PŘÍPRAVKA-U11

ODEHRANÉ
Únorvýsledek
02. 02. 2020
Turnaj Zdice
02. 02. 2020
venku Popis:   Nominace: Krejčí, Krotký, …
Ledenvýsledek
26. 01. 2020
Balkap cup Benešov
26. 01. 2020
venku Popis:   Nominace: Hajšman, Kubát, Naxera, …
25. 01. 2020
Turnaj Zdice
25. 01. 2020
venku Popis:   Nominace : Kolář, Krejčí, Krotký, …
Prosinecvýsledek
22. 12. 2019
Balkap cup Benešov
22. 12. 2019
venku Popis:   Nominace: Hajšman, Kubát, Naxera, …
Listopadvýsledek
17. 11. 2019
Sportovní hala Příbram/Turnaj
17. 11. 2019
doma Popis:   PROPOZICE PRO HALOVÝ TURNAJ V …
17. 11. 2019
Turnaj
17. 11. 2019
doma Popis:   Nominace: Hajšman, Kubát, Čmuchař, …
09. 11. 2019
Rožmitál/Spartak A
09. 11. 2019
venku Popis:   Nominace: Šejna, Oravský, Čmuchař, …
09. 11. 2019
Pičín / Spartak B
09. 11. 2019
venku Popis:   Nominace: Novotný Šimon, Hajšman, …
02. 11. 2019
Spartak A- Březnice
02. 11. 2019
doma Popis:   Nominace: Šejna, Krotký, Boháč, …
02. 11. 2019
Spartak B/Daleké Dušniky
02. 11. 2019
doma Popis:   Nominace: Novotný Šimon, Hajšman, …
Říjenvýsledek
28. 10. 2019
Milín/ Spartak A
28. 10. 2019
venku Popis:   Nominace: Hajšman, Kubát, Lubas, …
26. 10. 2019
Spartak A/1.FK Příbram
26. 10. 2019
doma Popis:   Nominace: Nezník , Kosán, Lubas, …
26. 10. 2019
1. FK Příbram/Spartak B
26. 10. 2019
venku Popis:   Nominace: Hajšman, Kubát, Lubas, …
19. 10. 2019
Spartak A- Milín
19. 10. 2019
doma Popis:   Nominace: Kubát, Hajšman, Kosán, …
19. 10. 2019
Spartak B / Višňová
19. 10. 2019
doma Popis:   Nominace: Naxera, Jílek, Chrastina, …
13. 10. 2019
Spartak B / Prostřední Lhota
13. 10. 2019
doma Popis:   Nominace: Lubas, Novotný Š, Kubát, …
06. 10. 2019
Spartak B / Pičín
06. 10. 2019
doma Popis:   Nominace: Krotký, Chrastina, Šejna, …
05. 10. 2019
Spartak A- Bohutín/Podlesí
05. 10. 2019
doma Popis:   Nominace: Lubas, Novotný Šimon, …
Zářívýsledek
29. 09. 2019
Daleké Dušníky/Spartak B
29. 09. 2019
venku Popis:   Nominace: Lubas, Novotný Šimon, …
26. 09. 2019
SK Tochovice/ Spartak A
26. 09. 2019
venku Popis:   Nominace: Krotký, Ritter, Daňha, …
22. 09. 2019
Spartak B-1.FK Příbram
22. 09. 2019
doma
21. 09. 2019
Spartak A/ TJ Rožmitál
21. 09. 2019
doma
17. 09. 2019
Ondrášovka Cup
17. 09. 2019
doma Popis:   Nominace: Naxera, Jílek, Hajšman, …
15. 09. 2019
Březnice / Spartak A
15. 09. 2019
venku
15. 09. 2019
Višňová/ Spartak B
15. 09. 2019
venku
12. 09. 2019
Ondrášovka Cup
12. 09. 2019
venku Popis:   2010 ročník Nominace: Hajšman, …
11. 09. 2019
Bohutín/Podlesí - Spartak A
11. 09. 2019
venku Popis:   Nominace: Hajšman, Kosán, Kubát, …
07. 09. 2019
1. FK Příbram /Spartak A
07. 09. 2019
doma Popis:   Nominace: Hajšman, Naxera, …
07. 09. 2019
TJ Prostřední Lhota/ Spartak B
07. 09. 2019
venku Popis:   Nominace: Oravský, Doležal, Sobotka, …
04. 09. 2019
SK Tochovice
04. 09. 2019
doma
ODEHRANÉ
Červenvýsledek
15. 06. 2019
TJ Tatran Sedlčany
15. 06. 2019
venku 27 : 3 Popis:   12. kolo OP starší přípravky …
15. 06. 2019
Turnaj Blatná
15. 06. 2019
venku 7. místo Popis:   SK Spartak Příbram - TJ Hradiště 0 : …
11. 06. 2019
TJ Sokol Nová Ves
11. 06. 2019
venku 3 : 18 Popis:   12. kolo Přeborník starší …
08. 06. 2019
MFK Dobříš
08. 06. 2019
doma 16 : 2 Popis:   11. kolo Přeborník starší …
08. 06. 2019
TJ Ligmet Milín
08. 06. 2019
doma 4 : 13 Popis:   11. kolo OP starší přípravky …
02. 06. 2019
TJ Slavoj Obecnice
02. 06. 2019
venku 8 : 7 Popis:   10. kolo OP starší přípravky …
Květenvýsledek
24. 05. 2019
Turnaj Vodňany
24. 05. 2019
venku 10. místo Popis:   SK Spartak Příbram - FC TJ Oravský …
23. 05. 2019
1. FK Příbram
23. 05. 2019
venku 5 : 13 Popis:   10. kolo Přeborník starší …
19. 05. 2019
TJ Sokol Jesenice
19. 05. 2019
venku 4 : 6 Popis:   8. kolo Přeborník starší …
19. 05. 2019
TJ Stará Huť
19. 05. 2019
venku 5 : 5 Popis:   8. kolo OP starší přípravky …
12. 05. 2019
MFK Dobříš B
12. 05. 2019
venku 10 : 12 Popis:   7. kolo OP starší přípravky …
11. 05. 2019
SK Březnice 1918
11. 05. 2019
venku 11 : 13 Popis:   7. kolo Přeborník starší …
08. 05. 2019
SK Březnice 1918
08. 05. 2019
doma 11 : 11 Popis:   14. kolo Přeborník starší …
08. 05. 2019
MFK Dobříš B
08. 05. 2019
doma 3 : 9 Popis:   14. kolo OP starší přípravky …
05. 05. 2019
TJ Tatran Sedlčany B
05. 05. 2019
doma 22 : 6 Popis:   6. kolo Přeborník starší …
05. 05. 2019
TJ Sokol Rosovice
05. 05. 2019
doma 0 : 17 Popis:   6. kolo OP starší přípravky …
01. 05. 2019
TJ Sokol Rosovice
01. 05. 2019
venku Popis:   13. kolo OP starší přípravky 8.-14.
Dubenvýsledek
29. 04. 2019
TJ Tatran Sedlčany B
29. 04. 2019
venku 8 : 9 Popis:   13. kolo Přeborník starší …
28. 04. 2019
TJ Tatran Sedlčany
28. 04. 2019
doma 4 : 17 Popis:   5. kolo OP starší přípravky …
26. 04. 2019
TJ Sokol Nová Ves
26. 04. 2019
doma 12 : 8 Popis:   5. kolo Přeborník starší …
23. 04. 2019
MFK Dobříš
23. 04. 2019
venku 6 : 8 Popis:   4. kolo Přeborník starší …
20. 04. 2019
TJ Ligmet Milín
20. 04. 2019
venku 9 : 5 Popis:   4. kolo OP starší přípravky …
13. 04. 2019
1. FK Příbram
13. 04. 2019
doma 6 : 13 Popis:   3. kolo Přeborník starší …
13. 04. 2019
TJ Slavoj Obecnice
13. 04. 2019
doma 5 : 14 Popis:   3. kolo OP starší přípravky …
06. 04. 2019
TJ Sokol Jesenice
06. 04. 2019
doma 11 : 7 Popis:   1. kolo Přeborník starší …
Březenvýsledek
30. 03. 2019
TJ Stará Huť
30. 03. 2019
doma 10 : 10 Popis:   1. kolo OP starší přípravky …
28. 03. 2019
MFK Dobříš
28. 03. 2019
venku 8 : 14 Popis:   Přípravný zápas MFK Dobříš - SK …
23. 03. 2019
Turnaj OFS Příbram
23. 03. 2019
doma 7. místo Popis:   SK Spartak Příbram "B" - …
23. 03. 2019
Turnaj OFS Příbram
23. 03. 2019
doma 2. místo Popis:   SK Spartak Příbram - TJ Stará Huť 7 …
16. 03. 2019
SK Spartak Příbram U13
16. 03. 2019
doma 3 : 12 Popis:   Přípravný zápas SK Spartak Příbram …
Únorvýsledek
23. 02. 2019
SK Spartak Příbram 2007
23. 02. 2019
doma 2 : 11 Popis:   Přípravný zápas SK Spartak Příbram …
23. 02. 2019
SK Spartak Příbram 2010
23. 02. 2019
doma 3 : 8 Popis:   Přípravný zápas SK Spartak Příbram …
17. 02. 2019
1. FK Příbram
17. 02. 2019
venku Popis:   Přípravný zápas A 1. FK Příbram - …
10. 02. 2019
Turnaj Milevsko
10. 02. 2019
venku 2. místo Popis:   SK Spartak Příbram - FC Písek 1 : 1 …
03. 02. 2019
Turnaj Zbuzany 2008
03. 02. 2019
venku 5. místo Popis:   SK Spartak Příbram - Bohemians Praha …
03. 02. 2019
Turnaj Zbuzany 2009
03. 02. 2019
venku 5. místo Popis:   SK Spartak Příbram - Sokol Stodůlky …
Ledenvýsledek
20. 01. 2019
Turnaj Braník-Hamr 2009
20. 01. 2019
venku 6. místo Popis:   SK Spartak Příbram - Dobřichovice 2 …
12. 01. 2019
Turnaj Braník-Hamr 2008
12. 01. 2019
venku 1. místo Popis:   SK Spartak Příbram - TJ Avia …
Listopadvýsledek
25. 11. 2018
Turnaj Zbuzany 2008
25. 11. 2018
venku 5. místo Popis:   SK Spartak Příbram - Union Žižkov 5 …
24. 11. 2018
Turnaj Zbuzany 2009
24. 11. 2018
venku 5. místo Popis:   SK Spartak Příbram - Sokol Stodůlky …
10. 11. 2018
1. FK Příbram B
10. 11. 2018
doma 20 : 4 Popis:   12. kolo - Okresní přebor (B) SK …
03. 11. 2018
SK Březnice 1918
03. 11. 2018
venku 15 : 8 Popis:   11. kolo - Okresní přebor (B) SK …
01. 11. 2018
1. FK Příbram
01. 11. 2018
venku 10 : 5 Popis:   11. kolo - Okresní přebor (A) 1. FK …
Říjenvýsledek
30. 10. 2018
TJ Kovohutě Podlesí
30. 10. 2018
doma 35 : 1 Popis:   12. kolo - Okresní přebor (A) SK …
27. 10. 2018
TJ Sokol Pičín
27. 10. 2018
doma 14 : 4 Popis:   10. kolo - Okresní přebor (A) SK …
27. 10. 2018
SK Litavan Bohutín
27. 10. 2018
doma 14 : 4 Popis:   10. kolo - Okresní přebor (B) SK …
21. 10. 2018
TJ Slavoj Obecnice
21. 10. 2018
venku 15 : 10 Popis:   9. kolo - Okresní přebor (B) TJ …
20. 10. 2018
Sokol Vrtule Láz
20. 10. 2018
venku 6 : 15 Popis:   9. kolo - Okresní přebor (A) Sokol …
13. 10. 2018
TJ Sokol Rosovice
13. 10. 2018
doma 17 : 5 Popis:   8. kolo - Okresní přebor (A) SK …
12. 10. 2018
TJ Ligmet Milín
12. 10. 2018
doma 8 : 16 Popis:   8. kolo - Okresní přebor (B) SK …
06. 10. 2018
SK Tochovice
06. 10. 2018
doma 19 : 5 Popis:   7. kolo - Okresní přebor (A) SK …
06. 10. 2018
TJ Spartak Rožmitál
06. 10. 2018
doma 9 : 4 Popis:   7. kolo - Okresní přebor (B) SK …
Zářívýsledek
30. 09. 2018
Volno
30. 09. 2018
venku Popis:   6. kolo - Okresní přebor (A)
30. 09. 2018
Volno
30. 09. 2018
venku Popis:   6. kolo - Okresní přebor (B)
28. 09. 2018
Volno
28. 09. 2018
doma Popis:   13. kolo - Okresní přebor (A)
28. 09. 2018
Volno
28. 09. 2018
doma Popis:   13. kolo - Okresní přebor (B)
23. 09. 2018
TJ Kovohutě Podlesí
23. 09. 2018
venku 1 : 33 Popis:   5. kolo - Okresní přebor (A) TJ …
23. 09. 2018
1. FK Příbram B
23. 09. 2018
venku 4 : 11 Popis:   5. kolo - Okresní přebor (B) 1 . FK …
19. 09. 2018
SK Tochovice
19. 09. 2018
venku 5 : 14 Popis:   14. kolo - Okresní přebor (A) SK …
19. 09. 2018
TJ Spartak Rožmitál
19. 09. 2018
venku 9 : 9 Popis:   14. kolo - Okresní přebor (B) TJ …
18. 09. 2018
Ondrášovka Cup
18. 09. 2018
doma 5. místo Popis:   SK Spartak Příbram - FK Vodňany 8 …
15. 09. 2018
SK Březnice 1918
15. 09. 2018
doma 3 : 13 Popis:   4. kolo - Okresní přebor (B) SK …
14. 09. 2018
1. FK Příbram
14. 09. 2018
doma 9 : 21 Popis:   4. kolo - Okresní přebor (A) SK …
10. 09. 2018
SK Litavan Bohutín
10. 09. 2018
venku 5 : 24 Popis:   3. kolo - Okresní přebor (B) SK …
09. 09. 2018
TJ Sokol Pičín
09. 09. 2018
venku 2 : 12 Popis:   3. kolo - Okresní přebor (A) TJ …
02. 09. 2018
Sokol Vrtule Láz
02. 09. 2018
doma 9 : 12 Popis:   2. kolo - Okresní přebor (A) SK …
02. 09. 2018
TJ Slavoj Obecnice
02. 09. 2018
doma 9 : 4 Popis:   2. kolo - Okresní přebor (B) SK …
01. 09. 2018
Turnaj SK Spartak Příbram
01. 09. 2018
doma 4. místo Popis:   Spartak Příbram - Dukla Praha2 0 : …
Srpenvýsledek
26. 08. 2018
TJ Sokol Rosovice
26. 08. 2018
venku 3 : 9 Popis:   1. kolo - Okresní přebor (A) TJ …
26. 08. 2018
TJ Ligmet Milín
26. 08. 2018
venku 10 : 11 Popis:   1. kolo - Okresní přebor (B) TJ …
18. 08. 2018
Junior Cup Obecnice 2018
18. 08. 2018
venku 2. místo Popis:   Spartak Příbram - Čimelice 2 : 6 …
Daniel Chrastina narozen:   2009
Jakub Jílek narozen:   2009
Adam Kolář narozen:   2009
Damián Krejčí narozen:   2009
Adam Krotký narozen:   2009
Jakub Marek narozen:   2009
Adam Naxera narozen:   2009
Daniel Novotný narozen:   2009
Tomáš Ritter narozen:   2009
Dominik Šrajn narozen:   2009
Nicolas Boháč narozen:   2010
Matěj Čmuchař narozen:   2010
Tomáš Daňha narozen:   2010
Pavel Doležal narozen:   2010
Daniel Drahný narozen:   2010
Daniel Hajšman narozen:   2010
Jakub Karas narozen:   2010
Jan Kosán narozen:   2010
Samuel Kubát narozen:   2010
Marek Nezník narozen:   2010
Pavel Oktábec narozen:   2010
Tobiáš Oravský narozen:   2010
Jakub Šejna narozen:   2010
Martin Šerák narozen:   2010
Jakub Solnička narozen:   2010
Jan Vondrášek narozen:   2010
Martin Kubát Trenér 603 496 407
kubat.m@seznam.cz
Michal Solnička Asistent 607 879 227
mirox43@seznam.cz
Ivan Oravský Trenér 774 691 025
oravsky@centrum.cz
PŘÍPRAVKA U11 - 2019/20 PŘÍPRAVKA U11 - 2018/19
Rozpis tréninků Trenéři Michal Solnička a Ivan Oravský budou trénovat  úterý - čtvrtek  od  15 30 - 17 00 h  1. skupina  Šerák, Solnička, Karas, Boháč, Lieblichová, Doležal, Krůta, Dima  2. skupina  Vondrášek, Oravský, Krotký, Krejčí, Kolář, Chrastina, Naxera, Jílek, Novotný D. Trenér Martin Kubát bude trénovat jeden týden  středa - čtvrtek a druhý týden pondělí - úterý  od 13 00 - 14 30 h 3.skupina Hajšman, Kubát, Kosán, Nezník, … Přípravka U11   .......   02. 05. 2020 Příspěvky Ahoj,   vím že se netrénuje a nehraje, ale je potřeba aby všichni doplatili příspěvky za jaro 2020. Za ty měsíce co se nebude trénovat se příspěvky přesunou do podzimní sezóny. Přípravka U11   .......   03. 04. 2020 Členské příspěvky jaro 2020 Pro jaro byla stanovena částka 3200,- (2600,- pro sourozence) pro kategorii U11 č.ú. 115-8060980297/0100 Do textu pro příjemce uveďte  PŘÍJMENÍ JMÉNO A KATEGORII Datum splatnosti 15.3.2020 Přípravka U11   .......   12. 02. 2020 Plán na příští týden V pondělí trénink normálně pro všechny zdraví. Ve středu přátelský zápas na UMT Březové hory proti 1.FK Příbram 16 30 - 18 15.Budou hrát kluci, co byli teď v Benešově. V pátek trénink není!!!!! Jarní prázdniny se netrénuje!!!! V neděli 2.2. turnaj ve Zdicích. Nominace ve středu. Prosím nahlásit v pondělí kdo zůstává na prázdniny v PB. V sobotu 8.2 turnaj ve sportovní hale Příbram pro mladší přípravku. Nominace bude také ve středu podle toho kdo tu zůstane. Přípravka U11   .......   26. 01. 2020 Zimní turnaj Fk Olympie Zdice Termíny 25.1 / 2.2 /29.2 /7.3  vždy od 13 h  Hací plocha UMT venku/ při nepřízni počasí hala Hrací doba 1x12 min Systém každý s každým 5 + 1 Občerstvení Zajištěno Adresa: FK Olympie Zdice, Komenského   Přípravka U11   .......   20. 01. 2020 Plán na zimní přípravu v tělocvičně První trénink po Vánocích bude v pondělí 6.1. 2020 od 16 30 na Průmyslové škole. Přípravka U11   .......   02. 01. 2020 Balkap cup Přípravka U11   .......   22. 12. 2019 15.11 Trénink/Sauna Rozdělení kluků na páteční trénink a saunu. Tělocvična:Hajšman, Kubát, Nezník, Čmuchař, Oravský, Kosán, Novotný Šimon, Šejna, Naxera, Chrastina,Vondrášek, Jílek, Lubas,Kolář Sauna: Krotký, Krůta, Solnička, Karas, Boháč, Sobotka, Šerák, Krejčí, Daňha, Doležal.Trenér Michal Solnička Sauna na Spartaku od 16 30 - 18 00 h .   Přípravka U11   .......   12. 11. 2019 Plán na příští týden V pondělí zápas v Milíně. Trénink nebude. Středa trénink od 17 30 dobrovolný. V pátek trénink normálně od 17 30 na UMT. Přípravka U11   .......   24. 10. 2019 Plán na zimní přípravu v tělocvičně Tělocvičny budou vždy v pondělí a v pátek na Průmyslové škole od 16 30 do 18 00 h. Začneme podle počasí, ale chtěl bych říjen dotrénovat ještě venku. Přípravka U11   .......   19. 09. 2019 Záčátek přípravy 26.8 pondělí první trénink od 17 30 h  Kabina vipka Tréninky budou PO - ST - PA od 17 30 - 19 00 h  31.8. Turnaj na Spartaku v rámci oslav 125 výročí          Přihlášené jsou dva týmy 2009 a 2010    Přípravka U11   .......   03. 08. 2019
1894 ....... 2018 ....... 2020 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz