DOROST-U19 / Česká divize dorostu

Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Rokycany 19 15 0 4 64:17 47 0 2
2. SK PETŘÍN PLZEŇ B 19 14 0 5 52:22 42 2 2
3. TJ Malše Roudné 18 13 0 5 64:38 41 0 2
4. TJ TATRAN SEDLČANY 19 13 0 6 48:39 38 1 0
5. FK Hořovicko, 19 12 0 7 43:32 37 0 1
6. FC MAS Táborsko B 19 11 0 8 46:44 33 1 1
7. SK Aritma Praha 19 10 0 9 49:27 31 1 2
8. TJ Přeštice 19 9 0 10 49:40 28 0 1
9. TJ Jiskra Třeboň 19 9 0 10 29:33 27 2 2
10. SK Motorlet Praha, spolek B 19 10 0 9 40:55 27 3 0
11. SK SPARTAK Příbram 18 8 0 10 28:39 24 0 0
12. SK KLATOVY 1898 19 8 0 11 35:47 21 3 0
13. TJ Jiskra Domažlice 19 7 0 12 35:47 20 2 1
14. FK Junior Strakonice 19 5 0 14 24:52 15 2 2
15. SK Rakovník 19 4 0 15 21:45 13 2 3
16. Sportovní škola Plzeň 19 3 0 16 25:14 9 0 0
PLÁNOVANÉ
Zářísrazčas zápasu
29. 09. 2019
SK SENCO Doubravka
29. 09. 2019
doma 09:00 10:00 Popis:   8.MU - neděle
Říjensrazčas zápasu
05. 10. 2019
FK Hořovicko
05. 10. 2019
venku 13:45 Popis:   9.MU - sobota
13. 10. 2019
TJ Jiskra Domažlice
13. 10. 2019
doma 09:00 10:00 Popis:   10.MU - neděle
19. 10. 2019
SKP České Budějovice
19. 10. 2019
venku 11:00 Popis:   11.MU - sobota
26. 10. 2019
SK Petřín Plzeň B
26. 10. 2019
venku 10:00 Popis:   12.MU - sobota
Listopadsrazčas zápasu
02. 11. 2019
SK Aritma Praha
02. 11. 2019
doma 09:00 10:00 Popis:   13.MU - sobota
09. 11. 2019
FC MAS Táborsko B
09. 11. 2019
venku 10:15 Popis:   14.MU - sobota
16. 11. 2019
FK Junior Strakonice
16. 11. 2019
doma 09:00 10:00 Popis:   15.MU - sobota
Ledensrazčas zápasu
19. 01. 2020
SK Střešovice 1911
19. 01. 2020
doma 09:00 10:00 Popis:   PU - neděle - doma na UMT; U17 …
 
ODEHRANÉ
Zářívýsledek
22. 09. 2019
TJ LOKOMOTIVA Č.Budějovice
22. 09. 2019
venku 2:0 (1:0) Popis:   7.MU - neděle: TJ LOKOMOTIVA Č. …
14. 09. 2019
SK Klatovy 1898
14. 09. 2019
doma 0:1 (0:0) Popis:   6.MU - sobota: SK SPARTAK Příbram - …
07. 09. 2019
Sportovní škola Plzeň
07. 09. 2019
venku 2:3 (1:1) Popis:   5.MU - sobota: SŠ Plzeň - SK …
01. 09. 2019
TJ Přeštice
01. 09. 2019
doma 1:3 (1:2) Popis:   4.MU - neděle: SK SPARTAK Příbram - …
Srpenvýsledek
28. 08. 2019
TJ Tatran Sedlčany
28. 08. 2019
venku 1:2 (1:1) Popis:   3.MU - 1.kolo - středa. TJ Tatran …
25. 08. 2019
TJ Malše Roudné
25. 08. 2019
venku 2:2 (1:1), 5:4 p. Popis:   2. MU - 3.kolo - neděle: TJ Malše …
17. 08. 2019
SK Slavia Vejprnice
17. 08. 2019
doma 1:2 (0:0) Popis:   1.MU - 2.kolo - sobota: SK SPARTAK …
11. 08. 2019
FC Vlašim
11. 08. 2019
doma 0:3 (0:1) Popis:   PU - neděle doma: SK SPARTAK …
04. 08. 2019
SK PETŘÍN PLZEŇ B
04. 08. 2019
doma 3:2 (2:0) Popis:   PU - neděle doma: SK SPARTAK …
Červenecvýsledek
28. 07. 2019
TJ Přeštice
28. 07. 2019
doma 4:3 (2:1) Popis:   PU - neděle doma: SK SPARTAK …
24. 07. 2019
1.FK Příbram U17
24. 07. 2019
doma 5:4 (5:0) Popis:   PU - středa doma: SK SPARTAK …
21. 07. 2019
FC Písek
21. 07. 2019
doma 2:7 (1:3) Popis:   PU - neděle doma: SK SPARTAK …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2019
SK Rakovník
15. 06. 2019
venku 0:3 (0:1) Popis:   30.kolo: SK Rakovník - SK SPARTAK …
08. 06. 2019
TJ Přeštice
08. 06. 2019
doma 2:1 (0:0) Popis:   29.kolo: SK SPARTAK Příbram - TJ …
01. 06. 2019
SK PETŘÍN PLZEŇ B
01. 06. 2019
venku 0:1 (0:0) Popis:   28.kolo: SK Petřín Plzeň B - SK …
Květenvýsledek
25. 05. 2019
FK Junior Strakonice
25. 05. 2019
doma 2:2 (1:0) 2:3 p. Popis:   27.kolo: SK SPARTAK Příbram - SK …
18. 05. 2019
Sportovní škola Plzeň
18. 05. 2019
venku 2:0 (0:0) Popis:   26.kolo: SŠ Plzeň - SK SPARTAK …
11. 05. 2019
FK Motorlet Praha B
11. 05. 2019
doma 0:2 (0:1) Popis:   25.kolo: SK SPARTAK Příbram - FK …
04. 05. 2019
FK Hořovicko
04. 05. 2019
venku 1:1 (0:0) 2:0 p. Popis:   24.kolo: FK Hořovicko - SK SPARTAK …
Dubenvýsledek
27. 04. 2019
SK Aritma Praha
27. 04. 2019
doma 1:1 (1:0), 3:5 p. Popis:   23.kolo: SK SPARTAK Příbram - SK …
19. 04. 2019
TJ Malše Roudné
19. 04. 2019
doma 5:0 (4:0) Popis:   17.kolo - přeloženo ze soboty 16. 3. …
13. 04. 2019
TJ Jiskra Třeboň
13. 04. 2019
doma 0:0 (0:0) 4:2 p. Popis:   21.kolo: SK SPARTAK Příbram - TJ …
06. 04. 2019
TJ Jiskra Domažlice
06. 04. 2019
venku 0:1 (0:1) Popis:   20.kolo: TJ Jiskra Domažlice - SK …
Březenvýsledek
30. 03. 2019
FC Rokycany
30. 03. 2019
doma 1:3 (0:0) Popis:   19.kolo: SK SPARTAK Příbram - FC …
23. 03. 2019
SK Klatovy 1898
23. 03. 2019
venku 0:1 (0:0) Popis:   18.kolo Střelci a nahrávači: …
13. 03. 2019
Třebsko muži
13. 03. 2019
doma 9:2 (4:1) Popis:   Pro nás přípravné utkání - utkání …
08. 03. 2019
TJ TATRAN SEDLČANY
08. 03. 2019
doma 2:1 (0:1) Popis:   16.kolo - přeloženo ze soboty …
02. 03. 2019
FC MAS Táborsko B
02. 03. 2019
venku 2:0 (1:0) Popis:   22.kolo Sestava: Němec - Pilík, …
Únorvýsledek
23. 02. 2019
TJ Jiskra Domažlice
23. 02. 2019
venku 3:4 (1:2) Popis:   Přípravné utkání: TJ Jiskra …
17. 02. 2019
SK Petříň Plzeň B
17. 02. 2019
doma 2:3 (1:1) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK …
10. 02. 2019
SK Rakovník
10. 02. 2019
doma 4:0 (1:0) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK …
03. 02. 2019
FC Vlašim
03. 02. 2019
venku 2:0 (2:0) Popis:   Přípravné utkání bylo odehráno v …
Ledenvýsledek
27. 01. 2019
TJ Přeštice
27. 01. 2019
doma 0:1 (0:1) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK …
19. 01. 2019
SK SPARTAK Příbram U17
19. 01. 2019
doma 6:2 Popis:   Přípravné utkání: 4 x 20 minut SK …
Listopadvýsledek
17. 11. 2018
SK Rakovník
17. 11. 2018
doma 2:0 (0:0) Popis:   15. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
10. 11. 2018
TJ Přeštice
10. 11. 2018
venku 5:1 (1:0) Popis:   14. kolo ČDD: TJ Přeštice - SK …
03. 11. 2018
SK PETŘÍN PLZEŇ B
03. 11. 2018
doma 1:3 (1:2) Popis:   13. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
Říjenvýsledek
27. 10. 2018
FK Junior Strakonice
27. 10. 2018
venku 0:1 (0:0) Popis:   12. kolo ČDD: FK Junior Strakonice …
20. 10. 2018
Sportovní škola Plzeň
20. 10. 2018
doma 4:0 (2:0) Popis:   11. kolo ČDD SK SPARTAK Příbram - …
13. 10. 2018
FK Motorlet Praha B
13. 10. 2018
venku 2:0 (0:0) Popis:   10. kolo ČDD: FK Motorlet Praha B - …
06. 10. 2018
FK Hořovicko
06. 10. 2018
doma 2:1 (1:0) Popis:   9. kolo ČDD SK SPARTAK Příbram - …
Zářívýsledek
28. 09. 2018
SK Aritma Praha
28. 09. 2018
venku 4:1 (1:1) Popis:   8. kolo ČDD: SK Aritma Praha - SK …
22. 09. 2018
FC MAS Táborsko B
22. 09. 2018
doma 1:3 (1:2) Popis:   7. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
15. 09. 2018
TJ Jiskra Třeboň
15. 09. 2018
venku 2:1 (2:1) Popis:   6. kolo ČDD: TJ Jiskra Třeboň - SK …
08. 09. 2018
TJ Jiskra Domažlice
08. 09. 2018
doma 5:4 (2:2) Popis:   5. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
01. 09. 2018
FC Rokycany
01. 09. 2018
venku 4:1 (2:1) Popis:   4. kolo ČDD: FC Rokycany - SK …
Srpenvýsledek
29. 08. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY
29. 08. 2018
venku 3:1 (0:0) Popis:   1. kolo ČDD: TJ Tatran Sedlčany - …
26. 08. 2018
SK KLATOVY 1898
26. 08. 2018
doma 3:0 (2:0) Popis:   3. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
19. 08. 2018
TJ Malše Roudné
19. 08. 2018
venku 5:1 (4:1) Popis:   2. kolo ČDD: TJ Malše Roudné - SK …
15. 08. 2018
Tempo Praha
15. 08. 2018
doma 0:4 (0:1) Popis:   3.přípravné utkání: SK SPARTAK …
04. 08. 2018
Neratovice
04. 08. 2018
doma 2:2 (0:1) Popis:   2.přípravné utkání: SK SPARTAK …
Červenecvýsledek
28. 07. 2018
SK Benešov
28. 07. 2018
venku 2:0 (1:0) Popis:   1.přípravné utkání: SK Benešov U19 …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
16. 06. 2018
Písek B
16. 06. 2018
venku 3:4 (3:0) Popis:   Česká divize dorostu - 30. …
10. 06. 2018
Petřín Plzeň - !!! (hřiště Kovohutě) !!!
10. 06. 2018
doma 2:3 (0:1) Popis:   Česká divize dorostu - 25. kolo / …
02. 06. 2018
Rokycany
02. 06. 2018
venku 3:0 (2:0) Popis:   Česká divize dorostu - 29. …
Květenvýsledek
23. 05. 2018
Motorlet B
23. 05. 2018
doma 0:1pk (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 28. kolo: SK …
19. 05. 2018
Hořovicko U17
19. 05. 2018
venku 2:1 (1:0) Popis:   Česká divize dorostu - 27. …
05. 05. 2018
SŠ Plzeň
05. 05. 2018
venku 2:1 (1:1) Popis:   Česká divize dorostu - 24. kolo: SŠ …
01. 05. 2018
MFK Dobříš
01. 05. 2018
doma 7:1 (5:0) Popis:   Česká divize dorostu - 26. kolo: SK …
Dubenvýsledek
28. 04. 2018
Doubravka
28. 04. 2018
doma 0:5 (0:2) Popis:   Česká divize dorostu - 23. kolo: SK …
22. 04. 2018
Prachatice
22. 04. 2018
venku 0:3 (0:1) Popis:   Česká divize dorostu - 22. …
14. 04. 2018
SK Rakovník
14. 04. 2018
doma 3:1 (3:0) Popis:   Česká divize dorostu - 21. kolo: SK …
07. 04. 2018
Klatovy
07. 04. 2018
doma 1:3 (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 20. kolo: SK …
Březenvýsledek
31. 03. 2018
Táborsko B
31. 03. 2018
venku 2:0 (1:0) Popis:   Česká divize dorostu - 19. …
24. 03. 2018
Sedlčany
24. 03. 2018
doma 4:3pk (1:1) Popis:   Česká divize dorostu - 18. kolo: SK …
17. 03. 2018
Třeboň
17. 03. 2018
venku 2:0 (1:0) Popis:   Střelci a nahrávači: 17´1:0, …
11. 03. 2018
TJ Přeštice
11. 03. 2018
doma 3:0 (1:0) Popis:   Střelci a nahrávači: 40´Prokeš 1:0, …
03. 03. 2018
Spartak Žebrák
03. 03. 2018
doma 7:0 (2:0) Popis:   SPARTAK CUP: SK SPARTAK Příbram …
Únorvýsledek
25. 02. 2018
Trhové Dušníky
25. 02. 2018
doma 3:2 (1:1) Popis:   SPARTAK CUP: SK SPARTAK Příbram …
17. 02. 2018
Vrtule Láz
17. 02. 2018
doma 11:1 (4:0) Popis:   SPARTAK CUP: SK SPARTAK Příbram - …
11. 02. 2018
SK Třebsko
11. 02. 2018
doma nehraje se Popis:   SPARTAK CUP - nehraje se!
Listopadvýsledek
25. 11. 2017
TJ Přeštice
25. 11. 2017
venku 0:5 (0:3) Popis:   TJ Přeštice - SK SPARTAK Příbram = …
18. 11. 2017
FC Písek fotbal B
18. 11. 2017
doma 3:1 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Písek …
04. 11. 2017
FC Rokycany
04. 11. 2017
doma 3:0 (0:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Rokycany = …
Říjenvýsledek
26. 10. 2017
FK Motorlet Praha B
26. 10. 2017
venku 1:5 (1:2) Popis:   Motorlet ,,B" - SK SPARTAK …
21. 10. 2017
FK Hořovicko
21. 10. 2017
doma 1:2 (1:2) Popis:   SK SPARTAK Příbram - Hořovicko = 1:2 …
14. 10. 2017
MFK Dobříš
14. 10. 2017
venku 1:2 (0:1) Popis:   MFK Dobříš - SK SPARTAK Příbram = …
07. 10. 2017
Sportovní škola Plzeň
07. 10. 2017
doma 2:0 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - SŠ Plzeň = 2:0 …
Zářívýsledek
30. 09. 2017
SK Senco Doubravka Plzeň
30. 09. 2017
venku 4:2 (2:1) Popis:   SK Senco Doubravka Plzeň - SK …
23. 09. 2017
FK Tatran Prachatice
23. 09. 2017
doma 2:0 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Tatran …
16. 09. 2017
SK Rakovník
16. 09. 2017
venku 1:2 (0:1) Popis:   SK Rakovník - SK SPARTAK Příbram = …
09. 09. 2017
SK Klatovy 1898
09. 09. 2017
venku 0:7 (0:4) Popis:   SK Klatovy 1898 - SK SPARTAK Příbram …
02. 09. 2017
FC MAS Táborsko B
02. 09. 2017
doma 4:2 (2:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC MAS Táborsko …
Srpenvýsledek
26. 08. 2017
TJ Tatran Sedlčany
26. 08. 2017
venku 2:5 (1:3) Popis:   Tatran Sedlčany - SK SPARTAK Příbram …
19. 08. 2017
TJ Jiskra Třeboň
19. 08. 2017
doma 7:1 (2:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Jiskra …
Červenecvýsledek
30. 07. 2017
Milevsko
30. 07. 2017
doma 10:1 (5:1) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK Příbram …
Filip Berka narozen:   2001
Jan Bohuslav narozen:   2002
Martin Černý narozen:   2001
Daniel Drašnar narozen:   2001
Ondřej Hlaváček narozen:   2001
Václav Kadlec narozen:   2001
Lukáš Kilián narozen:   2001
Matouš Mácha narozen:   2001
František Mourek narozen:   2001
Petr Nešvara narozen:   2002
Jan Prýmek narozen:   2001
Ondřej Soukup narozen:   2002
Michal Špindler narozen:   2002
Tomáš Vild narozen:   2002
Vojtěch Vochoska narozen:   2001
Matěj Vodenka narozen:   2002
Kryštof Žižka narozen:   2002
Tomáš Žofka narozen:   2002
Hráč Počet vstřelených branek
1. 9
2. 7
3. Jan Prýmek 4
4. 2
5. Vojtěch Vochoska 1
Zdeněk Míka Hlavní trenér +420 606 817 962
rotnymika@seznam.cz
Martin Drašnar Asistent trenéra +420 602 119 455
Petr Prýmek Asistent trenéra a vedoucí mužstva +420 736 643 120
intspol@volny.cz
DOROST U19 - 2018/19
Divize SD mužstva pro sezónu 2019/2020   1. FC MAS Táborsko   2. FK Junior Strakonice - zůstaly v soutěži (15.)   3. TJ Tatran Sedlčany   4. SK Slavia Vejprnice ... nováček   5. TJ Malše Roudné   6. TJ Přeštice   7. Sportovní škola Plzeň - zůstala v soutěži (16.)   8. SK Klatovy   9. TJ Lokomotiva České Budějovice ... nováček (7.místo v KP) 10. SK SENCO Doubravka ... nováček 11. FK Hořovicko 12. TJ Jiskra Domažlice 13. SK Policie Č.Budějovice ... nováček 14. SK SPARTAK … Dorost U19   .......   25. 06. 2019 Letní příprava na sezónu 2019/2020 Plán letní přípravy na sezónu 2019/2020: PO 15.7., 16 hod. - 1.trénink První dva týdny 5 tréninků PO až PÁ Další týdny 4 tréninky PO + ST až PÁ Přípravná utkání: NE 21.7., 10 h - doma s Pískem ST 24.7., ?? h - doma s 1.FK Příbramí U17 NE 28.7., 10 h - doma s Přešticemi NE 4.8., 10 h - doma s Petřínem Plzeň NE 11.8., 10 h - doma s Vlašimí 1.mistrovské utkání bude v sobotu 17.8. Hráči do letní přípravy: r. 2001: Drašnar Daniel, Hlaváček Ondřej, Kadlec Václav, Kvapil Jakub, … Dorost U19   .......   18. 06. 2019 Střelci a nahrávači v sezóně 2018/2019 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ: Roman Rogoz 12 + 5 Chýla Ondřej 11 + 4 Prýmek Jan 5 + 5 Prokeš Tomáš 3 + 7 Vondrášek Tomáš 3 + 1 Kadlec Václav 2 + 6 Pilík Jiří 2 + 2 Rehák Daniel 2 + 2 Švihla Stanislav 1 + 3 Vochosjka Vojtěch 1 + 3 Kilián Lukáš 1 + 3 Vlk Jiří 1 + 2 Mourek František 1 + 1 Kvapil Jakub 1 + 0 Drašnar Daniel 0 + 6 Nekolný Martin 0 + 1 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ: Rogoz Roman 8 + 1 Vondrášek Tomáš 4 + 1 Nekolný Martin 3 + 0 Kilián Lukáš 2 + 3 Vochoska Vojtěch 2 + 0 Prokeš Tomáš … Dorost U19   .......   17. 06. 2019 Hodnocení sezóny 2018/2019 HODNOCENÍ SEZÓNY 2018/2019 - STARŠÍ DOROST U19 - ROČNÍKY 2000 A 2001   Po skončení sezóny 2017 - 2018 odešel z oddílu hlavní trenér staršího dorostu Radek Polák do konkurenčního týmu FC Hořovicko. Ke staršímu dorostu přišel od mladšího dorostu trenér Zdeněk Míka, kterému se podařilo doplnit trenérský tým o Martina Drašnara a Petra Prýmka.   Tréninky na novou sezónu 2018 - 2019 byly zahájeny v polovině července za horkého letního počasí. Kromě velmi kvalitních tréninkových jednotek … Dorost U19   .......   17. 06. 2019
1894 ....... 2018 ....... 2019 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz