DOROST-U17 / Česká divize dorostu

Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Aritma Praha 19 16 0 3 68:24 46 2 0
2. FK Hořovicko, 19 15 0 4 68:34 43 3 1
3. SK PETŘÍN PLZEŇ B 19 14 0 5 76:32 42 1 1
4. SK Motorlet Praha, spolek B 19 14 0 5 45:24 40 5 3
5. FC Rokycany 19 12 0 7 69:44 34 2 0
6. SK KLATOVY 1898 19 11 0 8 55:45 32 3 2
7. FC MAS Táborsko B 19 10 0 9 53:34 30 1 1
8. SK SPARTAK Příbram 18 11 0 7 41:44 30 4 1
9. TJ Malše Roudné 18 8 0 10 38:36 28 0 4
10. TJ Jiskra Domažlice 19 8 0 11 39:56 26 0 2
11. TJ TATRAN SEDLČANY 19 8 0 11 46:52 25 1 2
12. FK Junior Strakonice 19 8 0 11 44:55 24 2 2
13. TJ Přeštice 19 7 0 12 38:49 22 1 2
14. SK Rakovník 19 5 0 14 32:47 17 1 3
15. Sportovní škola Plzeň 19 3 0 16 25:11 10 0 1
16. TJ Jiskra Třeboň 19 1 0 18 28:56 4 0 1
PLÁNOVANÉ
Červenecsrazčas zápasu
21. 07. 2019
FC Písek
21. 07. 2019
doma 11:00 12:15 Popis:   1. přípravné utkání
28. 07. 2019
TJ Přeštice
28. 07. 2019
doma 11:00 12:15 Popis:   2. přípravné utkání
Srpensrazčas zápasu
04. 08. 2019
SK Petřín Plzeň B
04. 08. 2019
doma 11:00 12:15 Popis:   3. přípravné utkání
11. 08. 2019
FC Vlašim
11. 08. 2019
doma 11:00 12:15 Popis:   4. přípravné utkání
17. 08. 2019
???
17. 08. 2019
doma Popis:   1. mistrovské utkání
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2019
SK Rakovník
15. 06. 2019
venku 4:3pk (1:1) Popis:   30. kolo ČDD sk.A Branky: 2x Vild, …
08. 06. 2019
TJ Přeštice
08. 06. 2019
doma 1:2pk (1:0) Popis:   29. kolo ČDD sk.A Branky: …
02. 06. 2019
SK Petřín Plzeň B
02. 06. 2019
venku 5:0 (1:0) Popis:   28. kolo ČDD sk.A Branky: …
Květenvýsledek
25. 05. 2019
FK Junior Strakonice
25. 05. 2019
doma 6:2 (1:1) Popis:   27. kolo ČDD sk.A Branky: 2x Žofka, …
18. 05. 2019
Sportovní škola Plzeň
18. 05. 2019
venku 3:0 (3:0) Popis:   26. kolo ČDD sk.A Branky: - …
11. 05. 2019
FK Motorlet Praha B
11. 05. 2019
doma 1:5 (1:2) Popis:   25. kolo ČDD sk.A Branky: …
04. 05. 2019
FK Hořovicko
04. 05. 2019
venku 3:2pk (1:2) Popis:   24. kolo ČDD sk.A Branky: Vodenka, …
Dubenvýsledek
27. 04. 2019
SK Aritma Praha
27. 04. 2019
doma 0:4 (0:3) Popis:   23. kolo ČDD sk.A Branky: …
19. 04. 2019
TJ Malše Roudné
19. 04. 2019
doma 2:1 (1:0) Popis:   17. kolo ČDD sk.A Branky: Soukup z …
13. 04. 2019
TJ Jiskra Třeboň
13. 04. 2019
doma 5:1 (2:0) Popis:   21. kolo ČDD sk.A Branky: 2x Vild, …
06. 04. 2019
TJ Jiskra Domažlice
06. 04. 2019
venku 3:4pk (2:1) Popis:   20. kolo ČDD sk.A Branky: 2x …
Březenvýsledek
30. 03. 2019
SK Rokycany
30. 03. 2019
doma 2:1pk (1:0) Popis:   19. kolo ČDD sk.A Branky: Vild, …
23. 03. 2019
SK Klatovy 1898
23. 03. 2019
venku 5:2 (1:2) Popis:   18. kolo ČDD sk.A Branky: Soukup, …
08. 03. 2019
TJ Tatran Sedlčany
08. 03. 2019
doma 4:2 (1:2) Popis:   16. kolo ČDD sk.A Branky: 2x Žofka, …
02. 03. 2019
FC Mas Táborsko B
02. 03. 2019
venku 4:1 (3:0) Popis:   22. kolo ČDD sk.A Branka: …
Únorvýsledek
23. 02. 2019
TJ Jiskra Domažlice
23. 02. 2019
venku 3:4 (0:3) Popis:   Přípravné utkání Branky: 4x …
17. 02. 2019
SK Petřín Plzeň B
17. 02. 2019
doma 1:7 (0:2) Popis:   Přípravné utkání Branky: …
10. 02. 2019
SK Rakovník
10. 02. 2019
doma 8:1 (4:1) Popis:   Přípravné utkání Branky: 3x Maršík, …
03. 02. 2019
FC Vlašim
03. 02. 2019
venku 2:2 (0:2) Popis:   Přípravné utkání Branky: Špindler, …
Ledenvýsledek
27. 01. 2019
TJ Přeštice
27. 01. 2019
doma 1:2 (1:2) Popis:   Přípravné utkání Branky: …
19. 01. 2019
SK SPARTAK Příbram U19
19. 01. 2019
doma 2:6 (2:2) Popis:   Přípravné utkání se starším …
Listopadvýsledek
17. 11. 2018
SK Rakovník
17. 11. 2018
doma 3:1 (1:1) Popis:   15. kolo ČDD Sestava: Němec - …
10. 11. 2018
TJ Přeštice
10. 11. 2018
venku 1:2 (0:1) Popis:   14. kolo ČDD Sestava: Němec - …
03. 11. 2018
SK PETŘÍN PLZEŇ B
03. 11. 2018
doma 3:2pk (2:1) Popis:   13. kolo ČDD Sestava: Němec - …
Říjenvýsledek
27. 10. 2018
FK Junior Strakonice
27. 10. 2018
venku 1:3 (1:2) Popis:   12. kolo ČDD Sestava: Němec - …
20. 10. 2018
Sportovní škola Plzeň
20. 10. 2018
doma 3:1 (1:0) Popis:   11. kolo ČDD Sestava: Němec - …
13. 10. 2018
FK Motorlet Praha B
13. 10. 2018
venku 5:1 (3:1) Popis:   10. kolo ČDD Sestava: Němec - …
06. 10. 2018
FK Hořovicko
06. 10. 2018
doma 3:8 (3:5) Popis:   9. kolo ČDD Sestava: Němec - Suk …
Zářívýsledek
28. 09. 2018
SK Aritma Praha
28. 09. 2018
venku 1:0 (1:0) Popis:   8. kolo ČDD Sestava: Bohuslav - …
22. 09. 2018
FC MAS Táborsko B
22. 09. 2018
doma 0:1pk Popis:   7. kolo ČDD Sestava: Němec - …
15. 09. 2018
TJ Jiskra Třeboň
15. 09. 2018
venku 0:6 (0:4) Popis:   6. kolo ČDD Sestava: Němec - …
08. 09. 2018
TJ Jiskra Domažlice
08. 09. 2018
doma 3:2pk (1:1) Popis:   5. kolo ČDD Sestava: Němec - …
01. 09. 2018
FC Rokycany
01. 09. 2018
venku 0:3 (0:1) Popis:   4. kolo ČDD Sestava: Němec - …
Srpenvýsledek
29. 08. 2018
TJ TATRAN SEDLČANY
29. 08. 2018
venku 6:1 (2:1) Popis:   3. kolo ČDD Sestava: Němec - …
26. 08. 2018
SK KLATOVY 1898
26. 08. 2018
doma 3:2pk (1:0) Popis:   2. kolo ČDD Sestava: Němec - …
19. 08. 2018
TJ Malše Roudné
19. 08. 2018
venku 3:4pk (2:1) Popis:   1. kolo ČDD Sestava: Němec - Eliáš, …
15. 08. 2018
Tempo Praha
15. 08. 2018
doma 1:4 (1:0) Popis:   Sestava: Nemec - Horesovsky, …
04. 08. 2018
SK Neratovice
04. 08. 2018
doma 6:1 (2:1) Popis:   Sestava: Nemec - Suk, Novacek, …
Červenecvýsledek
28. 07. 2018
SK Benešov
28. 07. 2018
venku 10:0 Popis:   1.přípravné utkání Sestava: Němec - …
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
16. 06. 2018
Písek B
16. 06. 2018
venku 4:5 (3:2) Popis:   Česká divize dorostu - 30. …
10. 06. 2018
Petřín Plzeň - !!! (hřiště Kovohutě) !!!
10. 06. 2018
doma 3:2pk (1:0) Popis:   Česká divize dorostu - 25. kolo / …
02. 06. 2018
Rokycany
02. 06. 2018
venku 1:2pk (1:1) Popis:   Česká divize dorostu - 29. …
Květenvýsledek
23. 05. 2018
Motorlet B
23. 05. 2018
doma 2:3 (1:2) Popis:   Česká divize dorostu - 28. kolo: SK …
19. 05. 2018
Hořovicko
19. 05. 2018
venku 0:3 (0:2) Popis:   Česká divize dorostu - 27. …
05. 05. 2018
SŠ Plzeň
05. 05. 2018
venku 2:1pk (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 24. kolo: SŠ …
01. 05. 2018
MFK Dobříš
01. 05. 2018
doma 6:0 (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 26. kolo: SK …
Dubenvýsledek
28. 04. 2018
Doubravka
28. 04. 2018
doma 0:1 (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 23. kolo: SK …
22. 04. 2018
Prachatice
22. 04. 2018
venku 0:7 (0:2) Popis:   Česká divize dorostu - 22. …
14. 04. 2018
SK Rakovník
14. 04. 2018
doma 1:2pk (1:1) Popis:   Česká divize dorostu - 21. kolo: SK …
07. 04. 2018
Klatovy
07. 04. 2018
doma 5:1 (3:0) Popis:   Česká divize dorostu - 20. kolo: SK …
Březenvýsledek
31. 03. 2018
Táborsko B
31. 03. 2018
venku 2:3 (0:3) Popis:   Česká divize dorostu - 19. …
24. 03. 2018
Sedlčany
24. 03. 2018
doma 0:2 (0:0) Popis:   Česká divize dorostu - 18. kolo: SK …
17. 03. 2018
Třeboň
17. 03. 2018
venku 2:5 (0:1) Popis:   Střelci a nahrávači: 6´Žižka (Berka, …
11. 03. 2018
Přeštice
11. 03. 2018
doma 1:3 (1:1) Popis:   Neděle - 1.jarní mistrovské …
Únorvýsledek
25. 02. 2018
Meteor Praha U16
25. 02. 2018
venku 2:3 (0:3) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet Praha: SK …
18. 02. 2018
Admira Praha U16
18. 02. 2018
venku 1:1 (0:1) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet Praha: SK …
04. 02. 2018
Aritma Praha U17
04. 02. 2018
venku 4:0 (1:0) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet Praha: Aritma …
Ledenvýsledek
28. 01. 2018
V.Žižkov U17
28. 01. 2018
venku 2:2 (1:0) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet …
21. 01. 2018
Union Vršovice U17
21. 01. 2018
venku 0:3 (0:0) Popis:   ZL MD - UMT Motorlet Praha: Union …
14. 01. 2018
Hořovicko U17
14. 01. 2018
doma 7:2 (2:1) Popis:   ZL MD - UMT SK SPARTAK Příbram: SK …
Prosinecvýsledek
09. 12. 2017
Motorlet Praha U17
09. 12. 2017
venku přeloženo Popis:   Přeloženo na rok 2018!!! Zimní liga …
02. 12. 2017
Meteor Praha U17
02. 12. 2017
venku přeloženo Popis:   Přeloženo na rok 2018!!! Zimní liga …
Listopadvýsledek
25. 11. 2017
TJ Přeštice
25. 11. 2017
venku 2:3 (0:1) Popis:   TJ Přeštice - SK SPARTAK Příbram = …
18. 11. 2017
FC Písek fotbal B
18. 11. 2017
doma 2:2 (1:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Písek …
04. 11. 2017
FC Rokycany
04. 11. 2017
doma 4:1 (2:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC Rokycany = …
Říjenvýsledek
26. 10. 2017
FK Motorlet Praha B
26. 10. 2017
venku 6:1 (2:1) Popis:   Motorlet ,,B" - SK SPARTAK …
21. 10. 2017
FK Hořovicko
21. 10. 2017
doma 4:0 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - Hořovicko = 4:0 …
14. 10. 2017
MFK Dobříš
14. 10. 2017
venku 0:5 (0:1) Popis:   MFK Dobříš - SK SPARTAK Příbram = …
07. 10. 2017
Sportovní škola Plzeň
07. 10. 2017
doma 2:1 (0:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - SŠ Plzeň = 2:1 …
Zářívýsledek
30. 09. 2017
SK Senco Doubravka Plzeň
30. 09. 2017
venku 0:4 (0:2) Popis:   SK Senco Doubravka Plzeň - SK …
23. 09. 2017
FK Tatran Prachatice
23. 09. 2017
doma 3:0 (3:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FK Tatran …
16. 09. 2017
SK Rakovník
16. 09. 2017
venku 2:2 (0:1) Popis:   SK Rakovník - SK SPARTAK Příbram = …
09. 09. 2017
SK Klatovy 1898
09. 09. 2017
venku 0:1 (0:1) Popis:   SK Klatovy 1898 - SK SPARTAK Příbram …
02. 09. 2017
FC MAS Táborsko B
02. 09. 2017
doma 3:2 (1:1) Popis:   SK SPARTAK Příbram - FC MAS Táborsko …
Srpenvýsledek
30. 08. 2017
1.FK Příbram U17
30. 08. 2017
doma 1:8 (1:3) Popis:   Přípravné utkání: ¨ SK SPARTAK …
26. 08. 2017
TJ Tatran Sedlčany
26. 08. 2017
venku 3:0 (2:0) Popis:   Tatran Sedlčany - SK SPARTAK Příbram …
19. 08. 2017
TJ Jiskra Třeboň
19. 08. 2017
doma 7:1 (4:0) Popis:   SK SPARTAK Příbram - TJ Jiskra …
16. 08. 2017
FC Háje JM Praha
16. 08. 2017
venku 0:6 (0:4) Popis:   Přípravné utkání s mužstvem z …
Červenecvýsledek
30. 07. 2017
Milevsko
30. 07. 2017
doma 10:0 (3:0) Popis:   Přípravné utkání: SK SPARTAK …
Jiří Bambousek narozen:   2003
Stanislav Burda narozen:   2004
Pavel Drozd narozen:   2004
Michal Dvořáček narozen:   2003
Matěj Eliáš narozen:   2004
Zdeněk Horešovský narozen:   2003
Oliver Jaroš narozen:   2004
Tomáš Jeník narozen:   2004
Jan Kapras narozen:   2004
Jiří Květ narozen:   2004
Radovan Myslík narozen:   2003
Jakub Němec narozen:   2003
Dominik Prokeš narozen:   2004
Ondřej Šlauf narozen:   2003
Marek Suk narozen:   2003
Filip Tilinger narozen:   2004
Dominik Tůma narozen:   2004
Dominik Velík narozen:   2004
Jakob Hans Walitsch narozen:   2003
Hráč Počet vstřelených branek
1. 6
2. 6
3. 4
4. 2
5. 1
Jan Opička Asistent trenéra +420 722 258 112
opickajan91@seznam.cz
DOROST U17 - 2018/19 DOROST U17 - 2017/18
Zahájení přípravy na novou sezónu Zahájení přípravy mladšího dorostu U 17 (r.2002 a 2003) na novou fotbalovou sezónu 2018/2019 bude v pondělí 16. července 2018. Sejdeme se na Spartaku v kabině č. 6 v 15.45 hodin. Trenér Rehák. Dorost U17   .......   19. 06. 2018 Trenérská pouť Petra Prýmka na SK SPARTAKU Příbram TRENÉRSKÁ POUŤ Petra Prýmka na SK SPARTAKU PŘÍBRAM: Č. Období/ Kategorie/ Funkce 1. březen až červen 2008: ml.přípravka - asistent trenéra ročníky 1999-2000: trenér Burda Filip okresní přebor 2. 2008 až 2009: ml.přípravka - asistent trenéra ročníky 2000-2001: trenér Burda Filip okresní přebor 3. 2009 až 2010: ml.přípravka - hlavní trenér ročníky 2001-2002: asistent Boudník Miloslav okresní přebor IV.třída, sk.C: 1.místo / 14 … Dorost U17   .......   17. 06. 2018 Střelci a nahrávači ml.dorostu v sezóně 2017/2018 SEZÓNA 2017-2018 - STŘELCI A NAHRÁVAČI - ML. DOROST – MISTROVSKÁ UTKÁNÍ: Berka 33+14=37 Prýmek 3+14=17 Kadlec 5+11=16 Drašnar 5+10=15 Dvořák 6+6=12 Kilián 6+5=11 Žižka 6+3=9 Červeňák 5+3=8 Hošťálek 4+4=8 Nováček 3+2=5 Vochoska 2+3=5 Špindler 2+2=4 Nešvara 0+3=4 Lauermann 3+0=3 Bohuslav 0+3=3 Myslík 1+1=2 Maršík 0+2=2 Horešovský 0+2=2 Hlaváček 1+0=1 vlastní 1+0=1 Černý, Mácha 0 Dorost U17   .......   17. 06. 2018 Dorostenci byli úspěšní v dorostenecké divizi Fotbalisté staršího i mladšího dorostu SK SPARTAKU Příbram byli úspěšní v české dorostenecké divizi skupiny A, do které v loňském roce postoupili z krajského přeboru. Na tomto velkém úspěchu se podíleli trenéři Radek Polák, Petr Prýmek a Zdeněk Míka, hráči staršího dorostu Vojtěch Balík, Lukáš Baran, Matěj Bažant, Jan Hušek, David Klemš, Petr Korecký, Miroslav Lorenc, Daniel Morav, Martin Pazderník, Lukáš Scho“bel, Vít Dušek, Jakub Hejna, Martin Nekolný, Jiří Pilík, Tomáš Prokeš, kapitán … Dorost U17   .......   16. 06. 2018
1894 ....... 2018 ....... 2019 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz