ŽÁCI-U15 / Krajský přebor

Klub Z V R P S B P+ P-
1. Povltavská FA 7 6 0 1 62:11 18 0 0
2. SK Hořovice 6 6 0 0 42:5 18 0 0
3. Sokol Hostouň 6 6 0 0 41:7 18 0 0
4. FK Čechie Kralupy n/Vltavou 6 5 0 1 45:8 15 0 0
5. TJ Viktoria Vestec 8 5 0 3 37:17 15 0 0
6. SK Rapid Psáry 8 5 0 3 18:27 15 0 0
7. SK SPARTAK Příbram 6 4 1 1 31:13 13 0 0
8. Český lev - Union Beroun 8 4 1 3 30:17 13 0 0
9. MFK Dobříš 7 3 0 4 28:19 9 0 0
10. Fotbal Zákolany 7 3 0 4 33:33 9 0 0
11. SK Slaný 7 3 0 4 28:39 9 0 0
12. SK Rakovník 6 2 0 4 18:31 6 0 0
13. TJ TATRAN SEDLČANY 5 2 0 3 11:29 6 0 0
14. Baník Švermov/Brandýsek 7 2 0 5 18:39 6 0 0
15. SK Slavia Jesenice 9 1 0 8 18:74 3 0 0
16. TJ Slovan Velvary 5 0 0 5 2:37 0 0 0
17. Fotbalový klub Králův Dvůr z.s. 8 0 0 8 8:64 0 0 0
PLÁNOVANÉ
Zářísrazčas zápasu
28. 09. 2021
TJ Tatran Sedlčany B
28. 09. 2021
doma 13:15 14:00 Popis:   Okresní přebor - 12. kolo
Říjensrazčas zápasu
03. 10. 2021
Povltavská FA
03. 10. 2021
doma 09:15 10:00 Popis:   Krajský přebor - 10. kolo
03. 10. 2021
SK Petrovice
03. 10. 2021
doma 13:15 14:00 Popis:   Okresní přebor - 6. kolo
07. 10. 2021
TJ Tatran Sedlčany
07. 10. 2021
venku 16:15 17:00 Popis:   Krajský přebor - 7. kolo
09. 10. 2021
SK Rakovník
09. 10. 2021
venku 10:00 Popis:   Krajský přebor - 11. kolo
10. 10. 2021
SK Tochovice
10. 10. 2021
venku 12:45 13:30 Popis:   Okresní přebor - 7. kolo
13. 10. 2021
SK Hořovice
13. 10. 2021
venku 15:00 Popis:   Krajský přebor - 17. kolo
17. 10. 2021
Sokol Hostouň
17. 10. 2021
doma 09:15 10:00 Popis:   Krajský přebor - 12. kolo
17. 10. 2021
TJ Sokol Jesenice
17. 10. 2021
doma 13:15 14:00 Popis:   Okresní přebor - 8. kolo
24. 10. 2021
SK Slaný
24. 10. 2021
venku 10:15 Popis:   Krajský přebor - 13. kolo
28. 10. 2021
SK Hořovice
28. 10. 2021
doma 09:15 10:00 Popis:   Krajský přebor - 34. kolo
28. 10. 2021
SK Březnice 1918
28. 10. 2021
venku 13:15 14:00 Popis:   Okresní přebor - 13. kolo
30. 10. 2021
TJ Prostřední Lhota
30. 10. 2021
doma 13:15 14:00 Popis:   Okresní přebor - 10. kolo
31. 10. 2021
MFK Dobříš
31. 10. 2021
doma 09:15 10:00 Popis:   Krajský přebor - 14. kolo
Listopadsrazčas zápasu
07. 11. 2021
TJ Slovan Velvary
07. 11. 2021
doma 09:15 10:00 Popis:   Krajský přebor - 1. kolo
07. 11. 2021
Podlesí/Bohutín
07. 11. 2021
doma 13:15 14:00 Popis:   Okresní přebor - 11. kolo
11. 11. 2021
FK Čechie Kralupy n/Vltavou
11. 11. 2021
doma 15:15 16:00 Popis:   Krajský přebor - 4. kolo
13. 11. 2021
Baník Švermov/Brandýsek
13. 11. 2021
venku 10:15 Popis:   Krajský přebor - 2. kolo
 
ODEHRANÉ
Zářívýsledek
26. 09. 2021
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
26. 09. 2021
venku 2 : 1 Popis:   Okresní přebor - 5. kolo góly: …
25. 09. 2021
Fotbal Zákolany
25. 09. 2021
venku 3 : 4 Popis:   Krajský přebor - 9. kolo góly: …
23. 09. 2021
Nový Knín/Nová Ves
23. 09. 2021
venku 2 : 3 Popis:   Okresní přebor - 9. kolo góly: …
19. 09. 2021
SK Rapid Psáry
19. 09. 2021
doma 2 : 4 Popis:   Krajský přebor - 8. kolo góly: …
19. 09. 2021
Láz/Obecnice
19. 09. 2021
doma 5 : 3 Popis:   Okresní přebor - 4. kolo góly: …
12. 09. 2021
TJ Krásná Hora
12. 09. 2021
venku 1 : 11 Popis:   Okresní přebor - 3. kolo góly: …
07. 09. 2021
Dolní Hbity/Višňová
07. 09. 2021
doma 3 : 1 Popis:   Okresní přebor - 1. kolo góly: …
05. 09. 2021
TJ Viktoria Vestec
05. 09. 2021
doma 4 : 3 Popis:   Krajský přebor - 6. kolo góly: …
04. 09. 2021
TJ Sokol Kamýk nad Vltavou
04. 09. 2021
venku 0 : 3 Popis:   Okresní přebor - 2. kolo góly: …
Srpenvýsledek
31. 08. 2021
Český lev - Union Beroun
31. 08. 2021
venku 0 : 0 Popis:   Krajský přebor - 15. kolo
29. 08. 2021
SK Slavia Jesenice
29. 08. 2021
venku 2 : 11 Popis:   Krajský přebor - 5. kolo góly: …
25. 08. 2021
FK Králův Dvůr
25. 08. 2021
doma 10 : 1 Popis:   Krajský přebor - 3. kolo góly: …
21. 08. 2021
Láz/Obecnice
21. 08. 2021
doma 22 : 3 Popis:   Přípravný zápas góly: Sirotek 9x, …
17. 08. 2021
SK Mirovice
17. 08. 2021
venku 1 : 9 Popis:   Přípravný zápas góly: Sirotek 3x, …
10. 08. 2021
FK Horažďovice
10. 08. 2021
venku 0 : 5 Popis:   Přípravný zápas - Střelské …
ODEHRANÉ
Říjenvýsledek
11. 10. 2020
TJ Tatran Sedlčany
11. 10. 2020
doma 6 : 2 Popis:   Krajský přebor - góly (Kosán 3x, …
04. 10. 2020
SK Slaný
04. 10. 2020
venku 3 : 0 Popis:   Krajský přebor
Zářívýsledek
20. 09. 2020
SK Lhota
20. 09. 2020
venku 1 : 5 Popis:   Krajský přebor - góly (Kosán 2x, …
13. 09. 2020
TJ Slovan Velvary
13. 09. 2020
doma 2 : 2 Popis:   Krajský přebor - góly (Kvapil 2x)
02. 09. 2020
TJ Unhošť
02. 09. 2020
venku 2 : 2 Popis:   Krajský přebor - góly (Matějíčková, …
Srpenvýsledek
30. 08. 2020
FK Králův Dvůr
30. 08. 2020
doma 3 : 0 Popis:   Krajský přebor - góly (Kvapil 2x, Kosán)
22. 08. 2020
SK Rapid Psáry
22. 08. 2020
venku 3 : 3 Popis:   Krajský přebor - góly (vlastní, …
16. 08. 2020
Tj Ligmet Milín
16. 08. 2020
doma 5 : 2 Popis:   Přípravné utkání - góly Matějíčková …
13. 08. 2020
FK Horažďovice
13. 08. 2020
venku 12 : 0 Popis:   Přípravné utkání
11. 08. 2020
Junior Strakonice
11. 08. 2020
venku 5 : 3 Popis:   Přípravné utkání - góly Kvapil, …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
06. 06. 2020
Junior Strakonice
06. 06. 2020
venku 3:8 ) 1:7) Popis:   Zápas jsme sehráli proti soupeři …
Květenvýsledek
28. 05. 2020
MFK Dobříš
28. 05. 2020
venku 5:2 (2:2)
21. 05. 2020
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
21. 05. 2020
doma 0:3
Březenvýsledek
08. 03. 2020
MFK Dobříš
08. 03. 2020
venku 2:1 (0:1) Popis:   Sestava: Novák - Matějíček, Hejduk, …
Únorvýsledek
29. 02. 2020
FK ZVVZ Milevsko
29. 02. 2020
doma 0:5 (0:3)
22. 02. 2020
Spartak Rožmitál
22. 02. 2020
doma 1:3 (1:0) Popis:   branka Bečvář
15. 02. 2020
Sedlčany
15. 02. 2020
doma 1:3 (1:1) Popis:   branka Skierski
Ledenvýsledek
28. 01. 2020
MFK Dobříš
28. 01. 2020
venku Popis:   nehráno pro nemoc
26. 01. 2020
FK Junior Strakonice
26. 01. 2020
venku 1:1 (0:0) Popis:   branka : Bečvář
Listopadvýsledek
17. 11. 2019
TJ Tatran Sedlčany
17. 11. 2019
venku
10. 11. 2019
SK Slaný
10. 11. 2019
doma
03. 11. 2019
FK Hořovicko
03. 11. 2019
venku Popis:   Nominace : Burda, Franc, Hejduk, …
Říjenvýsledek
27. 10. 2019
TJ Viktoria Vestec
27. 10. 2019
doma
19. 10. 2019
Sokol Hostouň
19. 10. 2019
venku
13. 10. 2019
TJ Tatran Rakovník
13. 10. 2019
venku
06. 10. 2019
SK Lhota
06. 10. 2019
doma
Zářívýsledek
29. 09. 2019
Povltavská FA
29. 09. 2019
venku
22. 09. 2019
TJ Unhošť
22. 09. 2019
doma
14. 09. 2019
TJ Baník Švermov
14. 09. 2019
venku
11. 09. 2019
ČLU Beroun
11. 09. 2019
venku
08. 09. 2019
SK Rakovník
08. 09. 2019
doma Popis:   Nominace : Novák, Kadeřábek, …
Srpenvýsledek
31. 08. 2019
SK Rapid Psáry
31. 08. 2019
venku
28. 08. 2019
MFK Dobříš
28. 08. 2019
doma Popis:   Nominace : Burda, Franc, Hejduk, …
25. 08. 2019
SK Roztoky
25. 08. 2019
doma
17. 08. 2019
FC ZVVZ Milevsko
17. 08. 2019
venku
14. 08. 2019
Junior Strakonice
14. 08. 2019
venku Popis:   V Střelských Hošticích
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2019
Zeleneč
15. 06. 2019
venku
09. 06. 2019
FC Mělník
09. 06. 2019
doma
02. 06. 2019
ČLU Beroun
02. 06. 2019
doma
Květenvýsledek
26. 05. 2019
Zeleneč
26. 05. 2019
doma
19. 05. 2019
FC Mělník
19. 05. 2019
venku
12. 05. 2019
ČLU Beroun
12. 05. 2019
venku
05. 05. 2019
Povltavská FA
05. 05. 2019
doma 4:4 (0:3) Popis:   22. kolo - Krajský přebor
01. 05. 2019
FK Říčany
01. 05. 2019
doma 0:0 Popis:   21. kolo - Krajský přebor
Dubenvýsledek
28. 04. 2019
FK Hořovicko
28. 04. 2019
venku 0:2 (0:1) Popis:   20. kolo - Krajský přebor
21. 04. 2019
TJ Tatran Sedlčany
21. 04. 2019
venku 0:2 (0:1) Popis:   19. kolo - Krajský přebor
14. 04. 2019
TJ Baník Švermov
14. 04. 2019
doma 1:0 (1:0) Popis:   Branka : Květ
07. 04. 2019
MFK Dobříš
07. 04. 2019
venku 1:3 (1:3) Popis:   Branky : Jeník, Květ, Tilinger
Březenvýsledek
31. 03. 2019
SK Rakovník
31. 03. 2019
doma 4:1 (3:1) Popis:   Branky : Květ, Drozd, Mígl a vlastní
24. 03. 2019
Č. L. - Union Beroun
24. 03. 2019
venku 4:2 (1:0) Popis:   15. kolo - Krajský přebor Branky: …
17. 03. 2019
TJ Tatran Rakovník
17. 03. 2019
venku 3:5 (0:4) Popis:   Branky: Jeník 2, Velík, Mígl, …
02. 03. 2019
ZVVZ Milevsko
02. 03. 2019
doma 4:1 (2:1) Popis:   Branky : 3x Jeník, Burda
Únorvýsledek
28. 02. 2019
MFK Dobříš
28. 02. 2019
venku 2:4 (2:2) Popis:   Branky : Jeník 2, Burda
26. 02. 2019
Spartak Rožmitál
26. 02. 2019
doma 6:0 (4:0) Popis:   Branky : Burda 2, Jeník, Tilinger, …
23. 02. 2019
ZVVZ Milevsko
23. 02. 2019
venku 3:2 (2:1) Popis:   Branky: Kapras, Jeník
22. 02. 2019
FK ZVVZ Milevsko
22. 02. 2019
doma
22. 02. 2019
FK ZVVZ Milevsko
22. 02. 2019
doma
10. 02. 2019
TJ Blatná
10. 02. 2019
doma 2:0 (1:0) Popis:   V prvním přípravném utkání letošního …
Ledenvýsledek
26. 01. 2019
FK Junior Strakonice
26. 01. 2019
venku
26. 01. 2019
FK Junior Strakonice
26. 01. 2019
venku
26. 01. 2019
FK Junior Strakonice
26. 01. 2019
venku
26. 01. 2019
FK Junior Strakonice
26. 01. 2019
venku
Prosinecvýsledek
12. 12. 2018
MFK Dobříš
12. 12. 2018
venku
05. 12. 2018
Obecnice
05. 12. 2018
doma
Listopadvýsledek
28. 11. 2018
MFK Dobříš
28. 11. 2018
doma 3:0 (0:0) Popis:   branky . Velík, Eliáš, Kapras
18. 11. 2018
Vestec
18. 11. 2018
doma 3:1 (2:1) Popis:   Nominace :
10. 11. 2018
SK Slaný
10. 11. 2018
venku 0:9 (0:4) Popis:   Nominace :
03. 11. 2018
TJ Viktoria Vestec
03. 11. 2018
venku 2:4 (2:2) Popis:   11. kolo - Krajský přebor
Říjenvýsledek
28. 10. 2018
SK Slaný
28. 10. 2018
doma 8:0 (4:0) Popis:   10. kolo - Krajský přebor (UMT)
20. 10. 2018
FK Říčany
20. 10. 2018
venku 0:2 (0:1) Popis:   9. kolo - Krajský přebor
14. 10. 2018
TJ TATRAN Rakovník
14. 10. 2018
doma 4:1 (2:0) Popis:   8. kolo - Krajský přebor (UMT)
10. 10. 2018
Obecnice
10. 10. 2018
doma 2:4 (0:2) Popis:   Přípravné utkání
06. 10. 2018
Povltavská FA
06. 10. 2018
venku 0:1 (0:1) Popis:   Sestava: Jaroš, Tůma, Eliáš, Velík, …
Zářívýsledek
30. 09. 2018
FK Hořovicko
30. 09. 2018
doma 1:2 (0:1) Popis:   Spartak Příbram – Hořovicko …
23. 09. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY
23. 09. 2018
doma 2:1 (2:1) Popis:   Základní sestava: Novák, Hejduk, …
15. 09. 2018
TJ Baník Švermov
15. 09. 2018
venku 1:1 (0:1) Popis:   Základní sestava: Novák, Jeník, …
09. 09. 2018
MFK Dobříš
09. 09. 2018
doma 5:2 (1:0) Popis:   Základní sestava: Novák, Hejduk, …
01. 09. 2018
SK Rakovník
01. 09. 2018
venku 1:3 (0:3) Popis:   Základní sestava: Jaroš, Hejduk, …
Srpenvýsledek
26. 08. 2018
Č. L. - Union Beroun
26. 08. 2018
doma 1:4 (0:2) Popis:   Základní sestava: Jaroš, Tůma, …
22. 08. 2018
Dolní Chabry
22. 08. 2018
doma Popis:   příprava - soupeř nepřijel
19. 08. 2018
Tatran Sedlčany
19. 08. 2018
doma 5:4 (4:3) Popis:   Spartak – Sedlčany 5:4 …
15. 08. 2018
ZVVZ Milevsko
15. 08. 2018
doma 5:3 Popis:   Příprava
12. 08. 2018
Turnaj v Blatné
12. 08. 2018
venku Popis:   Příprava - Junior Strakonice, FK …
Červenecvýsledek
28. 07. 2018
ZVVZ Milevsko (příprava)
28. 07. 2018
venku 1:7 Popis:   Branky: Drobílek Sestava: Jaroš, …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
17. 06. 2018
MFK Dobříš
17. 06. 2018
venku 3:5 (1:1) Popis:   Mistrovské utkání Branky: Šlauf, …
07. 06. 2018
Sparta Kutná Hora
07. 06. 2018
doma 5:1 (1:1) Popis:   Mistrovské utkání Branky: 2x …
Květenvýsledek
22. 05. 2018
SK Český Brod
22. 05. 2018
venku 2:6 (2:2) Popis:   Mistrovské utkání Branky: 3x …
20. 05. 2018
TJ TATRAN Rakovník
20. 05. 2018
doma 2:0 (0:0) Popis:   Mistrovské utkání Branky: Tilinger, …
13. 05. 2018
FK Brandýs - Boleslav
13. 05. 2018
venku 1:0 (1:0) Popis:   Mistrovské utkání Sestava: Dvořáček …
06. 05. 2018
FK Říčany
06. 05. 2018
doma 7:1 (3:1) Popis:   Mistrovské utkání Branky: Tilinger …
Dubenvýsledek
28. 04. 2018
SK Rakovník
28. 04. 2018
venku 1:4 (0:3) Popis:   Mistrovské utkání Branka: 3x …
22. 04. 2018
SK Union Čelákovice
22. 04. 2018
doma 1:5 (1:4) Popis:   Mistrovské utkání Branka: Obraz …
15. 04. 2018
SK Rakovník
15. 04. 2018
doma 0:0 Popis:   Mistrovské utkání Sestava: Plecitý …
08. 04. 2018
TJ Tatran Rakovník
08. 04. 2018
venku 1:1 (1:1) Popis:   Mistrovské utkání Branka: …
01. 04. 2018
MFK Dobříš
01. 04. 2018
doma 0:0 Popis:   Mistrovské utkání Sestava: …
Březenvýsledek
30. 03. 2018
TJ Tatran Sedlčany
30. 03. 2018
venku 0:0 Popis:   Mistrovské utkáni Sestava: Jaroš - …
25. 03. 2018
FK Hořovicko
25. 03. 2018
venku 1:3 (1:1) Popis:   UMT - SK SPARTAK Příbram Mistrovské …
10. 03. 2018
SK Březnice
10. 03. 2018
doma Popis:   ZRUŠENO - pro nemoc hráčů Březnice
04. 03. 2018
Milevsko
04. 03. 2018
venku 2:1 (1:0) Popis:   Přátelské utkání Prohra 2:1 (1:0) …
Únorvýsledek
24. 02. 2018
Rokycany
24. 02. 2018
venku 0:2 (0:1) Popis:   Přátelské utkání Výhra 0:2 (0:1) …
18. 02. 2018
Pičín
18. 02. 2018
doma 10:0 (1:0) Popis:   Přátelské utkání Vyhra 10:0 (1:0) …
11. 02. 2018
Bohutin
11. 02. 2018
doma 2:0 (0:0) Popis:   Přátelské utkani - SK Spartak Pb - …
04. 02. 2018
Beroun
04. 02. 2018
doma 0:7 (0:2) Popis:   Příprava SK SPARTAK Příbram - Union …
Ledenvýsledek
28. 01. 2018
Rokycany
28. 01. 2018
venku 3:1 (1:0) Popis:   Příprava Rokycany - ŽÁCI U14 3:1 (1:0)
Listopadvýsledek
19. 11. 2017
TJ Baník Švermov
19. 11. 2017
doma 0:5 (0:2)
05. 11. 2017
Český lev - Union Beroun
05. 11. 2017
doma 0:1 (0:0) Popis:   Nominaci upresnime
04. 11. 2017
Povltavská FA
04. 11. 2017
venku 4:1 (3:1) Popis:   Přeložené utkání z 29.10.
Říjenvýsledek
21. 10. 2017
TJ Baník Švermov
21. 10. 2017
venku 1:0 (0:0) Popis:   Nominaci upresnime
07. 10. 2017
Český lev - Union Beroun
07. 10. 2017
venku 2:2 (1:2) Popis:   Obraz Koci Smola Drozd …
01. 10. 2017
Povltavská FA
01. 10. 2017
doma 0:1 (0:0) Popis:   Nominace: Plecity, Suk, Herak, …
Zářívýsledek
24. 09. 2017
TJ TATRAN SEDLČANY
24. 09. 2017
doma 1:3 (0:2) Popis:   Plecitý, Suk, Myslík, Herák, Velík, …
17. 09. 2017
SK Rakovník
17. 09. 2017
venku 2:4 (0:0) Popis:   SK Rakovník - SK SPARTAK Příbram 2:4 …
10. 09. 2017
TJ TATRAN Rakovník
10. 09. 2017
doma 0:1 (0:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Tatran …
03. 09. 2017
MFK Dobříš
03. 09. 2017
venku 1:7 (1:4) Popis:   MFK Dobříš - SK Spartak Příbram 1:7 …
Srpenvýsledek
27. 08. 2017
FK Hořovicko
27. 08. 2017
doma 2:7 (0:4) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Hořovicko …
10. 08. 2017
TJ Blatná
10. 08. 2017
doma 6:0 Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK - TJ …
Natálie Janáková narozen:   2006
Adéla Matějíčková narozen:   2006
Vojtěch Baklík narozen:   2007
Filip Dvořák narozen:   2007
Dominik Fortelka narozen:   2007
Vladyslav Kornuta narozen:   2007
Pavel Packert narozen:   2007
Lukáš Pelcl narozen:   2007
Pavel Sobotka narozen:   2007
Jan Žůrek narozen:   2007
Michal Bartoš narozen:   2008
Jan Burda narozen:   2008
Tomáš Janík narozen:   2008
David Novotný narozen:   2008
Václav Novotný narozen:   2008
Matyáš Prendký narozen:   2008
Ondřej Procházka narozen:   2008
Tobiáš Růžička narozen:   2008
Jakub Šerák narozen:   2008
Dominik Sirotek narozen:   2008
Filip Šperer narozen:   2008
Michal Svrček narozen:   2008
Hráč Počet vstřelených branek
1. Tomáš Jeník 13
2. Stanislav Burda 8
3. 7
4. Dominik Velík 5
5. Jan Kapras 4
Spartak U15 trenér + 420 604 735 005
spartak.pb@seznam.cz
Martin Prendký trenér +420 775 580 716
martin.prendky@gmail.com
1894 ....... 2018 ....... 2021 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz