DOROST-U19 / Česká divize dorostu

Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Malše Roudné 9 8 0 1 34:11 24 0 0
2. SK Aritma Praha 8 7 0 1 44:15 21 0 0
3. TJ LOKOMOTIVA 9 6 2 1 26:18 20 0 0
4. SK SENCO Doubravka 9 5 1 3 27:12 16 0 0
5. TJ Jiskra Domažlice 9 5 1 3 19:16 16 0 0
6. SK Hořovice 9 4 3 2 25:16 15 0 0
7. SK PETŘÍN PLZEŇ B 9 4 2 3 26:21 14 0 0
8. TJ Přeštice 9 4 1 4 25:21 13 0 0
9. Český lev - Union Beroun, z.s. 8 4 1 3 22:18 13 0 0
10. SKP České Budějovice 9 3 1 5 25:23 10 0 0
11. Sportovní škola Plzeň 8 2 2 4 17:22 8 0 0
12. FC Táborsko B 9 2 1 6 15:23 7 0 0
13. SK SPARTAK Příbram 9 1 4 4 13:23 7 0 0
14. SK Klatovy 1898 9 2 1 6 18:41 7 0 0
15. FK Junior Strakonice 9 1 2 6 9:36 5 0 0
16. SK Slavia Vejprnice 8 1 0 7 11:40 3 0 0
PLÁNOVANÉ
Zářísrazčas zápasu
28. 09. 2021
Klatovy
28. 09. 2021
venku 07:15 10:00
Říjensrazčas zápasu
03. 10. 2021
ČLU Beroun
03. 10. 2021
venku 08:15 10:00
09. 10. 2021
Vejprnice
09. 10. 2021
doma 09:00 10:00
16. 10. 2021
Malše Roudné
16. 10. 2021
venku 07:15 10:00
23. 10. 2021
Petřín Plzeň B
23. 10. 2021
doma 09:00 10:00
31. 10. 2021
SŠ Plzeň
31. 10. 2021
doma 12:30 13:30
 
ODEHRANÉ
Zářívýsledek
25. 09. 2021
Strakonice
25. 09. 2021
venku
18. 09. 2021
Táborsko
18. 09. 2021
venku
11. 09. 2021
Aritma Praha
11. 09. 2021
doma
05. 09. 2021
Přeštice
05. 09. 2021
venku
Srpenvýsledek
29. 08. 2021
SKP České Budějovice
29. 08. 2021
doma
25. 08. 2021
Doubravka Plzeň
25. 08. 2021
venku
21. 08. 2021
Hořovice
21. 08. 2021
venku
15. 08. 2021
Domažlice
15. 08. 2021
doma
11. 08. 2021
Lokomotiva Č.Budějovice
11. 08. 2021
doma
ODEHRANÉ
Květenvýsledek
09. 05. 2021
SK SENCO Doubravka
09. 05. 2021
venku Popis:   15.kolo ČDD
02. 05. 2021
TJ Lokomotiva České Budějovice
02. 05. 2021
doma Popis:   14.kolo ČDD
Dubenvýsledek
24. 04. 2021
SK Klatovy 1898
24. 04. 2021
venku Popis:   13.kolo ČDD
18. 04. 2021
SK Hořovice
18. 04. 2021
doma Popis:   12.kolo ČDD
10. 04. 2021
SK Petřín Plzeň B
10. 04. 2021
doma Popis:   11.kolo ČDD
03. 04. 2021
TJ Malše Roudné
03. 04. 2021
venku Popis:   10.kolo ČDD
Březenvýsledek
28. 03. 2021
SK Slavia Vejprnice
28. 03. 2021
doma Popis:   9.kolo ČDD
Říjenvýsledek
10. 10. 2020
TJ Tatran Sedlčany
10. 10. 2020
venku 3:1 (0:O) Soukup Popis:   V okresním derby jsme zavítali na …
03. 10. 2020
FK Junior Strakonice
03. 10. 2020
doma 3:1 (0:1) Jeník, Vošmik a vlastní Popis:   V 7.kole jsme přivítali fotbalisty …
Zářívýsledek
19. 09. 2020
SK Aritma Praha
19. 09. 2020
doma 0:2 (0:1) Popis:   V 5.kole dorostenecké divize jsme …
13. 09. 2020
TJ Přeštice
13. 09. 2020
venku 3:0 (2:0) Popis:   Sestava : Bohuslav - Myslík, …
05. 09. 2020
SKP České Budějovice
05. 09. 2020
doma 2:5 (2:1) Popis:   Branky : Bambousek, Žofka …
Srpenvýsledek
30. 08. 2020
TJ Jiskra Domažlice
30. 08. 2020
venku 3:0 (1:0) Popis:   Za stáleho deště se hrál na hlavním …
22. 08. 2020
Sportovní škola Plzeň
22. 08. 2020
doma 4:0 (2:0) Popis:   Branky: Jeník 2, Dvořáček, …
15. 08. 2020
Povltavská FA
15. 08. 2020
doma
08. 08. 2020
1.FK Příbram U17
08. 08. 2020
doma 3:3 (1:2) Popis:   Do 1. přípravného zápasu jsme …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
17. 06. 2020
Beroun
17. 06. 2020
doma 3:1 (1:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - Beroun = 3:1 …
13. 06. 2020
ABC Braník
13. 06. 2020
venku 2:1 (1:0) Popis:   ABC Brraník - SK SPARTAK Příbram = …
06. 06. 2020
FC Hořovicko
06. 06. 2020
doma 5:2 (2:2) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Hořovicko = …
Květenvýsledek
30. 05. 2020
Králův Dvůr
30. 05. 2020
doma 5:3 (1:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - Králův Dvůr = …
23. 05. 2020
FC Rokycany
23. 05. 2020
venku 4:5 (2:2) Popis:   FC Rokycany - SK SPARTAK Příbram = …
Březenvýsledek
20. 03. 2020
FC Táborsko B
20. 03. 2020
venku Popis:   6.kolo ČDD
07. 03. 2020
Tatran Sedlčany
07. 03. 2020
doma 0:1 (0:0) Popis:   MU - sobota: SK SPARTAK Příbram - …
01. 03. 2020
Písek
01. 03. 2020
doma 5:6 (0:2) Popis:   PU: SK SPARTAK Příbram - Písek = 5:6 …
Únorvýsledek
23. 02. 2020
Milevsko
23. 02. 2020
doma 5:0 (1:0) Popis:   PU: SK SPARTAK Příbram - Milevsko = …
16. 02. 2020
FC Rokycany
16. 02. 2020
doma 2:5 (2:2) Popis:   PU: SK SPARTAK Příbram - FC Rokycany …
08. 02. 2020
FC Rokycany U19
08. 02. 2020
venku 2:1 Popis:   O pohár starosty města Příbram: SK …
Ledenvýsledek
26. 01. 2020
SK SENCO Doubravka
26. 01. 2020
venku 2:2 (1:1) Popis:   PU: SK SENCO Doubravka - SK SPARTAK …
19. 01. 2020
SK Střešovice 1911
19. 01. 2020
doma 6:2 (1:0) Popis:   PU : SK SPARTAK Příbram - SK …
Listopadvýsledek
16. 11. 2019
FK Junior Strakonice
16. 11. 2019
doma 2:1 (1:1) Popis:   15.MU - sobota: SK SPARTAK Příbram …
09. 11. 2019
FC MAS Táborsko B
09. 11. 2019
venku 5:1 (2:0) Popis:   14.MU - sobota: FC MAS Táborsko B - …
Říjenvýsledek
31. 10. 2019
SK Aritma Praha
31. 10. 2019
doma 3:1 (1:1) Popis:   13.MU - čtvrtek: SK SPARTAK Příbram …
26. 10. 2019
SK Petřín Plzeň B
26. 10. 2019
venku 0:2 (0:2) Popis:   12.MU - sobota: SK Petřín Plzeň B - …
19. 10. 2019
SKP České Budějovice
19. 10. 2019
venku 1:2 (0:0) Popis:   11.MU - sobota: SKP České …
13. 10. 2019
TJ Jiskra Domažlice
13. 10. 2019
doma 3:1 (1:1) Popis:   10.MU - neděle: SK SPARTAK Příbram …
05. 10. 2019
FK Hořovicko
05. 10. 2019
venku 0:1 (0:0) Popis:   9.MU - sobota: FK Hořovicko - SK …
Zářívýsledek
29. 09. 2019
SK SENCO Doubravka
29. 09. 2019
doma 2:2 (1:0), 3:1 p. Popis:   8.MU - neděle: SK SPARTAK Příbram - …
22. 09. 2019
TJ LOKOMOTIVA Č.Budějovice
22. 09. 2019
venku 2:0 (1:0) Popis:   7.MU - neděle: TJ LOKOMOTIVA Č. …
14. 09. 2019
SK Klatovy 1898
14. 09. 2019
doma 0:1 (0:0) Popis:   6.MU - sobota: SK SPARTAK Příbram - …
07. 09. 2019
Sportovní škola Plzeň
07. 09. 2019
venku 2:3 (1:1) Popis:   5.MU - sobota: SŠ Plzeň - SK …
01. 09. 2019
TJ Přeštice
01. 09. 2019
doma 1:3 (1:2) Popis:   4.MU - neděle: SK SPARTAK Příbram - …
Srpenvýsledek
28. 08. 2019
TJ Tatran Sedlčany
28. 08. 2019
venku 1:2 (1:1) Popis:   3.MU - 1.kolo - středa. TJ Tatran …
25. 08. 2019
TJ Malše Roudné
25. 08. 2019
venku 2:2 (1:1), 5:4 p. Popis:   2. MU - 3.kolo - neděle: TJ Malše …
17. 08. 2019
SK Slavia Vejprnice
17. 08. 2019
doma 1:2 (0:0) Popis:   1.MU - 2.kolo - sobota: SK SPARTAK …
11. 08. 2019
FC Vlašim
11. 08. 2019
doma 0:3 (0:1) Popis:   PU - neděle doma: SK SPARTAK …
04. 08. 2019
SK PETŘÍN PLZEŇ B
04. 08. 2019
doma 3:2 (2:0) Popis:   PU - neděle doma: SK SPARTAK …
Červenecvýsledek
28. 07. 2019
TJ Přeštice
28. 07. 2019
doma 4:3 (2:1) Popis:   PU - neděle doma: SK SPARTAK …
24. 07. 2019
1.FK Příbram U17
24. 07. 2019
doma 5:4 (5:0) Popis:   PU - středa doma: SK SPARTAK …
21. 07. 2019
FC Písek
21. 07. 2019
doma 2:7 (1:3) Popis:   PU - neděle doma: SK SPARTAK …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2019
SK Rakovník
15. 06. 2019
venku 0:3 (0:1) Popis:   30.kolo: SK Rakovník - SK SPARTAK …
08. 06. 2019
TJ Přeštice
08. 06. 2019
doma 2:1 (0:0) Popis:   29.kolo: SK SPARTAK Příbram - TJ …
01. 06. 2019
SK PETŘÍN PLZEŇ B
01. 06. 2019
venku 0:1 (0:0) Popis:   28.kolo: SK Petřín Plzeň B - SK …
Květenvýsledek
25. 05. 2019
FK Junior Strakonice
25. 05. 2019
doma 2:2 (1:0) 2:3 p. Popis:   27.kolo: SK SPARTAK Příbram - SK …
18. 05. 2019
Sportovní škola Plzeň
18. 05. 2019
venku 2:0 (0:0) Popis:   26.kolo: SŠ Plzeň - SK SPARTAK …
11. 05. 2019
FK Motorlet Praha B
11. 05. 2019
doma 0:2 (0:1) Popis:   25.kolo: SK SPARTAK Příbram - FK …
04. 05. 2019
FK Hořovicko
04. 05. 2019
venku 1:1 (0:0) 2:0 p. Popis:   24.kolo: FK Hořovicko - SK SPARTAK …
Dubenvýsledek
27. 04. 2019
SK Aritma Praha
27. 04. 2019
doma 1:1 (1:0), 3:5 p. Popis:   23.kolo: SK SPARTAK Příbram - SK …
19. 04. 2019
TJ Malše Roudné
19. 04. 2019
doma 5:0 (4:0) Popis:   17.kolo - přeloženo ze soboty 16. 3. …
13. 04. 2019
TJ Jiskra Třeboň
13. 04. 2019
doma 0:0 (0:0) 4:2 p. Popis:   21.kolo: SK SPARTAK Příbram - TJ …
06. 04. 2019
TJ Jiskra Domažlice
06. 04. 2019
venku 0:1 (0:1) Popis:   20.kolo: TJ Jiskra Domažlice - SK …
Březenvýsledek
30. 03. 2019
FC Rokycany
30. 03. 2019
doma 1:3 (0:0) Popis:   19.kolo: SK SPARTAK Příbram - FC …
23. 03. 2019
SK Klatovy 1898
23. 03. 2019
venku 0:1 (0:0) Popis:   18.kolo Střelci a nahrávači: …
13. 03. 2019
Třebsko muži
13. 03. 2019
doma 9:2 (4:1) Popis:   Pro nás přípravné utkání - utkání …
08. 03. 2019
TJ TATRAN SEDLČANY
08. 03. 2019
doma 2:1 (0:1) Popis:   16.kolo - přeloženo ze soboty …
02. 03. 2019
FC MAS Táborsko B
02. 03. 2019
venku 2:0 (1:0) Popis:   22.kolo Sestava: Němec - Pilík, …
Únorvýsledek
23. 02. 2019
TJ Jiskra Domažlice
23. 02. 2019
venku 3:4 (1:2) Popis:   Přípravné utkání: TJ Jiskra …
17. 02. 2019
SK Petříň Plzeň B
17. 02. 2019
doma 2:3 (1:1) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK …
10. 02. 2019
SK Rakovník
10. 02. 2019
doma 4:0 (1:0) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK …
03. 02. 2019
FC Vlašim
03. 02. 2019
venku 2:0 (2:0) Popis:   Přípravné utkání bylo odehráno v …
Ledenvýsledek
27. 01. 2019
TJ Přeštice
27. 01. 2019
doma 0:1 (0:1) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK …
19. 01. 2019
SK SPARTAK Příbram U17
19. 01. 2019
doma 6:2 Popis:   Přípravné utkání: 4 x 20 minut SK …
Listopadvýsledek
17. 11. 2018
SK Rakovník
17. 11. 2018
doma 2:0 (0:0) Popis:   15. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
10. 11. 2018
TJ Přeštice
10. 11. 2018
venku 5:1 (1:0) Popis:   14. kolo ČDD: TJ Přeštice - SK …
03. 11. 2018
SK PETŘÍN PLZEŇ B
03. 11. 2018
doma 1:3 (1:2) Popis:   13. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
Říjenvýsledek
27. 10. 2018
FK Junior Strakonice
27. 10. 2018
venku 0:1 (0:0) Popis:   12. kolo ČDD: FK Junior Strakonice …
20. 10. 2018
Sportovní škola Plzeň
20. 10. 2018
doma 4:0 (2:0) Popis:   11. kolo ČDD SK SPARTAK Příbram - …
13. 10. 2018
FK Motorlet Praha B
13. 10. 2018
venku 2:0 (0:0) Popis:   10. kolo ČDD: FK Motorlet Praha B - …
06. 10. 2018
FK Hořovicko
06. 10. 2018
doma 2:1 (1:0) Popis:   9. kolo ČDD SK SPARTAK Příbram - …
Zářívýsledek
28. 09. 2018
SK Aritma Praha
28. 09. 2018
venku 4:1 (1:1) Popis:   8. kolo ČDD: SK Aritma Praha - SK …
22. 09. 2018
FC MAS Táborsko B
22. 09. 2018
doma 1:3 (1:2) Popis:   7. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
15. 09. 2018
TJ Jiskra Třeboň
15. 09. 2018
venku 2:1 (2:1) Popis:   6. kolo ČDD: TJ Jiskra Třeboň - SK …
08. 09. 2018
TJ Jiskra Domažlice
08. 09. 2018
doma 5:4 (2:2) Popis:   5. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
01. 09. 2018
FC Rokycany
01. 09. 2018
venku 4:1 (2:1) Popis:   4. kolo ČDD: FC Rokycany - SK …
Srpenvýsledek
29. 08. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY
29. 08. 2018
venku 3:1 (0:0) Popis:   1. kolo ČDD: TJ Tatran Sedlčany - …
26. 08. 2018
SK KLATOVY 1898
26. 08. 2018
doma 3:0 (2:0) Popis:   3. kolo ČDD: SK SPARTAK Příbram - …
19. 08. 2018
TJ Malše Roudné
19. 08. 2018
venku 5:1 (4:1) Popis:   2. kolo ČDD: TJ Malše Roudné - SK …
15. 08. 2018
Tempo Praha
15. 08. 2018
doma 0:4 (0:1) Popis:   3.přípravné utkání: SK SPARTAK …
04. 08. 2018
Neratovice
04. 08. 2018
doma 2:2 (0:1) Popis:   2.přípravné utkání: SK SPARTAK …
Červenecvýsledek
28. 07. 2018
SK Benešov
28. 07. 2018
venku 2:0 (1:0) Popis:   1.přípravné utkání: SK Benešov U19 …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
16. 06. 2018
Písek B
16. 06. 2018
venku 3:4 (3:0) Popis:   Česká divize dorostu - 30. …
10. 06. 2018
Petřín Plzeň - !!! (hřiště Kovohutě) !!!
10. 06. 2018
doma 2:3 (0:1) Popis:   Česká divize dorostu - 25. kolo / …
02. 06. 2018
Rokycany
02. 06. 2018
venku 3:0 (2:0) Popis:   Česká divize dorostu - 29. …
Květenvýsledek
23. 05. 2018
Motorlet B
23. 05. 2018
doma 0:1pk (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 28. kolo: SK …
19. 05. 2018
Hořovicko U17
19. 05. 2018
venku 2:1 (1:0) Popis:   Česká divize dorostu - 27. …
05. 05. 2018
SŠ Plzeň
05. 05. 2018
venku 2:1 (1:1) Popis:   Česká divize dorostu - 24. kolo: SŠ …
01. 05. 2018
MFK Dobříš
01. 05. 2018
doma 7:1 (5:0) Popis:   Česká divize dorostu - 26. kolo: SK …
Dubenvýsledek
28. 04. 2018
Doubravka
28. 04. 2018
doma 0:5 (0:2) Popis:   Česká divize dorostu - 23. kolo: SK …
22. 04. 2018
Prachatice
22. 04. 2018
venku 0:3 (0:1) Popis:   Česká divize dorostu - 22. …
14. 04. 2018
SK Rakovník
14. 04. 2018
doma 3:1 (3:0) Popis:   Česká divize dorostu - 21. kolo: SK …
07. 04. 2018
Klatovy
07. 04. 2018
doma 1:3 (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 20. kolo: SK …
Březenvýsledek
31. 03. 2018
Táborsko B
31. 03. 2018
venku 2:0 (1:0) Popis:   Česká divize dorostu - 19. …
24. 03. 2018
Sedlčany
24. 03. 2018
doma 4:3pk (1:1) Popis:   Česká divize dorostu - 18. kolo: SK …
17. 03. 2018
Třeboň
17. 03. 2018
venku 2:0 (1:0) Popis:   Střelci a nahrávači: 17´1:0, …
11. 03. 2018
TJ Přeštice
11. 03. 2018
doma 3:0 (1:0) Popis:   Střelci a nahrávači: 40´Prokeš 1:0, …
03. 03. 2018
Spartak Žebrák
03. 03. 2018
doma 7:0 (2:0) Popis:   SPARTAK CUP: SK SPARTAK Příbram …
Únorvýsledek
25. 02. 2018
Trhové Dušníky
25. 02. 2018
doma 3:2 (1:1) Popis:   SPARTAK CUP: SK SPARTAK Příbram …
17. 02. 2018
Vrtule Láz
17. 02. 2018
doma 11:1 (4:0) Popis:   SPARTAK CUP: SK SPARTAK Příbram - …
11. 02. 2018
SK Třebsko
11. 02. 2018
doma nehraje se Popis:   SPARTAK CUP - nehraje se!
Listopadvýsledek
25. 11. 2017
TJ Přeštice
25. 11. 2017
venku 0:5 (0:3) Popis:   TJ Přeštice - SK SPARTAK Příbram = …
18. 11. 2017
FC Písek fotbal B
18. 11. 2017
doma 3:1 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Písek …
04. 11. 2017
FC Rokycany
04. 11. 2017
doma 3:0 (0:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Rokycany = …
Říjenvýsledek
26. 10. 2017
FK Motorlet Praha B
26. 10. 2017
venku 1:5 (1:2) Popis:   Motorlet ,,B" - SK SPARTAK …
21. 10. 2017
FK Hořovicko
21. 10. 2017
doma 1:2 (1:2) Popis:   SK SPARTAK Příbram - Hořovicko = 1:2 …
14. 10. 2017
MFK Dobříš
14. 10. 2017
venku 1:2 (0:1) Popis:   MFK Dobříš - SK SPARTAK Příbram = …
07. 10. 2017
Sportovní škola Plzeň
07. 10. 2017
doma 2:0 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - SŠ Plzeň = 2:0 …
Zářívýsledek
30. 09. 2017
SK Senco Doubravka Plzeň
30. 09. 2017
venku 4:2 (2:1) Popis:   SK Senco Doubravka Plzeň - SK …
23. 09. 2017
FK Tatran Prachatice
23. 09. 2017
doma 2:0 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Tatran …
16. 09. 2017
SK Rakovník
16. 09. 2017
venku 1:2 (0:1) Popis:   SK Rakovník - SK SPARTAK Příbram = …
09. 09. 2017
SK Klatovy 1898
09. 09. 2017
venku 0:7 (0:4) Popis:   SK Klatovy 1898 - SK SPARTAK Příbram …
02. 09. 2017
FC MAS Táborsko B
02. 09. 2017
doma 4:2 (2:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC MAS Táborsko …
Srpenvýsledek
26. 08. 2017
TJ Tatran Sedlčany
26. 08. 2017
venku 2:5 (1:3) Popis:   Tatran Sedlčany - SK SPARTAK Příbram …
19. 08. 2017
TJ Jiskra Třeboň
19. 08. 2017
doma 7:1 (2:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Jiskra …
Červenecvýsledek
30. 07. 2017
Milevsko
30. 07. 2017
doma 10:1 (5:1) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK Příbram …
Jiří Bambousek narozen:   2003
Stanislav Burda narozen:   2004
Pavel Drozd narozen:   2004
Michal Dvořáček narozen:   2003
Matěj Eliáš narozen:   2004
Filip Herák narozen:   2003
Zdeněk Horešovský narozen:   2003
Oliver Jaroš narozen:   2004
Tomáš Jeník narozen:   2004
Jan Kapras narozen:   2004
Jiří Květ narozen:   2004
Radovan Myslík narozen:   2003
Jakub Němec narozen:   2003
Jakub Polák narozen:   2004
Dominik Prokeš narozen:   2004
Josef Sladký narozen:   2004
Jakub Šmejkal narozen:   2003
Dominik Velík narozen:   2004
Hráč Počet vstřelených branek
1. 9
2. 7
3. Jan Prýmek 4
4. 2
5. Vojtěch Vochoska 1
David Musil Trenér 724 380 162
davidmusil2@seznam.cz
Martin Laffar asistent trenéra 602 608 165
Petr Hejduk vedoucí družstva 777 005 583
DOROST U19  - 2019/20 DOROST U19 - 2018/19 Po vítězném zápase Doprava k zápasu Doprava k zápasu
Vítězství staršího dorostu v minilize 6 týmů Starší dorost zvítězil v regionální soutěži 6 týmů, které se zúčastnili ligové FC Rokycany, dále divizní FC Hořovicko a SK Spartak, z krajských soutěží pak ČLU Beroun, Králův Dvůr a ABC Bráník. Kluci prohráli jediné utkání na Bráníku. Zaslouženě jim proto patří vítězství v této soutěži,která alespoň trochu nahradila oficiální dorosteneckou divizi. Dorost U19   .......   23. 06. 2020 Dokopná Dokopná (i loučení s dorostem) se bude konat v pátek 19. 6. 2020 v podvečer na SK SPARTAKU Příbram. Trenéři Dorost U19   .......   22. 05. 2020 Starší dorost - jaro 2020 Starší dorost - jaro 2020: Brankáři: Bohuslav, Němec (2) Obránci: Prýmek-C, Mácha, Vošmik, Špindler, Horešovský, Žižka (6) Záložníci: Žofka, Vochoska, Nešvara, Kadlec, Hlaváček, Černý (6) Útočníci: Berka, Soukup (2) A - tým muži: Drašnar, Kilián, Češka, Pavlišta (4) Odešli: Mourek (Tochovice) - (1) Skončili: Nováček, Vild (2) Dlohodobě zranění: Vodenka (1) Dorost U19   .......   16. 02. 2020 Podzim 2019 SD Kádr staršího dorostu na podzim 2019: r. 2001: Drašnar Daniel (K; A-tým), Prýmek Jan (K), Mourek František (K; A-tým), Kadlec Václav (K, zraněn), Mácha Matouš, Berka Filip, Vochoska Vojtěch, Hlaváček Ondřej, Černý Martin, Kilián Lukáš (A-tým), Češka Karel (A-tým, zraněn), Pavlišta Jonáš (A-tým) (12) r. 2002: Špindler Michal, Vild Tomáš, Žofka Tomáš, Bohuslav Jan (brankář, A-tým), Nešvara Petr, Soukup Ondřej, Žižka Kryštof, Vodenka Matěj (zraněn), Nováček Jan, Vošmik David (10) r. 2003: … Dorost U19   .......   18. 11. 2019 Listopadová utkání SD Mistrovská utkání: 2 - 1-0-1 - 3:6 - 3 b. (0) Táborsko B - SK SPARTAK Příbram = 5:1 (2:0), Berka ... 0 b. (0) SK SPARTAK Příbram - Strakonice = 2:1 (1:1), Žofka (Berka, Soukup), Vild (Soukup) ... 3 b. (0) Střelci a nahrávači: Berka 1+1, Žofka, Vild 1+0, Soukup 0+2   Dorost U19   .......   17. 11. 2019 Říjnová utkání SD Mistrovská utkání: 5 - 5-0-0 - 11:3 - 15 b. (+9) FK Hořovicko - SK SPARTAK Příbram = 0:1 (0:0), Vošmik (Mourek, Berka) ... 3 b. (+3) SK SPARTAK Příbram - TJ Jiskra Domažlice = 3:1 (1:1), Berka (Žofka, Vild), Kilián (Nováček), Soukup (Mourek) ... 3 b. (0) SKP Č.Budějovice - SK SPARTAK Příbram = 1:2 (0:0), Vochoska (Soukup), Vild (Vošmik, Vochoska) ... 3 b. (+3) SK Petřín Plzeň B - SK SPARTAK Příbram = 0:2 (0:2), Žofka (Kilián, Špindler), Vošmik (Vochoska, Prýmek) ... 3 b. (+3)  SK … Dorost U19   .......   26. 10. 2019 Záříjová utkání SD Mistrovská utkání: 5 - 1-1-3 - 7:10 - 5 b. (+4) SK SPARTAK Příbram - TJ Přeštice = 1:3 (1:2), Sokup (Mourek) ... 0 b. (-3) Sportovní škola Plzeň - SK SPARTAK Příbram = 2:3 (1:1),     Žofka (Vild, Kadlec), Žofka (Mourek, Kadlec, Prýmek), Drašnar (Mourek) ... 3 b. (+3) SK SPARTAK Příbram - SK Klatovy 1898 = 0:1 (0:0) ... 0 b. (-3) TJ LOKOMOTIVA Č. Budějovice - SK SPARTAK Příbram = 2:0 (1:0) ... 0 b. (0)  SK SPARTAK Příbram - SK SENCO Dobravka = 2:2 (1:0), na penalty 3:1,     Drašnar … Dorost U19   .......   05. 10. 2019 Prázdninová utkání SD Prázdninová utkání staršího dorostu: Přípravná utkání: 5 - 3-0-2 - 14:19 SK SPARTAK Příbram - FC Písek = 2:7 (1:3), Soukup (Špindler, Prýmek), Soukup (Prýmek) SK SPARTAK Příbram - 1.FK Příbram U17 = 5:4 (5:0), Vild (Žofka, Prýmek), Vild (Kilián), Mácha, vlastní, Mourek (Češka, Žofka) SK SPARTAK Příbram - TJ Přeštice = 4:3 (2:1), Vild (Mácha), Soukup (Berka), Mourek (Prýmek), Pavlišta (Berka, Mourek) SK SPARTAK Příbram - SK Petřín Plzeň "B" = 3:2 (2:0), Drašnar, Berka (Pavlišta) z … Dorost U19   .......   29. 08. 2019 Kádr SD pro podzim 2019 Kádr staršího dorostu pro podzim 2019 před mistrovskou soutěží: r. 2001: Drašnar Daniel, Prýmek Jan, Mourek František, Kadlec Václav, Mácha Matouš, Berka Filip, Vochoska Vojtěch (7)              zraněni: Hlaváček Ondřej, Černý Martin (2)              A-tým: Kilián Lukáš, Češka Karel, Pavlišta Jonáš (3)              vrátili se do mužstva MFK Dobříš: Kvapil Jakub, Rehák Daniel (2) r. 2002: Špindler Michal, Vild Tomáš, Žofka Tomáš, Bohuslav Jan (brankář), Nešvara Petr, Soukup Ondřej, … Dorost U19   .......   09. 08. 2019
Divize SD mužstva pro sezónu 2019/2020   1. FC MAS Táborsko   2. FK Junior Strakonice - zůstaly v soutěži (15.)   3. TJ Tatran Sedlčany   4. SK Slavia Vejprnice ... nováček   5. TJ Malše Roudné   6. TJ Přeštice   7. Sportovní škola Plzeň - zůstala v soutěži (16.)   8. SK Klatovy   9. TJ Lokomotiva České Budějovice ... nováček (7.místo v KP) 10. SK SENCO Doubravka ... nováček 11. FK Hořovicko 12. TJ Jiskra Domažlice 13. SK Policie Č.Budějovice ... nováček 14. SK SPARTAK … Dorost U19   .......   25. 06. 2019 Letní příprava na sezónu 2019/2020 Plán letní přípravy na sezónu 2019/2020: PO 15.7., 16 hod. - 1.trénink První dva týdny 5 tréninků PO až PÁ Další týdny 4 tréninky PO + ST až PÁ Přípravná utkání: NE 21.7., 10 h - doma s Pískem ST 24.7., ?? h - doma s 1.FK Příbramí U17 NE 28.7., 10 h - doma s Přešticemi NE 4.8., 10 h - doma s Petřínem Plzeň NE 11.8., 10 h - doma s Vlašimí 1.mistrovské utkání bude v sobotu 17.8. Hráči do letní přípravy: r. 2001: Drašnar Daniel, Hlaváček Ondřej, Kadlec Václav, Kvapil Jakub, … Dorost U19   .......   18. 06. 2019 Střelci a nahrávači v sezóně 2018/2019 MISTROVSKÁ UTKÁNÍ: Roman Rogoz 12 + 5 Chýla Ondřej 11 + 4 Prýmek Jan 5 + 5 Prokeš Tomáš 3 + 7 Vondrášek Tomáš 3 + 1 Kadlec Václav 2 + 6 Pilík Jiří 2 + 2 Rehák Daniel 2 + 2 Švihla Stanislav 1 + 3 Vochosjka Vojtěch 1 + 3 Kilián Lukáš 1 + 3 Vlk Jiří 1 + 2 Mourek František 1 + 1 Kvapil Jakub 1 + 0 Drašnar Daniel 0 + 6 Nekolný Martin 0 + 1 PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ: Rogoz Roman 8 + 1 Vondrášek Tomáš 4 + 1 Nekolný Martin 3 + 0 Kilián Lukáš 2 + 3 Vochoska Vojtěch 2 + 0 Prokeš Tomáš … Dorost U19   .......   17. 06. 2019 Hodnocení sezóny 2018/2019 HODNOCENÍ SEZÓNY 2018/2019 - STARŠÍ DOROST U19 - ROČNÍKY 2000 A 2001   Po skončení sezóny 2017 - 2018 odešel z oddílu hlavní trenér staršího dorostu Radek Polák do konkurenčního týmu FC Hořovicko. Ke staršímu dorostu přišel od mladšího dorostu trenér Zdeněk Míka, kterému se podařilo doplnit trenérský tým o Martina Drašnara a Petra Prýmka.   Tréninky na novou sezónu 2018 - 2019 byly zahájeny v polovině července za horkého letního počasí. Kromě velmi kvalitních tréninkových jednotek … Dorost U19   .......   17. 06. 2019
1894 ....... 2018 ....... 2021 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz