Přípravka - U11

PLÁNOVANÉ
Listopadsrazčas zápasu
24. 11. 2018
Turnaj Zbuzany 2009
24. 11. 2018
venku 13:30 14:00
25. 11. 2018
Turnaj Zbuzany 2008
25. 11. 2018
venku 08:00 08:30
 
ODEHRANÉ
10. 11. 2018
1. FK Příbram B
10. 11. 2018
doma 20 : 4 Popis:   12. kolo - Okresní přebor (B) SK …
03. 11. 2018
SK Březnice 1918
03. 11. 2018
venku 15 : 8 Popis:   11. kolo - Okresní přebor (B) SK …
01. 11. 2018
1. FK Příbram
01. 11. 2018
venku 10 : 5 Popis:   11. kolo - Okresní přebor (A) 1. FK …
Říjenvýsledek
30. 10. 2018
TJ Kovohutě Podlesí
30. 10. 2018
doma 35 : 1 Popis:   12. kolo - Okresní přebor (A) SK …
27. 10. 2018
TJ Sokol Pičín
27. 10. 2018
doma 14 : 4 Popis:   10. kolo - Okresní přebor (A) SK …
27. 10. 2018
SK Litavan Bohutín
27. 10. 2018
doma 14 : 4 Popis:   10. kolo - Okresní přebor (B) SK …
21. 10. 2018
TJ Slavoj Obecnice
21. 10. 2018
venku 15 : 10 Popis:   9. kolo - Okresní přebor (B) TJ …
20. 10. 2018
Sokol Vrtule Láz
20. 10. 2018
venku 6 : 15 Popis:   9. kolo - Okresní přebor (A) Sokol …
13. 10. 2018
TJ Sokol Rosovice
13. 10. 2018
doma 17 : 5 Popis:   8. kolo - Okresní přebor (A) SK …
12. 10. 2018
TJ Ligmet Milín
12. 10. 2018
doma 8 : 16 Popis:   8. kolo - Okresní přebor (B) SK …
06. 10. 2018
SK Tochovice
06. 10. 2018
doma 19 : 5 Popis:   7. kolo - Okresní přebor (A) SK …
06. 10. 2018
TJ Spartak Rožmitál
06. 10. 2018
doma 9 : 4 Popis:   7. kolo - Okresní přebor (B) SK …
Zářívýsledek
30. 09. 2018
Volno
30. 09. 2018
venku Popis:   6. kolo - Okresní přebor (A)
30. 09. 2018
Volno
30. 09. 2018
venku Popis:   6. kolo - Okresní přebor (B)
28. 09. 2018
Volno
28. 09. 2018
doma Popis:   13. kolo - Okresní přebor (A)
28. 09. 2018
Volno
28. 09. 2018
doma Popis:   13. kolo - Okresní přebor (B)
23. 09. 2018
TJ Kovohutě Podlesí
23. 09. 2018
venku 1 : 33 Popis:   5. kolo - Okresní přebor (A) TJ …
23. 09. 2018
1. FK Příbram B
23. 09. 2018
venku 4 : 11 Popis:   5. kolo - Okresní přebor (B) 1 . FK …
19. 09. 2018
SK Tochovice
19. 09. 2018
venku 5 : 14 Popis:   14. kolo - Okresní přebor (A) SK …
19. 09. 2018
TJ Spartak Rožmitál
19. 09. 2018
venku 9 : 9 Popis:   14. kolo - Okresní přebor (B) TJ …
18. 09. 2018
Ondrášovka Cup
18. 09. 2018
doma 5. místo Popis:   SK Spartak Příbram - FK Vodňany 8 …
15. 09. 2018
SK Březnice 1918
15. 09. 2018
doma 3 : 13 Popis:   4. kolo - Okresní přebor (B) SK …
14. 09. 2018
1. FK Příbram
14. 09. 2018
doma 9 : 21 Popis:   4. kolo - Okresní přebor (A) SK …
10. 09. 2018
SK Litavan Bohutín
10. 09. 2018
venku 5 : 24 Popis:   3. kolo - Okresní přebor (B) SK …
09. 09. 2018
TJ Sokol Pičín
09. 09. 2018
venku 2 : 12 Popis:   3. kolo - Okresní přebor (A) TJ …
02. 09. 2018
Sokol Vrtule Láz
02. 09. 2018
doma 9 : 12 Popis:   2. kolo - Okresní přebor (A) SK …
02. 09. 2018
TJ Slavoj Obecnice
02. 09. 2018
doma 9 : 4 Popis:   2. kolo - Okresní přebor (B) SK …
01. 09. 2018
Turnaj SK Spartak Příbram
01. 09. 2018
doma 4. místo Popis:   Spartak Příbram - Dukla Praha2 0 : …
Srpenvýsledek
26. 08. 2018
TJ Sokol Rosovice
26. 08. 2018
venku 3 : 9 Popis:   1. kolo - Okresní přebor (A) TJ …
26. 08. 2018
TJ Ligmet Milín
26. 08. 2018
venku 10 : 11 Popis:   1. kolo - Okresní přebor (B) TJ …
18. 08. 2018
Junior Cup Obecnice 2018
18. 08. 2018
venku 2. místo Popis:   Spartak Příbram - Čimelice 2 : 6 …
Michal Bartoš narozen:   2008
Jan Burda narozen:   2008
Ota Jašurek narozen:   2008
Ondřej Mičian narozen:   2008
Václav Novotný narozen:   2008
Matyáš Prendký narozen:   2008
Ondřej Procházka narozen:   2008
Tobiáš Růžička narozen:   2008
Dominik Sirotek narozen:   2008
Filip Šperer narozen:   2008
Michal Svrček narozen:   2008
Daniel Chrastina narozen:   2009
Michal Hvižď narozen:   2009
Jakub Jílek narozen:   2009
Adam Kolář narozen:   2009
Damián Krejčí narozen:   2009
Adam Krotký narozen:   2009
Jakub Marek narozen:   2009
Adam Naxera narozen:   2009
Daniel Novotný narozen:   2009
Tomáš Ritter narozen:   2009
Dominik Šrajn narozen:   2009
Filip Žatečka narozen:   2009
Spartak U11 Trenér + 420 604 735 005
spartak.u11@seznam.cz
PŘÍPRAVKA U11 - 2018/19
Plán starší přípravky 12.11.-25.11.2018 Plán starší přípravky 12.11.-25.11.2018: pondělí 12.11.2018 16:30-18:00 trénink (SPŠ Příbram, Hrabákova 271, Příbram), středa 14.11.2018 18:00-19:00 kompenzační cvičení (FIT and WELL, Budovatelů 138, Příbram), pátek 16.11.2018 16:30-18:00 trénink (SPŠ Příbram, Hrabákova 271, Příbram), pondělí 19.11.2018 16:30-18:00 trénink (SPŠ Příbram, Hrabákova 271, Příbram), středa 21.11.2018 18:00-19:00 kompenzační cvičení (FIT and WELL, Budovatelů 138, Příbram), pátek 23.11.2018 16:30-18:00 … Přípravka U11   .......   11. 11. 2018 Plán zimní přípravy starší přípravky U11 Plán zimní přípravy starší přípravky U11: Tréninky pondělí 16:30-18:00 trénink (SPŠ Příbram, Hrabákova 271, Příbram), středa 18:00-19:00 kompenzační cvičení (FIT and WELL, Budovatelů 138, Příbram), pátek 16:30-18:00 trénink (SPŠ Příbram, Hrabákova 271, Příbram). Turnaje sobota 24.11.2018 Zbuzany (2009) neděle 25.11.2018 Zbuzany (2008) sobota 12.01.2019 Braník-Hamr (2008) neděle 20.01.2019 Braník-Hamr (2009) neděle 03.02.2019 Zbuzany (2008) neděle 03.02.2019 Zbuzany … Přípravka U11   .......   27. 10. 2018 Nabídka sportovního zboží Sportisimopro.cz Nabídka sportovního zboží Sportisimopro.cz (oblečení, dresy, tašky, tréninkové vybavení, doplňky) se slevou: Adidas 30%,  Adidas kolekce Teamsport 35%, Nike 30%, Lotto 40%, Umbro 40%, Puma 30%, Reebok 25%, Select 20%. Kdo by měl zájem o nějaké zboží ze Sportisimopro.cz, tak ať si ho vybere na uvedených webových stránkách a odkaz na něj pošle na můj kontaktní e-mail: spartak.u11@seznam.cz a já mu obratem sdělím cenu, za kterou je možné si vybrané zboží objednat. Trenér U11 Přípravka U11   .......   14. 07. 2018 Nabídka sportovního zboží Adidas Nabídka sportovního zboží Adidas z letošního katalogu se slevou 40%. Kdo by měl zájem o nějaké sportovní zboží z letošního katalogu Adidas, ať mi to sdělí na můj kontaktní e-mail spartak.u11@seznam.cz a já mu katalog zapůjčím, aby si zboží mohl prohlédnout a případně objednat. Trenér U11 Přípravka U11   .......   14. 07. 2018
1894 ....... 2018 © skspartak.cz
webdesign | websystem | KAO.cz