DOROST-U17 / Česká divize dorostu

Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK PETŘÍN PLZEŇ B 4 4 0 0 21:3 12 0 0
2. SK Aritma Praha 4 4 0 0 23:2 11 1 0
3. SK Hořovice 4 4 0 0 17:7 11 1 0
4. SKP České Budějovice 4 3 0 1 29:6 10 0 1
5. TJ LOKOMOTIVA 4 3 0 1 31:5 9 0 0
6. SK SPARTAK Příbram 4 3 0 1 24:12 9 0 0
7. FC Táborsko B 3 2 0 1 16:4 6 0 0
8. TJ Přeštice 4 2 0 2 16:11 6 0 0
9. TJ Malše Roudné 4 2 0 2 9:12 6 0 0
10. FK Junior Strakonice 4 1 0 3 7:15 4 0 1
11. TJ Jiskra Domažlice 4 1 0 3 9:10 3 0 0
12. SK Klatovy 1898 3 1 0 2 7:14 3 0 0
13. SK SENCO Doubravka 4 0 0 4 5:19 0 0 0
14. TJ TATRAN SEDLČANY 4 0 0 4 1:25 0 0 0
15. SK Slavia Vejprnice 3 0 0 3 4:35 0 0 0
16. Sportovní škola Plzeň 3 0 0 3 2:41 0 0 0
PLÁNOVANÉ
Zářísrazčas zápasu
26. 09. 2020
FC Táborsko "B"
26. 09. 2020
venku 07:30 12:30
Říjensrazčas zápasu
03. 10. 2020
FK Junior Strakonice
03. 10. 2020
doma 11:15 12:15
10. 10. 2020
TJ Tatran Sedlčany
10. 10. 2020
venku 12:15
17. 10. 2020
SK Slavia Vejprnice
17. 10. 2020
doma 11:15 12:15
25. 10. 2020
TJ Malše Roudné
25. 10. 2020
venku 12:15
31. 10. 2020
SK Petřín Plzeň "B"
31. 10. 2020
doma 11:15 12:15
 
ODEHRANÉ
Zářívýsledek
19. 09. 2020
SK Aritma Praha
19. 09. 2020
doma 4:2 (1:2) Popis:   Utkání dvou rozdílných poločasů. …
13. 09. 2020
TJ Přeštice
13. 09. 2020
venku 2:5 (0:3) Popis:   Domácí nás přivítali za krásného …
05. 09. 2020
SKP české Budějovice
05. 09. 2020
doma 1:8 (0:3) Popis:   Utkání, které se nám vůbec …
Srpenvýsledek
30. 08. 2020
TJ Jiskra Domažlice
30. 08. 2020
venku 2:4 (1:1) Popis:   Druhé mistrovské utkání jsme …
26. 08. 2020
SK Litavan Bohutín
26. 08. 2020
doma 2:2 (1:2) Popis:   Místo tréninkového procesu jsme si …
22. 08. 2020
SŠ Plzeň
22. 08. 2020
doma 14:0 (5:0) Popis:   Sezónu jsme začali jak se sluší a …
18. 08. 2020
MFK Dobříš
18. 08. 2020
venku 5:3 (3:2) Popis:   Bohužel ani v posledním přípravném …
15. 08. 2020
Povltavská FA
15. 08. 2020
doma 3:5 (3:2) Popis:   Po ne moc valných výsledcích …
11. 08. 2020
SK Benešov
11. 08. 2020
doma 1:6 (0:1) Popis:   K dalšímu přípravnému utkání jsme si …
08. 08. 2020
SK Libuš
08. 08. 2020
doma 4:4 (2:1) Popis:   První domácí přípravné utkání jsme …
02. 08. 2020
FC Chomutov
02. 08. 2020
venku 10:1 (6:1) Popis:   První utkání jsme odehráli proti …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
13. 06. 2020
FK Hořovicko
13. 06. 2020
doma 7:2 (3:1) Popis:   Branky: 3x Obraz, Dvořáček, Jeník, …
07. 06. 2020
MFK Dobříš
07. 06. 2020
venku 1:0 (0:0) Popis:   Branky: - Sestava: Novák - Hejduk, …
Květenvýsledek
30. 05. 2020
Povltavská FA
30. 05. 2020
venku 6:1 (5:0) Popis:   Branka: Dvořáček Sestava: Eliáš - …
Březenvýsledek
07. 03. 2020
TJ TATRAN Sedlčany
07. 03. 2020
doma 4:2 (1:2) Popis:   16. mistrovské utkání 16. …
01. 03. 2020
FC Písek
01. 03. 2020
doma 0:10 (0:1) Popis:   5. přípravné utkání Branky: …
Únorvýsledek
23. 02. 2020
Milevsko
23. 02. 2020
doma 9:3 (4:1) Popis:   4. přípravné utkání Branky: 4x …
09. 02. 2020
LIGMET Milín
09. 02. 2020
doma 4:1 (1:0) Popis:   3. přípravné utkání Branky: 3x …
01. 02. 2020
ABC Braník
01. 02. 2020
venku 2:1 (1:1) Popis:   2. přípravné utkání Branka: …
Ledenvýsledek
25. 01. 2020
FC Písek
25. 01. 2020
venku 3:1 (1:1) Popis:   1. přípravné utkání Branka: …
Listopadvýsledek
16. 11. 2019
FK JUNIOR Strakonice
16. 11. 2019
doma 0:4 (0:2) Popis:   15. mistrovské utkání Branky: …
09. 11. 2019
FC MAS Táborsko B
09. 11. 2019
venku 1:2pk (1:1) Popis:   14. mistrovské utkání Branka: …
02. 11. 2019
SK ARITMA Praha
02. 11. 2019
doma 1:2 (1:0) Popis:   13. mistrovské utkání Branka: …
Říjenvýsledek
26. 10. 2019
SK PETŘÍN Plzeň B
26. 10. 2019
venku 0:1 (0:0) Popis:   12. mistrovské utkání Branka: …
19. 10. 2019
SKP České Budějovice
19. 10. 2019
venku 4:1 (1:1) Popis:   11. mistrovské utkání Branka: …
13. 10. 2019
TJ JISKRA Domažlice
13. 10. 2019
doma 1:4 (0:2) Popis:   10. mistrovské utkání Branka: …
05. 10. 2019
FK Hořovicko
05. 10. 2019
venku 3:4pk (1:3) Popis:   9. mistrovské utkání Branky: Šlauf, …
Zářívýsledek
29. 09. 2019
SK SENCO Doubravka
29. 09. 2019
doma 3:1 (3:0) Popis:   8. mistrovské utkání Branky: Burda, …
22. 09. 2019
TJ LOKOMOTIVA
22. 09. 2019
venku 3:1 (3:0) Popis:   7. mistrovské utkání Branky: …
14. 09. 2019
SK Klatovy
14. 09. 2019
doma 3:2 (3:1) Popis:   6. mistrovské utkání Branky: 2x …
07. 09. 2019
Sportovní škola Plzeň
07. 09. 2019
venku 0:4 (0:2) Popis:   5. mistrovské utkání Branky: 2x …
01. 09. 2019
TJ Přeštice
01. 09. 2019
doma 2:1 (0:1) Popis:   4. mistrovské utkání Branky: …
Srpenvýsledek
28. 08. 2019
TJ TATRAN Sedlčany
28. 08. 2019
venku 0:3 (0:1) Popis:   3. mistrovské utkání 1. …
25. 08. 2019
TJ MALŠE Roudné
25. 08. 2019
venku 4:3 (3:1) Popis:   2. mistrovské utkání 3. …
17. 08. 2019
SK SLAVIA Vejprnice
17. 08. 2019
doma 0:5 (0:3) Popis:   1. mistrovské utkání 2. …
11. 08. 2019
FC Vlašim
11. 08. 2019
doma 1:4 (1:1) Popis:   4. přípravné utkání Branka: …
04. 08. 2019
SK Petřín Plzeň B
04. 08. 2019
doma 3:2 (1:1) Popis:   3. přípravné utkání Branky: 2x …
Červenecvýsledek
28. 07. 2019
TJ Přeštice
28. 07. 2019
doma 2:3 (1:2) Popis:   2. přípravné utkání Branky: Obraz, …
21. 07. 2019
FC Písek
21. 07. 2019
doma 1:14 (1:4) Popis:   1. přípravné utkání Branka: …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2019
SK Rakovník
15. 06. 2019
venku 4:3pk (1:1) Popis:   30. kolo ČDD sk.A Branky: 2x Vild, …
08. 06. 2019
TJ Přeštice
08. 06. 2019
doma 1:2pk (1:0) Popis:   29. kolo ČDD sk.A Branky: …
02. 06. 2019
SK Petřín Plzeň B
02. 06. 2019
venku 5:0 (1:0) Popis:   28. kolo ČDD sk.A Branky: …
Květenvýsledek
25. 05. 2019
FK Junior Strakonice
25. 05. 2019
doma 6:2 (1:1) Popis:   27. kolo ČDD sk.A Branky: 2x Žofka, …
18. 05. 2019
Sportovní škola Plzeň
18. 05. 2019
venku 3:0 (3:0) Popis:   26. kolo ČDD sk.A Branky: - …
11. 05. 2019
FK Motorlet Praha B
11. 05. 2019
doma 1:5 (1:2) Popis:   25. kolo ČDD sk.A Branky: …
04. 05. 2019
FK Hořovicko
04. 05. 2019
venku 3:2pk (1:2) Popis:   24. kolo ČDD sk.A Branky: Vodenka, …
Dubenvýsledek
27. 04. 2019
SK Aritma Praha
27. 04. 2019
doma 0:4 (0:3) Popis:   23. kolo ČDD sk.A Branky: …
19. 04. 2019
TJ Malše Roudné
19. 04. 2019
doma 2:1 (1:0) Popis:   17. kolo ČDD sk.A Branky: Soukup z …
13. 04. 2019
TJ Jiskra Třeboň
13. 04. 2019
doma 5:1 (2:0) Popis:   21. kolo ČDD sk.A Branky: 2x Vild, …
06. 04. 2019
TJ Jiskra Domažlice
06. 04. 2019
venku 3:4pk (2:1) Popis:   20. kolo ČDD sk.A Branky: 2x …
Březenvýsledek
30. 03. 2019
SK Rokycany
30. 03. 2019
doma 2:1pk (1:0) Popis:   19. kolo ČDD sk.A Branky: Vild, …
23. 03. 2019
SK Klatovy 1898
23. 03. 2019
venku 5:2 (1:2) Popis:   18. kolo ČDD sk.A Branky: Soukup, …
08. 03. 2019
TJ Tatran Sedlčany
08. 03. 2019
doma 4:2 (1:2) Popis:   16. kolo ČDD sk.A Branky: 2x Žofka, …
02. 03. 2019
FC Mas Táborsko B
02. 03. 2019
venku 4:1 (3:0) Popis:   22. kolo ČDD sk.A Branka: …
Únorvýsledek
23. 02. 2019
TJ Jiskra Domažlice
23. 02. 2019
venku 3:4 (0:3) Popis:   Přípravné utkání Branky: 4x …
17. 02. 2019
SK Petřín Plzeň B
17. 02. 2019
doma 1:7 (0:2) Popis:   Přípravné utkání Branky: …
10. 02. 2019
SK Rakovník
10. 02. 2019
doma 8:1 (4:1) Popis:   Přípravné utkání Branky: 3x Maršík, …
03. 02. 2019
FC Vlašim
03. 02. 2019
venku 2:2 (0:2) Popis:   Přípravné utkání Branky: Špindler, …
Ledenvýsledek
27. 01. 2019
TJ Přeštice
27. 01. 2019
doma 1:2 (1:2) Popis:   Přípravné utkání Branky: …
19. 01. 2019
SK SPARTAK Příbram U19
19. 01. 2019
doma 2:6 (2:2) Popis:   Přípravné utkání se starším …
Listopadvýsledek
17. 11. 2018
SK Rakovník
17. 11. 2018
doma 3:1 (1:1) Popis:   15. kolo ČDD Sestava: Němec - …
10. 11. 2018
TJ Přeštice
10. 11. 2018
venku 1:2 (0:1) Popis:   14. kolo ČDD Sestava: Němec - …
03. 11. 2018
SK PETŘÍN PLZEŇ B
03. 11. 2018
doma 3:2pk (2:1) Popis:   13. kolo ČDD Sestava: Němec - …
Říjenvýsledek
27. 10. 2018
FK Junior Strakonice
27. 10. 2018
venku 1:3 (1:2) Popis:   12. kolo ČDD Sestava: Němec - …
20. 10. 2018
Sportovní škola Plzeň
20. 10. 2018
doma 3:1 (1:0) Popis:   11. kolo ČDD Sestava: Němec - …
13. 10. 2018
FK Motorlet Praha B
13. 10. 2018
venku 5:1 (3:1) Popis:   10. kolo ČDD Sestava: Němec - …
06. 10. 2018
FK Hořovicko
06. 10. 2018
doma 3:8 (3:5) Popis:   9. kolo ČDD Sestava: Němec - Suk …
Zářívýsledek
28. 09. 2018
SK Aritma Praha
28. 09. 2018
venku 1:0 (1:0) Popis:   8. kolo ČDD Sestava: Bohuslav - …
22. 09. 2018
FC MAS Táborsko B
22. 09. 2018
doma 0:1pk Popis:   7. kolo ČDD Sestava: Němec - …
15. 09. 2018
TJ Jiskra Třeboň
15. 09. 2018
venku 0:6 (0:4) Popis:   6. kolo ČDD Sestava: Němec - …
08. 09. 2018
TJ Jiskra Domažlice
08. 09. 2018
doma 3:2pk (1:1) Popis:   5. kolo ČDD Sestava: Němec - …
01. 09. 2018
FC Rokycany
01. 09. 2018
venku 0:3 (0:1) Popis:   4. kolo ČDD Sestava: Němec - …
Srpenvýsledek
29. 08. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY
29. 08. 2018
venku 6:1 (2:1) Popis:   3. kolo ČDD Sestava: Němec - …
26. 08. 2018
SK KLATOVY 1898
26. 08. 2018
doma 3:2pk (1:0) Popis:   2. kolo ČDD Sestava: Němec - …
19. 08. 2018
TJ Malše Roudné
19. 08. 2018
venku 3:4pk (2:1) Popis:   1. kolo ČDD Sestava: Němec - Eliáš, …
15. 08. 2018
Tempo Praha
15. 08. 2018
doma 1:4 (1:0) Popis:   Sestava: Nemec - Horesovsky, …
04. 08. 2018
SK Neratovice
04. 08. 2018
doma 6:1 (2:1) Popis:   Sestava: Nemec - Suk, Novacek, …
Červenecvýsledek
28. 07. 2018
SK Benešov
28. 07. 2018
venku 10:0 Popis:   1.přípravné utkání Sestava: Němec - …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
16. 06. 2018
Písek B
16. 06. 2018
venku 4:5 (3:2) Popis:   Česká divize dorostu - 30. …
10. 06. 2018
Petřín Plzeň - !!! (hřiště Kovohutě) !!!
10. 06. 2018
doma 3:2pk (1:0) Popis:   Česká divize dorostu - 25. kolo / …
02. 06. 2018
Rokycany
02. 06. 2018
venku 1:2pk (1:1) Popis:   Česká divize dorostu - 29. …
Květenvýsledek
23. 05. 2018
Motorlet B
23. 05. 2018
doma 2:3 (1:2) Popis:   Česká divize dorostu - 28. kolo: SK …
19. 05. 2018
Hořovicko
19. 05. 2018
venku 0:3 (0:2) Popis:   Česká divize dorostu - 27. …
05. 05. 2018
SŠ Plzeň
05. 05. 2018
venku 2:1pk (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 24. kolo: SŠ …
01. 05. 2018
MFK Dobříš
01. 05. 2018
doma 6:0 (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 26. kolo: SK …
Dubenvýsledek
28. 04. 2018
Doubravka
28. 04. 2018
doma 0:1 (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 23. kolo: SK …
22. 04. 2018
Prachatice
22. 04. 2018
venku 0:7 (0:2) Popis:   Česká divize dorostu - 22. …
14. 04. 2018
SK Rakovník
14. 04. 2018
doma 1:2pk (1:1) Popis:   Česká divize dorostu - 21. kolo: SK …
07. 04. 2018
Klatovy
07. 04. 2018
doma 5:1 (3:0) Popis:   Česká divize dorostu - 20. kolo: SK …
Březenvýsledek
31. 03. 2018
Táborsko B
31. 03. 2018
venku 2:3 (0:3) Popis:   Česká divize dorostu - 19. …
24. 03. 2018
Sedlčany
24. 03. 2018
doma 0:2 (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 18. kolo: SK …
17. 03. 2018
Třeboň
17. 03. 2018
venku 2:5 (0:1) Popis:   Střelci a nahrávači: 6´Žižka (Berka, …
11. 03. 2018
Přeštice
11. 03. 2018
doma 1:3 (1:1) Popis:   Neděle - 1.jarní mistrovské …
Únorvýsledek
25. 02. 2018
Meteor Praha U16
25. 02. 2018
venku 2:3 (0:3) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet Praha: SK …
18. 02. 2018
Admira Praha U16
18. 02. 2018
venku 1:1 (0:1) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet Praha: SK …
04. 02. 2018
Aritma Praha U17
04. 02. 2018
venku 4:0 (1:0) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet Praha: Aritma …
Ledenvýsledek
28. 01. 2018
V.Žižkov U17
28. 01. 2018
venku 2:2 (1:0) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet …
21. 01. 2018
Union Vršovice U17
21. 01. 2018
venku 0:3 (0:0) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet Praha: Union …
14. 01. 2018
Hořovicko U17
14. 01. 2018
doma 7:2 (2:1) Popis:   ZL MD - UMT SK SPARTAK Příbram: SK …
Prosinecvýsledek
09. 12. 2017
Motorlet Praha U17
09. 12. 2017
venku přeloženo Popis:   Přeloženo na rok 2018!!! Zimní liga …
02. 12. 2017
Meteor Praha U17
02. 12. 2017
venku přeloženo Popis:   Přeloženo na rok 2018!!! Zimní liga …
Listopadvýsledek
25. 11. 2017
TJ Přeštice
25. 11. 2017
venku 2:3 (0:1) Popis:   TJ Přeštice - SK SPARTAK Příbram = …
18. 11. 2017
FC Písek fotbal B
18. 11. 2017
doma 2:2 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Písek …
04. 11. 2017
FC Rokycany
04. 11. 2017
doma 4:1 (2:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Rokycany = …
Říjenvýsledek
26. 10. 2017
FK Motorlet Praha B
26. 10. 2017
venku 6:1 (2:1) Popis:   Motorlet ,,B" - SK SPARTAK …
21. 10. 2017
FK Hořovicko
21. 10. 2017
doma 4:0 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - Hořovicko = 4:0 …
14. 10. 2017
MFK Dobříš
14. 10. 2017
venku 0:5 (0:1) Popis:   MFK Dobříš - SK SPARTAK Příbram = …
07. 10. 2017
Sportovní škola Plzeň
07. 10. 2017
doma 2:1 (0:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - SŠ Plzeň = 2:1 …
Zářívýsledek
30. 09. 2017
SK Senco Doubravka Plzeň
30. 09. 2017
venku 0:4 (0:2) Popis:   SK Senco Doubravka Plzeň - SK …
23. 09. 2017
FK Tatran Prachatice
23. 09. 2017
doma 3:0 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Tatran …
16. 09. 2017
SK Rakovník
16. 09. 2017
venku 2:2 (0:1) Popis:   SK Rakovník - SK SPARTAK Příbram = …
09. 09. 2017
SK Klatovy 1898
09. 09. 2017
venku 0:1 (0:1) Popis:   SK Klatovy 1898 - SK SPARTAK Příbram …
02. 09. 2017
FC MAS Táborsko B
02. 09. 2017
doma 3:2 (1:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC MAS Táborsko …
Srpenvýsledek
30. 08. 2017
1.FK Příbram U17
30. 08. 2017
doma 1:8 (1:3) Popis:   Přípravné utkání: ¨ SK SPARTAK …
26. 08. 2017
TJ Tatran Sedlčany
26. 08. 2017
venku 3:0 (2:0) Popis:   Tatran Sedlčany - SK SPARTAK Příbram …
19. 08. 2017
TJ Jiskra Třeboň
19. 08. 2017
doma 7:1 (4:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Jiskra …
16. 08. 2017
FC Háje JM Praha
16. 08. 2017
venku 0:6 (0:4) Popis:   Přípravné utkání s mužstvem z …
Červenecvýsledek
30. 07. 2017
Milevsko
30. 07. 2017
doma 10:0 (3:0) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK …
Jakub Bečvář narozen:   2005
Stanislav Burda narozen:   2004
Pavel Drozd narozen:   2004
Matěj Eliáš narozen:   2004
Rudolf Franc narozen:   2005
Matěj Hejduk narozen:   2005
Oliver Jaroš narozen:   2004
Tomáš Jeník narozen:   2004
Jan Kapras narozen:   2004
David Květ narozen:   2004
Jiří Květ narozen:   2004
Jonáš Matějka narozen:   2005
Šimon Novák narozen:   2005
Otakar Peškař narozen:   2005
Jakub Polák narozen:   2004
Dominik Prokeš narozen:   2004
Dominik Skierski narozen:   2005
Matěj Srch narozen:   2005
Andrej Vacek narozen:   2005
Dominik Velík narozen:   2004
Hráč Počet vstřelených branek
1. 6
2. 6
3. 4
4. 2
5. 1
David Musil Trenér 724 380 162
davidmusil2@seznam.cz
Tomáš Vondrášek asistent trenéra 776 111 121
Martin Nekolný Asistent trenéra
DOROST U17 -  2019/20 DOROST U17 - 2018/19 DOROST U17 - 2017/18
1894 ....... 2018 ....... 2020 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz