník 14 1 1 12 32:07 4 0 0
12. FK Říčany 13 0 0 13 16:38 0 0 0
PLÁNOVANÉ
Červensrazčas zápasu
16. 06. 2019
TJ Tatran Sedlčany B
16. 06. 2019
doma 13:30 14:00 Popis:   OP 13. kolo - Okresní přebor
22. 06. 2019
TJ Ligmet Milín
22. 06. 2019
venku 08:30 09:00 Popis:   Přátelské utkání
 
ODEHRANÉ
15. 06. 2019
SK Zeleneč
15. 06. 2019
venku
09. 06. 2019
SK Nový Knín
09. 06. 2019
doma 7:0 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Nový Knín …
09. 06. 2019
FC Mělník
09. 06. 2019
doma 5:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Mělník 5:1 …
02. 06. 2019
Bohutín/Podlesí
02. 06. 2019
venku 2:2 Popis:   Bohutín/Podlesí - SK SPARTAK Příbram …
02. 06. 2019
Č.L. - Union Beroun
02. 06. 2019
doma 2:3 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Č.L. - Union …
01. 06. 2019
Turnaj
01. 06. 2019
venku Popis:   Turnaj Sedlčany
Květenvýsledek
26. 05. 2019
TJ Sokol Daleké Dušníky
26. 05. 2019
doma 13:0 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Sokol Daleké …
26. 05. 2019
SK Zeleneč
26. 05. 2019
doma 1:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Zeleneč 1:2 …
19. 05. 2019
FC Mělník
19. 05. 2019
venku 4:6 Popis:   FC Mělník - SK SPARTAK Příbram 4:6 …
18. 05. 2019
TJ Ligmet Milín
18. 05. 2019
venku 1:1 Popis:   TJ Ligmet Milín - SK SPARTAK Příbram …
12. 05. 2019
SK Březnice 1918
12. 05. 2019
doma 1:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Březnice …
12. 05. 2019
Č.L. - Union Beroun
12. 05. 2019
venku 4:1 Popis:   Č.L. - Union Beroun - SK SPARTAK …
05. 05. 2019
Povltavská FA
05. 05. 2019
doma 2:0 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Povltavská FA …
05. 05. 2019
MFK Dobříš B
05. 05. 2019
doma 4:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - MFK Dobříš B …
02. 05. 2019
MFK Dobříš B
02. 05. 2019
venku 3:6 Popis:   MFK Dobříš B - SK SPARTAK Příbram …
01. 05. 2019
FK Říčany
01. 05. 2019
doma 7:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Říčany 7:1 …
Dubenvýsledek
28. 04. 2019
FK Hořovicko
28. 04. 2019
venku 2:8 Popis:   FK Hořovicko - SK SPARTAK Příbram …
27. 04. 2019
TJ Tatran Sedlčany B
27. 04. 2019
venku 0:7 Popis:   TJ Tatran Sedlčany B - SK SPARTAK …
21. 04. 2019
TJ Tatran Sedlčany
21. 04. 2019
venku 2:5 Popis:   TJ Tatran Sedlčany - SK SPARTAK …
21. 04. 2019
SK Nový Knín
21. 04. 2019
venku 0:11 Popis:   SK Nový Knín - SK SPARTAK Příbram …
14. 04. 2019
TJ Baník Švermov
14. 04. 2019
doma 11:4 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Baník …
14. 04. 2019
Bohutín/Podlesí
14. 04. 2019
doma 1:3 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Bohutín/Podlesí …
07. 04. 2019
MFK Dobříš
07. 04. 2019
venku 5:4 Popis:   MFK Dobříš - SK SPARTAK Příbram 5:4 …
07. 04. 2019
TJ Sokol Daleké Dušníky
07. 04. 2019
venku 0:13 Popis:   TJ Sokol Daleké Dušníky - SK SPARTAK …
Březenvýsledek
31. 03. 2019
SK Rakovník
31. 03. 2019
doma 3:4 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Rakovník 3:4 …
31. 03. 2019
TJ Ligmet Milín
31. 03. 2019
doma 8:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Ligmet Milín …
24. 03. 2019
Č. L. - Union Beroun
24. 03. 2019
venku 5:2 Popis:   Č. L. Union Beroun - SK SPARTAK …
23. 03. 2019
SK Březnice 1918
23. 03. 2019
venku 3:6 Popis:   SK Březnice 1918 - SK SPARTAK …
17. 03. 2019
TJ Tatran Rakovník
17. 03. 2019
venku 3:7 Popis:   Branky: 3x Drobílek M., 2x Soběslav, …
16. 03. 2019
SK SPARTAK Příbram U11
16. 03. 2019
doma Popis:   Přátelák
03. 03. 2019
Milín, Radkovice
03. 03. 2019
doma Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Radkovice …
02. 03. 2019
Turnaj
02. 03. 2019
venku Popis:   Turnaj na Březových Horách
Únorvýsledek
23. 02. 2019
SK SPARTAK Příbram U11
23. 02. 2019
doma 10:2 Popis:   Přátelák
17. 02. 2019
Osek
17. 02. 2019
venku Popis:   Turnaj
09. 02. 2019
FC ZVVZ Milevsko
09. 02. 2019
venku 2:8 Popis:   FC ZVVZ Milevsko - SK SPARTAK …
02. 02. 2019
Osek
02. 02. 2019
venku Popis:   Turnaj
Ledenvýsledek
12. 01. 2019
Osek
12. 01. 2019
venku Popis:   Turnaj
Prosinecvýsledek
08. 12. 2018
Osek
08. 12. 2018
venku Popis:   Turnaj
Listopadvýsledek
18. 11. 2018
TJ Viktoria Vestec
18. 11. 2018
doma 5:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Viktoria …
14. 11. 2018
TJ Spartak Rožmitál
14. 11. 2018
venku 5:8 Popis:   TJ Spartak Rožmitál - SK SPARTAK …
10. 11. 2018
1. FK Příbram B
10. 11. 2018
venku 9:0 Popis:   1. FK Příbram B - SK SPARTAK Příbram …
10. 11. 2018
SK Slaný
10. 11. 2018
venku 3:2 Popis:   SK Slaný - SK SPARTAK Příbram 3:2 …
07. 11. 2018
SK Březnice 1918
07. 11. 2018
doma 1:5 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Březnice …
03. 11. 2018
TJ Viktoria Vestec
03. 11. 2018
venku 3:6 Popis:   TJ Viktoria Vestec - SK SPARTAK …
Říjenvýsledek
28. 10. 2018
SK Slaný
28. 10. 2018
doma 4:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Slaný 4:1 …
28. 10. 2018
TJ Ligmet Milín
28. 10. 2018
venku 2:2 Popis:   TJ Ligmet Milín - SK SPARTAK Příbram …
21. 10. 2018
TJ Sokol Pičín
21. 10. 2018
doma 18:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Sokol Pičín …
20. 10. 2018
FK Říčany
20. 10. 2018
venku 1:12 Popis:   FK Říčany - SK SPARTAK Příbram 1:12 …
15. 10. 2018
Bohutín/Podlesí
15. 10. 2018
venku 3:3 Popis:   Bohutín/Podlesí - SK SPARTAK Příbram …
14. 10. 2018
TJ TATRAN Rakovník
14. 10. 2018
doma 7:3 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ TATRAN …
06. 10. 2018
Povltavská FA
06. 10. 2018
venku 4:4 Popis:   Povltavská FA - SK SPARTAK Příbram …
Zářívýsledek
30. 09. 2018
FK Hořovicko
30. 09. 2018
doma 11:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Hořovicko …
30. 09. 2018
TJ Spartak Rožmitál
30. 09. 2018
doma 3:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Spartak …
23. 09. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY
23. 09. 2018
doma 2:4 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ TATRAN …
23. 09. 2018
1. FK Příbram B
23. 09. 2018
doma 6:3 Popis:   SK SPARTAK Příbram - 1. FK Příbram B …
20. 09. 2018
Ondrášovka Cup
20. 09. 2018
doma 2. místo Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Dobrá Voda u …
16. 09. 2018
SK Březnice 1918
16. 09. 2018
venku 2:3 Popis:   SK Březnice 1918 - SK SPARTAK …
15. 09. 2018
TJ Baník Švermov
15. 09. 2018
venku 3:12 Popis:   TJ Baník Švermov - SK SPARTAK …
11. 09. 2018
Bohutín/Podlesí
11. 09. 2018
doma 6:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Bohutín/Podlesí …
09. 09. 2018
MFK Dobříš
09. 09. 2018
doma 3:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - MFK Dobříš 3:2 …
09. 09. 2018
TJ Ligmet Milín
09. 09. 2018
doma 4:5 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Ligmet Milín …
02. 09. 2018
TJ Sokol Pičín
02. 09. 2018
venku 0:17 Popis:   TJ Sokol Pičín - SK SPARTAK Příbram …
01. 09. 2018
SK Rakovník
01. 09. 2018
venku 2:6 Popis:   SK Rakovník - SK SPARTAK Příbram 2:6 …
Srpenvýsledek
26. 08. 2018
Český Lev - Union Beroun
26. 08. 2018
doma 2:4 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Český lev - …
08. 08. 2018
TJ Blatná
08. 08. 2018
venku 3:9 Popis:   TJ Blatná - SK SPARTAK Příbram 3:9 …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
17. 06. 2018
MFK Dobříš
17. 06. 2018
venku 7:2 Popis:   MFK Dobříš - SK SPARTAK Příbram 7:2 …
16. 06. 2018
turnaj v Milíně
16. 06. 2018
venku
10. 06. 2018
SK Nový Knín
10. 06. 2018
venku 1:8 Popis:   SK Nový Knín - SK SPARTAK Příbram …
07. 06. 2018
Sparta Kutná Hora
07. 06. 2018
doma 10:3 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Sparta Kutná …
03. 06. 2018
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
03. 06. 2018
doma 1:12 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Spartak …
02. 06. 2018
turnaj v Sedlčanech
02. 06. 2018
venku Popis:   na Tatranu
Květenvýsledek
31. 05. 2018
TJ Kovohutě Podlesí
31. 05. 2018
doma 5:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Kovohutě …
25. 05. 2018
1.FK Příbram B
25. 05. 2018
venku 12:5 Popis:   1.FK Příbram - SK SPARTAK Příbram …
22. 05. 2018
SK Český Brod
22. 05. 2018
venku 8:4 Popis:   SK Český Brod - SK SPARTAK Příbram …
20. 05. 2018
Obořiště
20. 05. 2018
doma 6:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Oboříště 6:1 …
20. 05. 2018
TJ Tatran Rakovník
20. 05. 2018
doma 8:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Tatran …
13. 05. 2018
FK Brandýs - Boleslav
13. 05. 2018
venku 7:3 Popis:   FK Brandýs - Boleslav - SK SPARTAK …
12. 05. 2018
MFK Dobříš B
12. 05. 2018
venku 1:9 Popis:   MFK Dobříš B - SK SPARTAK Příbram …
08. 05. 2018
TJ Tatran Sedlčany B
08. 05. 2018
venku 3:10 Popis:   TJ Tatran Sedlčany B -- SK SPARTAK …
06. 05. 2018
TJ Tatran Sedlčany B
06. 05. 2018
doma 8:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Tatran …
06. 05. 2018
FK Říčany
06. 05. 2018
doma 3:3 Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Říčany 3:3 …
Dubenvýsledek
28. 04. 2018
SK Rakovník
28. 04. 2018
venku 6:2 Popis:   SK Rakovník - SK SPARTAK Příbram 6:2 …
24. 04. 2018
TJ Kovohutě Podlesí
24. 04. 2018
venku 1:5 Popis:   TJ Kovohutě Podlesí - SK SPARTAK …
22. 04. 2018
SK Nový Knín
22. 04. 2018
doma 6:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Nový Knín …
22. 04. 2018
SK Union Čelákovice
22. 04. 2018
doma 1:4 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Union …
17. 04. 2018
1FK Příbram B
17. 04. 2018
doma 4:7 Popis:   SK SPARTAK Příbram B - 1. FK Příbram …
16. 04. 2018
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
16. 04. 2018
venku 6:0 Popis:   TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem - …
15. 04. 2018
SK Rakovník
15. 04. 2018
doma 3:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Rakovník 3:2 …
08. 04. 2018
TJ Tatran Rakovník
08. 04. 2018
venku 6:2 Popis:   TJ Tatran Rakovník - SK SPARTAK …
01. 04. 2018
MFK Dobříš
01. 04. 2018
doma 0:9 Popis:   SK SPARTAK Příbram - MFK Dobříš 0:9 …
Březenvýsledek
31. 03. 2018
Obořiště
31. 03. 2018
venku 2:2 Popis:   Obořiště - SK SPARTAK Příbram B 2:2 …
30. 03. 2018
TJ Tatran Sedlčany
30. 03. 2018
venku 7:1 Popis:   TJ Tatran Sedlčany - SK SPARTAK …
25. 03. 2018
FK Hořovicko
25. 03. 2018
doma 0:3 Popis:   FK Hořovicko - SK SPARTAK Příbram …
24. 03. 2018
MFK Dobříš B
24. 03. 2018
doma 2:5 Popis:   SK SPARTAK Příbram B - MFK Dobříš B …
04. 03. 2018
Milevsko
04. 03. 2018
venku 12:3 Popis:   FC ZVVZ Milevsko - SK SPARTAK …
Únorvýsledek
25. 02. 2018
turnaj Dobříš
25. 02. 2018
venku
24. 02. 2018
FC Rokycyny
24. 02. 2018
venku 4:2 Popis:   FC Rokycany - SK SPARTAK Příbram 4:2
18. 02. 2018
turnaj Osek
18. 02. 2018
venku
10. 02. 2018
turnaj Spartak
10. 02. 2018
doma
05. 02. 2018
1.FK Příbram U12
05. 02. 2018
doma 1:7 Popis:   SK SPARTAK Příbram - 1.FK Příbram 1:7
Ledenvýsledek
28. 01. 2018
turnaj Osek
28. 01. 2018
venku
21. 01. 2018
turnaj Sedlčany
21. 01. 2018
venku
13. 01. 2018
turnaj Osek
13. 01. 2018
venku
Prosinecvýsledek
02. 12. 2017
turnaj Osek
02. 12. 2017
venku
Listopadvýsledek
19. 11. 2017
TJ Baník Švermov
19. 11. 2017
doma 3:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Baník …
08. 11. 2017
1. FK Příbram
08. 11. 2017
venku 15:3 Popis:   1. FK Příbram - SK SPARTAK Příbram 15:3
05. 11. 2017
Český lev - Union Beroun
05. 11. 2017
doma 1:3 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Český lev - …
05. 11. 2017
Pičín/Višňová
05. 11. 2017
doma 1:0 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Pičín/Višňová 1:0
04. 11. 2017
Povltavská FA
04. 11. 2017
venku 8:3 Popis:   Povltavská FA - SK SPARTAK Příbram 8:3
Říjenvýsledek
29. 10. 2017
TJ Ligmet Milín
29. 10. 2017
venku 2:6 Popis:   TJ Ligmet Milín - SK SPARTAK Příbram 2:6
22. 10. 2017
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
22. 10. 2017
doma 2:4 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Spartak …
21. 10. 2017
TJ Baník Švermov
21. 10. 2017
venku 2:1 Popis:   TJ Baník Švermov - SK SPARTAK …
21. 10. 2017
Balkap Cup
21. 10. 2017
venku Popis:   2.kolo Sedlčany
15. 10. 2017
SK Litavan Bohutín
15. 10. 2017
doma 6:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Litavan …
09. 10. 2017
TJ Kovohutě Podlesí
09. 10. 2017
venku 5:2 Popis:   TJ Kovohutě Podlesí - SK SPARTAK …
07. 10. 2017
Český lev - Union Beroun
07. 10. 2017
venku 6:0 Popis:   Český lev - Union Beroun - SK …
01. 10. 2017
SK Březnice 1918
01. 10. 2017
doma 4:1 Popis:   SK SPARTAK Příbram - SK Březnice …
01. 10. 2017
Povltavská FA
01. 10. 2017
doma 1:7 Popis:   SK SPARTAK Příbram - Povltavská FA 1:7
Zářívýsledek
28. 09. 2017
TJ Kovohutě Podlesí
28. 09. 2017
doma 5:2 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Kovohutě …
27. 09. 2017
výběr OFS
27. 09. 2017
doma 5:5 Popis:   SK SPARTAK Příbram - výběr OFS 5:5
26. 09. 2017
1. FK Příbram
26. 09. 2017
doma 3:4 Popis:   SK SPARTAK Příbram - 1. FK Příbram 3:4
24. 09. 2017
TJ Tatran Sedlčany
24. 09. 2017
doma 2:6 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Tatran …
23. 09. 2017
Balkap Cup
23. 09. 2017
venku Popis:   1.kolo Sedlčany
22. 09. 2017
SK Litavan Bohutín
22. 09. 2017
venku 5:1 Popis:   SK Litavan Bohutín - SK SPARTAK …
17. 09. 2017
Pičín/Višňová
17. 09. 2017
venku 1:9 Popis:   Pičín/Višňová - SK SPARTAK Příbram 1:9
17. 09. 2017
SK Rakovník
17. 09. 2017
venku 1:4 Popis:   SK Rakovník - SK SPARTAK Příbram 1:4
13. 09. 2017
SK Březnice 1918
13. 09. 2017
venku 1:7 Popis:   SK Březnice 1918 - SK SPARTAK …
10. 09. 2017
TJ Ligmet Milín
10. 09. 2017
doma 5:4 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Ligmet Milín 5:4
10. 09. 2017
TJ Tatran Rakovník
10. 09. 2017
doma 1:10 Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Tatran …
07. 09. 2017
Ondrášovka Cup U13
07. 09. 2017
venku Popis:   turnaj v Bráníku
04. 09. 2017
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
04. 09. 2017
venku 15:2 Popis:   TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem - …
03. 09. 2017
MFK Dobříš
03. 09. 2017
venku 5:0 Popis:   MFK Dobříš - SK SPARTAK Příbram 5:0
Srpenvýsledek
29. 08. 2017
FK Viktoria Žižkov
29. 08. 2017
doma 6:29 Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Viktoria …
27. 08. 2017
FK Hořovicko
27. 08. 2017
doma 8:6 Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Hořovicko 8:6
19. 08. 2017
TJ Tatran Sedlčany
19. 08. 2017
venku 17:2 Popis:   TJ Tatran Sedlčany - SK SPARTAK …
10. 08. 2017
TJ Blatná
10. 08. 2017
venku 4:3 Popis:   TJ Blatná - SK SPARTAK Příbram 4:3
06. 08. 2017
FK Horažďovice
06. 08. 2017
venku 3:3 Popis:   FK Horažďovice - SK SPARTAK Příbram 3:3
Červenecvýsledek
29. 07. 2017
FC ZVVZ Milevsko
29. 07. 2017
venku 10:4 Popis:   FC ZVVZ Milevsko - SK SPARTAK …
Šimon Burda narozen:   2006
Michal Drobílek narozen:   2006
Tomáš Drobílek narozen:   2006
Ondřej Kadeřábek narozen:   2006
Matěj Kadlec narozen:   2006
Ondřej Kosán narozen:   2006
Filip Mařík narozen:   2006
Matěj Soběslav narozen:   2006
Jan Šulitka narozen:   2006
Petr Šulitka narozen:   2006
Michal Synek narozen:   2006
Martin Vlas narozen:   2006
Vojtěch Baklík narozen:   2007
Filip Dvořák narozen:   2007
Dominik Fortelka narozen:   2007
Vladyslav Kornuta narozen:   2007
Lukáš Kvapil narozen:   2007
Pavel Sobotka narozen:   2007
Jan Žůrek narozen:   2007
Hráč Počet vstřelených branek
1. Michal Drobílek 37
2. Jan Šulitka 12
3. Tomáš Drobílek 6
4. Pavel Sobotka 5
5. Matěj Soběslav 5
6. Dominik Fortelka 5
7. Michal Synek 4
8. Lukáš Kvapil 4
9. Ondřej Kosán 4
Stanislav Synek Hlavní trenér +420 606 584 631
synekst@seznam.cz
Tomáš Kadlec Asistent trenéra +420 603 598 882
ŽÁCI U13 - 2018/19 ŽÁCI U13 - 2017/18
Tréninky čtvrtek 13.6. Spartak 17:45 - 19:15 pátek 14.6. trénink zrušen sobota 15.6. zápas nadstavby KP od 11:10 na hřišti v Zelenči, odjezd od Spartaku v 7:15 (sraz 7:00). nominovaní - Mařík, Vlas, Drobílek T., Kornuta, Burda, Drobílek M., Soběslav, Synek, Dvořák, Kadlec, Sobotka, Fortelka.  neděle 16.6. zápas OP od 14:00 na domácím hřišti proti týmu ze Sedlčan. nominovaní - Mařík, Kosán, Kornuta, Žůrek, Kadlec, Synek, Sobotka, Dvořák, Kvapil, Fortelka, Baklík.  úterý 18.6. Spartak … Žáci U13   .......   09. 06. 2019 Výsledky turnaje v Sedlčanech V sobotu 1.6. odehráli kluci turnaj o pohár města Sedlčany. Kluci všechny zápasy a to i ten finálový o první místo vyhráli, a tak turnaj v Sedlčanech ovládli. A takto dopadly zápasy : Spartak - Sedlčany zelení  14:0 (Drobílek M. 5, Drobílek T. 2, Fortelka 2, Žůrek 2, Kosán, Kadlec, Sobotka) Spartak - Březnice  4:0 (Drobílek M. 2, Synek, Sobotka) Spartak - Sedlčany žlutí  4:1 (Synek, Drobílek M., Kosán, Sobotka) Spartak - Dobříš  6:0 (Drobílek M. 3, Synek, … Žáci U13   .......   07. 06. 2019 Soustředění Do 14.6. je potřeba uhradit zálohu 2000,- Kč na soustředění do Střelských Hoštic, které se uskuteční od 10.8. do 17.8. Platbu uhraďte na účet Spartaku : 115-8060980297/0100, VS : ID hráče, do zprávy pro příjemce uveďte - jméno a příjmení hráče + herní kategorii  Žáci U13   .......   22. 05. 2019 Trénink V pátek 24.5. se uskutuční seminář s Marianem Jelínkem od 17:00 do 19:00 v konferenčním sále KOSTKY PB (Žižkova 708). Z tohoto důvodu bude začátek tréninku už v 17:15 a předpokládaný konec v 18:45. Žáci U13   .......   22. 05. 2019 Kompenzační cvičení Od pátku 29.3. budu opět vybírat příspěvky na kompenzační cvičení v hodnotě 1000,- Kč. Žáci U13   .......   25. 03. 2019 Výsledky turnaje na Březových Horách V sobotu odehráli kluci poslední halový turnaj před začátkem jarní části na Březových Horách. Kluci všechny soupeře přehráli a na turnaji skončili na prvním místě po zápasach: Spartak - Podlesí  5:2 (Drobílek M. 2, Dvořák 2, Šulitka J.) Spartak - Březnice  8:0 (Šulitka P. 3, Šulitka J. 2, Drobílek M. 2, Soběslav) Spartak - Milín  1:0 (Šulitka P.) Spartak - Dolní Hbity  5:0 (Šulitka p. 3, Dvořák, Drobílek M.) Spartak - Krásná Hora  7:0 (Drobílek M. 2, Drobílek … Žáci U13   .......   02. 03. 2019 Výsledky 4 halového turnaje v Oseku V neděli 17.2. odehráli kluci čtvrtý a tím pádem i poslední halový turnaj v Oseku. Opět se oba tými utkali s tými z Volyně, Kasejovic, Dražejova a Milína a rozdali si to tak o celkové umístnění na tomto turnaji. Tým A nastoupil v sestavě Kadeřábek, Synek, Kadlec, Drobílek M., Drobílek T., Soběslav, Vlas, Šulitka P., Šulitka J. a tým B Kosán, Drozda, Baklík, Sobotka, Kvapil, Burda, Kornuta, Dvořák a Fortelka.  A takto odehrál tým B své zápasy:  Spartak B … Žáci U13   .......   17. 02. 2019 Členské příspěvky Členské příspěvky - jaro 2019: 600,- Kč x 6 měsíců (leden - červen), 3600,- Kč, 2880,- Kč (- 20% více dětí v klubu), 2520,- Kč (- 30% samoživitelé), platbu uhraďte na účet Spartaku : 115-8060980297/0100, VS : ID hráče, do zprávy pro příjemce uveďte - jméno a příjmení hráče + herní kategorii Žáci U13   .......   14. 02. 2019 Výsledky 3 halového turnaje v Oseku V sobotu 2.2. odehráli kluci třetí halový turnaj v Oseku. Po postupu obou týmů mezi šestici nejlepších se jak tým A tak i B utkali spolu a dále s tými z Volyně, Kasejovic, Dražejova a Milína. Tým A nastoupil v sestavě Kadeřábek, Synek, Kadlec, Drobílek M., Kosán, Soběslav, Vlas, Šulitka P., Šulitka J. a tým B Mařík, Drozda, Žůrek, Sobotka, Kvapil, Burda, Kornuta, Dvořák a Fortelka. A takto odehrál tým B své zápasy: Spartak B - Spartak A  1:2 … Žáci U13   .......   02. 02. 2019 Výsledky 2 halového turnaje v Oseku V sobotu 12.1. odehráli kluci druhý halový turnaj v Oseku. Jako první nastoupil tým B v sestavě Mařík, Kadlec, Bárta, Drozda, Fortelka, Kornuta, Kvapil, Sentenský, Sobotka  a utkal se opět s týmy z Volyně, Mirotic, Milína a Kasejovic. A takto odehrál tým B své zápasy: Spartak B - Volyně A  5:0 (Sobotka, Kvapil, Bárta, Fortelka 2) Spartak B - Mirotice  12:1 (Kornuta 2, Drozda, Kadelc 2, Kvapil 3, Sobotka 2, Fortelka, Sentenský) Spartak B - … Žáci U13   .......   12. 01. 2019 Výsledky 1 halového turnaje v Oseku V sobotu 8.12. odehráli kluci týmu A i B první halový turnaj v Oseku. Nejprve v dopoledních hodinách do Oseku zavítal tým A, který se v sestavě Kadeřábek, Drobílek M., Drobílek T., Kosán, Kadlec, Soběslav, Šulitka P., Šulitka J. a Bárta utkal ve skupině s týmy z Volyně, Dražejova, Horažďovic a Mirovic. A takto odehrál tým A své zápasy: Spartak A - Volyně B  4:1 (Kosán, Drobílek M. 3) Spartak A - Horažďovice  3:2 (Drobílek T., Soběslav 2) Spartak A - … Žáci U13   .......   10. 12. 2018
Výsledky turnaje v Milíně SK SPARTAK Příbram - Milín modří 3:1 (Drobílek M. 3) SK SPARTAK Příbram - Hradiště 6:2 ( Drobílek M. 3, Hejduk 2, Kosán) SK SPARTAK Příbram - Milín zelení 6:0 (Drobílek M. 3, Soběslav, Hejduk, Kosán) SK SPARTAK Příbram - Bohutín 6:6 (Vrba, Drobílek M. 2, Soběslav, Bečvář 2) SK SPARTAK Příbram - Sedlčany 1:3 (Drobílek M.) Na turnaji v Milíně obsadili kluci 2 místo. Žáci U13   .......   18. 06. 2018 Výsledky turnaje v Sedlčanech SK SPARTAK Příbram - Sedlčany zelení 1:2 (Drobílek M.) SK SPARTAK Příbram - ČLU Beroun 0:5 SK SPARTAK Příbram - Sedlčany modří 3:1 (Drobílek M. 2, Vrba) SK SPARTAK Příbram - MFK Dobříš 4:1 (Vrba, Drobílek M. 2, Šulitka J.) SK SPARTAK Příbram - Votice 1:2 (Vrba) SK SPARTAK Příbram - Milín 3:2 (Drobílek T., Drobílek M., Franc) Zápas o celkové umístění na 3 místě. SK SPARTAK Příbram - Votice 3:0 (Drobílek M. 2, Drobílek T.) Žáci U13   .......   04. 06. 2018 Příbram Cup Výsledky sobotních zápasů: MFK Dukla Banská Bystrica - SK SPARTAK Příbram 1:0 SK FŠ Třebíč - SK SPARTAK Příbram 4:0 SK Benešov - SK SPARTAK Příbram 1:3 (Drobílek M. 3) FK Mladá Boleslav - SK SPARTAK Příbram 6:1 (Drobílek M.) FC Zbrojovka Brno - SK SPARTAK Příbram 1:1 (Bečvář) Výsledky nedělních zápasů: FC Hlučín - SK SPARTAK Příbram 0:0 Prachatice - SK SPARTAK Příbram 4:2 (Drobílek M. 2) 1. FK Příbram - SK SPARTAK Příbram 7:0 Vlašim - SK SPARTAK Příbram 1:0 Hodonín - SK … Žáci U13   .......   26. 05. 2018
1894 ....... 2018 ....... 2019 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz