Přípravka - U11

PLÁNOVANÉ
Srpensrazčas zápasu
18. 08. 2018
Junior Cup Obecnice 2018
18. 08. 2018
venku 08:45 09:15
26. 08. 2018
TJ Sokol Rosovice
26. 08. 2018
venku 14:00 Popis:   1. kolo - Okresní přebor (A)
26. 08. 2018
TJ Ligmet Milín
26. 08. 2018
venku 10:00 Popis:   1. kolo - Okresní přebor (B)
Zářísrazčas zápasu
02. 09. 2018
Sokol Vrtule Láz
02. 09. 2018
doma 10:00 Popis:   2. kolo - Okresní přebor (A)
02. 09. 2018
TJ Slavoj Obecnice
02. 09. 2018
doma 10:00 Popis:   2. kolo - Okresní přebor (B)
09. 09. 2018
TJ Sokol Pičín
09. 09. 2018
venku 10:00 Popis:   3. kolo - Okresní přebor (A)
09. 09. 2018
SK LITAVAN Bohutín
09. 09. 2018
venku 10:00 Popis:   3. kolo - Okresní přebor (B)
16. 09. 2018
1. FK Příbram
16. 09. 2018
doma 10:00 Popis:   4. kolo - Okresní přebor (A)
16. 09. 2018
SK Březnice 1918
16. 09. 2018
doma 10:00 Popis:   4. kolo - Okresní přebor (B)
18. 09. 2018
Ondrášovka Cup
18. 09. 2018
venku
19. 09. 2018
SK Tochovice
19. 09. 2018
venku 17:00 Popis:   14. kolo - Okresní přebor (A)
19. 09. 2018
TJ Spartak Rožmitál
19. 09. 2018
venku 17:00 Popis:   14. kolo - Okresní přebor (B)
23. 09. 2018
TJ KOVOHUTĚ Podlesí
23. 09. 2018
venku 10:00 Popis:   5. kolo - Okresní přebor (A)
23. 09. 2018
1. FK Příbram B
23. 09. 2018
venku 10:00 Popis:   5. kolo - Okresní přebor (B)
28. 09. 2018
Volno
28. 09. 2018
doma 10:00 Popis:   13. kolo - Okresní přebor (A)
28. 09. 2018
Volno
28. 09. 2018
doma 10:00 Popis:   13. kolo - Okresní přebor (B)
30. 09. 2018
Volno
30. 09. 2018
venku 10:00 Popis:   6. kolo - Okresní přebor (A)
30. 09. 2018
Volno
30. 09. 2018
venku 10:00 Popis:   6. kolo - Okresní přebor (B)
Říjensrazčas zápasu
07. 10. 2018
SK Tochovice
07. 10. 2018
doma 10:00 Popis:   7. kolo - Okresní přebor (A)
07. 10. 2018
TJ Spartak Rožmitál
07. 10. 2018
doma 10:00 Popis:   7. kolo - Okresní přebor (B)
14. 10. 2018
TJ Sokol Rosovice
14. 10. 2018
doma 10:00 Popis:   8. kolo - Okresní přebor (A)
14. 10. 2018
TJ Ligmet Milín
14. 10. 2018
doma 10:00 Popis:   8. kolo - Okresní přebor (B)
21. 10. 2018
Sokol Vrtule Láz
21. 10. 2018
venku 10:30 Popis:   9. kolo - Okresní přebor (A)
21. 10. 2018
TJ Slavoj Obecnice
21. 10. 2018
venku 10:00 Popis:   9. kolo - Okresní přebor (B)
28. 10. 2018
TJ Sokol Pičín
28. 10. 2018
doma 10:00 Popis:   10. kolo - Okresní přebor (A)
28. 10. 2018
SK LITAVAN Bohutín
28. 10. 2018
doma 10:00 Popis:   10. kolo - Okresní přebor (B)
Listopadsrazčas zápasu
03. 11. 2018
SK Březnice 1918
03. 11. 2018
venku 10:30 Popis:   11. kolo - Okresní přebor (B)
04. 11. 2018
1. FK Příbram
04. 11. 2018
venku 10:00 Popis:   11. kolo - Okresní přebor (A)
11. 11. 2018
TJ KOVOHUTĚ Podlesí
11. 11. 2018
doma 17:00 Popis:   12. kolo - Okresní přebor (A)
11. 11. 2018
1. FK Příbram B
11. 11. 2018
doma 10:00 Popis:   12. kolo - Okresní přebor (B)
Michal Bartoš narozen:   2008
Jan Burda narozen:   2008
Ota Jašůrek narozen:   2008
Ondřej Mičian narozen:   2008
Václav Novotný narozen:   2008
Matyáš Prendký narozen:   2008
Ondřej Procházka narozen:   2008
Tobiáš Růžička narozen:   2008
Dominik Sirotek narozen:   2008
Filip Šperer narozen:   2008
Adam Bysterský narozen:   2009
Daniel Chrastina narozen:   2009
Matěj Dolejší narozen:   2009
Michal Hvižď narozen:   2009
Jakub Jílek narozen:   2009
Ondřej Kasa narozen:   2009
Adam Kolář narozen:   2009
Damián Krejčí narozen:   2009
Adam Krotký narozen:   2009
Jakub Marek narozen:   2009
Adam Naxera narozen:   2009
Daniel Novotný narozen:   2009
Tomáš Ritter narozen:   2009
Dominik Šrajn narozen:   2009
Filip Žatečka narozen:   2009
Spartak U11 Trenér + 420 604 735 005
spartak.u11@seznam.cz
Plán starší přípravky U11 13.08.-19.08.2018 Plán starší přípravky U11 13.08.-19.08.2018: úterý 14.08.2018 17:30-19:00 trénink - zrušen, pátek 17.08.2018 16:30-18:00 trénink (SK Spartak Příbram, hřiště 1, kabina 5), sobota 18.08.2018 "Junior Cup Obecnice 2018" (nominace: Burda, Chrastina, Kolář, Naxera, Novotný D., Sirotek, Šperer, Žatečka; sraz 08:45 v Obecnici). Trenér U11   Přípravka U11   .......   12. 08. 2018 Tréninkový plán starší přípravky U11 Tréninkový plán starší přípravky U11 na podzimní část sezóny 2018/2019: pondělí 17:30-19:00 trénink (SK SPARTAK Příbram, hřiště 2, kabina 5), úterý 17:30-19:00 trénink (SK SPARTAK Příbram, umělá tráva, kabina 5), středa 18:00-19:00 kompenzační cvičení (FIT and WELL, Budovatelů 138, Příbram), pátek 16:30-18:00 trénink (SK SPARTAK Příbram, hřiště 1, kabina 5). V tomto fomátu začneme trénovat po prázdninách od 03.09.2018 (kromě kompenzačního cvičení, které začne později, bude upřesněno), … Přípravka U11   .......   29. 07. 2018 Nabídka sportovního zboží Sportisimopro.cz Nabídka sportovního zboží Sportisimopro.cz (oblečení, dresy, tašky, tréninkové vybavení, doplňky) se slevou: Adidas 30%,  Adidas kolekce Teamsport 35%, Nike 30%, Lotto 40%, Umbro 40%, Puma 30%, Reebok 25%, Select 20%. Kdo by měl zájem o nějaké zboží ze Sportisimopro.cz, tak ať si ho vybere na uvedených webových stránkách a odkaz na něj pošle na můj kontaktní e-mail: spartak.u11@seznam.cz a já mu obratem sdělím cenu, za kterou je možné si vybrané zboží objednat. Trenér U11 Přípravka U11   .......   14. 07. 2018 Nabídka sportovního zboží Adidas Nabídka sportovního zboží Adidas z letošního katalogu se slevou 40%. Kdo by měl zájem o nějaké sportovní zboží z letošního katalogu Adidas, ať mi to sdělí na můj kontaktní e-mail spartak.u11@seznam.cz a já mu katalog zapůjčím, aby si zboží mohl prohlédnout a případně objednat. Trenér U11 Přípravka U11   .......   14. 07. 2018 Zahájení nové sezóny starší přípravky U11 První akcí nové sezóny starší přípravky U11 je letní soustředění ve Střeleckých Hošticích, okr. Strakonice, které proběhne v termínu od 04.08.2018 (sobota) do 11.08.2018 (sobota). Přihlášeni:  Bartoš, Burda, Novotný V., Prendký, Procházka, Růžička, Sirotek, Dolejší, Hvižď, Jílek, Krotký, Marek, Naxera, Ritter, Šrajn, Žatečka. Trenér U11 Přípravka U11   .......   14. 07. 2018
1894 ....... 2018 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz